Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Діва: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Діви

Зодіакальний гороскоп сумісності говорить про те, що пара, в якій є чоловік-діва і жінка-скорпіон, має досить непогані шанси на спільне майбутнє та добрі стосунки. Більше того, сумісність у представників цих знаків Зодіаку багато в чому краща, ніж навіть у найсумісніших знаків…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Вважається, що пара, що складається з жінки-скорпіона та чоловіка-дівки, може існувати дуже довго і мати досить непогані шанси на щасливе майбутнє. Про це свідчить і астрологія і гороскоп сумісності. І так воно і є насправді – представники цих знаків Зодіаку можуть добре ладнати, як у особистому житті, так і в спільному проживання, так і в побуті і навіть у будь-якій іншій сфері життя, аж до роботи. Інша справа, що Діві та Скорпіону доведеться багатьом пожертвувати заради того, щоб забезпечити своє спільне перебування відсутністю сварок та скандалів на ґрунті ревнощів – але це вже останнє…

Натомість представники цих знаків дуже схожі у своєму сприйнятті навколишнього світу і не лише. Вони обоє люблять постійність і прагнуть стабільності, обидва цінують у людях відданість і вірність, не люблять фальш і лестощі, люблять компліменти і мріють про матеріальний достаток. Але навіть усе це ще далеко не повний перелік тих факторів, які є насправді. Сюди ж можна віднести і спільні інтереси, і здатність знаходити спільні захоплення, і навіть схожі, нехай і не сильно, переваги, наприклад, в їжі, діяльності та одязі.

Жінка Скорпіон і чоловік Діва чудово розуміють один одного, і якщо навчаться ще й поступатися один одному в побутових питаннях, то взагалі стануть по-справжньому щасливою парою. Втім, досягти такого результату, як показує статистика, вдається далеко не кожній подібній парі.

В любові

У коханні у жінки Скорпіона та чоловіка Діви все не так, як в інших парах. Взяти навіть початок стосунків – наприклад, домагатися доведеться не чоловікові жінку, а навпаки, і при цьому жінка-скорпіон має докласти чимало зусиль до того, щоб завоювати цього недоторканого недоторканого чоловіка-дівчину. Доведеться представитися йому неймовірно товариською співрозмовницею, людиною, не позбавленою фантазії та уяви, і взагалі особистістю, якою не кожна жінка Скорпіон хоче бути.

Advertisement

Але потім на початку відносин протягом усього цукерково-букетного періоду в коханні у цієї пари не повинно бути проблем. Вони обидва представники пристрасних знаків Зодіаку, обидва цінують близькість і відданість, і обидва насолоджуються один одним на початку стосунків так, ніби вони давно знають один одного, але тільки зараз змогли бути разом. А плюс до всього в цей період у них у коханні буде все добре завдяки присутності мінімальної кількості розбіжностей, яким би дивним не здавався цей факт.

Але рано чи пізно у коханні у них все одно мають виникнути проблеми. І в більшості випадків це трапляється в момент, коли Діва та Скорпіон наважуються об’єднатися у побуті, створити сім’ю. Ось тоді їхні інтереси і переваги багато в чому і починають конфліктувати.

Поради чоловікові

  • не давайте їй шансів на ревнощі;
  • Постарайтеся частіше посвячувати її у свої справи;
  • чим більше усуваєтеся від неї, тим більше шансів на її догляд;
  • поважайте її свободу та незалежність – у цьому її родзинка та сила;
  • будьте максимально стриманим та терплячим.

Поради жінці

  • ніколи не робите замах на його особистий простір;
  • частіше говоріть йому компліменти та підтримуйте його в ініціативах;
  • не дозволяйте йому надовго замикатися у собі;
  • не дорікайте йому за зайву доброту до людей;
  • не засуджуйте його, не критикуйте.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-діви та жінки-скорпіона може бути гармонія, але тільки в тому випадку, якщо вони невпинно працюватимуть над собою. Наприклад, насамперед їм обом потрібно зрозуміти одну просту істину – жодною критикою та причіпками вони не зможуть перевиховати одне одного. Якщо зрозуміють, то у шлюбі буде вже якась, але гармонія.

Другий фактор, що заважає бути у шлюбі щасливими, може полягати в нерозумінні жінки Скорпіона, що чоловікові Діві весь час потрібно свій особистий простір, що йому іноді просто необхідно замикатися в собі і залишатися наодинці з самим собою. Тільки тоді у шлюбі Діва може бути щасливим, якщо у нього буде місце для власних переживань, якщо у нього буде можливість віддалитися, хай і не довго, від своєї другої половинки.

Ще один момент, що заважає цій парі бути щасливою у шлюбі, це ревнощі Скорпіона. Втім, якась вина за це лежить і на Діві – щоразу, коли Діва усувається від своєї другої половинки, та починає думати про зради…

Зате є і фактор у шлюбі цих двох знаків, у якому все і завжди має бути добре. Він стосується ліжка – у представників цих двох знаків Зодіаку просто чудова сумісність у ліжку.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Але зате позитивних факторів у відносинах між чоловіком-дівою та жінкою-скорпіоном все ж таки в рази більше. Сюди можна віднести і такий плюс, як хороша сумісність у ліжку, і спільні інтереси, і спільні захоплення, і взаємна жага стабільності та сталості, і здатність обох змінюватися, якщо це буде потрібно. Більше того, у цій парі завжди буде взаємоповага, якої якраз багатьом парам і не вистачає.

А ще Скорпіон та Діва можуть стати чудовими батьками, здатними дати дітям усе. чого ті потребуватимуть. Щоправда, нерідкі й випадки, коли жінка-скорпіон та чоловік-діва розходяться у методах виховання. Тут знову обом доведеться задіяти дар розмови і здатність переконання.

Недоліки спілки

Найголовнішим недоліком цих відносин є те, що жінка Скорпіон просто не може зрозуміти, як чоловік може бути таким мінливим і замкнутим у складні моменти життя. Вона хоче, щоб її друга половинка ділилася з нею всіма своїми переживаннями та проблемами, але Діви на це просто не здатні. І як тільки чоловік Діва відчує, що Скорпіон поїсть на його особистий простір, стосунки сильно зіпсуються.

Плюс, вкрай негативно позначається на відносинах ревнощі жінки-скорпіона, часом необдумана, безглузда, яка не має під собою жодної основи. Чоловіка Діва це може сильно дратувати і навіть ображати.

І не менш важливий мінус – він полягає у нездатності обох половинок перестати критикувати одне одного. Вони обидва схильні до критики і причіпок, але це не стиль їхнього життя – просто таким чином вони намагаються змінити один одного, перевиховати. Звичайно, позитивного результату це не дасть.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве