Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Козеріг: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скоропіон чоловік-Козеріг

Зодіакальний гороскоп сумісності на випадок союзу, створеного чоловіком-козерогом та жінкою-скорпіоном, пророкує фортецю, серйозність, довговічність та відданість. Представники цих двох знаків Зодіаку можуть відмінно ладнати і прожити довге і щасливе спільне життя, адже у них просто чудова сумісність.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Пару, в якій є жінка-скорпіон та чоловік-козеріг, цілком можна віднести до категорії максимально сумісних. І справді, такі пари зазвичай існують довше за інших. І причина не у взаємній потязі один до одного і любові з першого погляду, а в тому, що один одного можуть знайти те, чого потребують. При цьому їх може об’єднувати спільне бажання мати серйозні відносини і побудувати союз, в якому балом правитиме рівноправність і взаєморозуміння.

Це за своєю суттю дві сильні натури людини. Вони прагнуть одного й того самого: міцної сім’ї, любові, достатку, особистісного становлення та щастя. Та й інше не менш бажане в такому союзі вони теж можуть отримати: ніжність, любов, турбота, стабільність, надійність, відданість, романтика і пристрасть, що виявляється виключно наодинці. До того ж, нерідко в таких парах виникає справжнє, непідробне, чисте і щире кохання, яке власне й допоможе їх самостійним натурам змиритися з вадами один одного і набути справжнього щастя.

А ще, як правило, у таких парах легко досягається матеріальний достаток. Козеріг чоловік і жінка Скорпіон легко досягає бажаного результату, завжди досягає поставлених цілей і не лякає труднощів. А діючи разом, вони взагалі можуть домогтися неймовірного.

В любові

У коханні у цій парі теж не все так, як у інших. Якщо зазвичай хтось із двох половинок обов’язково витрачає сили на те, щоб домогтися розташування потенційного партнера, то такого не буде. Максимум, що доведеться робити для спокуси, це виявити максимально багато терпіння жінці-скорпіону. І те, це потрібно тільки для того, щоб не злякати Козерога, який не піддається почуттям і кожну свою дію ретельно зважує – це стосується й спільного життя. Але якщо Скорпіон виявить терпіння і дасть час Козерогу прийняти рішення про спільне життя, то тоді в їхньому коханні точно не виникатиме проблем, адже кожен піде на цей крок обдумано, а не спонтанно або за покликом партнера.

Advertisement

Ідилія та гармонія в таких парах не рідкість. І виявлятимуться ці два фактори не лише у коханні, а й у всьому без винятку. Вони обоє цінують один одного за силу волі та терплячість, обоє люблять один одного такими, якими є насправді. Це пара, в якій жодній з половинок не доведеться змінюватися або вдавати. У цій парі все побудовано на основі кохання, чесності та щирості.

А найцікавіше полягає в тому, що в цьому союзі немає місця суперництву та боротьбі за владу. Тут, як і в коханні, панує гармонія. Та й взагалі, чоловіки Козерога такі, що ніколи не будуть сперечатися з лідерством у відносинах жінки, адже їм приємно усвідомлювати, що поруч знаходиться не побутова рабиня, а гідна лідерства сильна жінка.

Поради чоловікові

  • Козерога власники – змиріться з цим;
  • не давайте йому приводів для ревнощів;
  • намагайтеся не критикувати його і не прискіпуватися до недоліків;
  • будьте максимально жіночною, але не втрачайте влади та сили;
  • не пиляйте його за брак уваги вашій персони.

Поради жінці

  • намагайтеся приділяти більше уваги своїй дружині-скорпіону;
  • не обмежуйте її у свободі;
  • частіше проявляйте ініціативу у відносинах та ліжку;
  • будьте фантазером в її очах, та загадкою;
  • не дайте їй придушити ваше его, інакше не відчепиться і продовжить пригнічувати.

Сумісність у шлюбі

Перебуваючи в шлюбі, жінка-скорпіон і чоловік-козеріг можуть добитися ідилії та гармонії тільки тоді, коли зрозуміють, що нікому з них не потрібно змінюватися, ні за яких умов, і коли зрозуміють, що саме в їхніх недоліках і полягає така сильна потяг друг до друга. У цій парі ніхто не повинен змінюватись, і кожен повинен залишатися собою в очах партнера.

Ще у шлюбі жінка Скорпіон має навчитися чекати. Не треба нервувати, коли Козеріг в черговий раз замість швидкої відповіді воліє довго подумати. Це його стиль спілкування, його образ і з ним він не розлучиться. Хочете гармонії в шлюбі, отже звикніться до цього і терпіть його повільність. Тим більше, що його повільність завжди супроводжується чіткими та правильними з усіх ракурсів відповідями.

А ще, гармонія буде у цієї пари не лише у шлюбі загалом, а й у ліжку, що й не дивно. У цій парі чудова «постельна» сумісність. Жінка Скорпіон любить не лише брати, а й давати, і це симпатизує її партнерові Козерогу, який обов’язково намагатиметься відповідати всім тим самим.

Переваги та плюси спілки

А ось переваг у стосунків, у яких бере участь чоловік-козеріг та жінка-скорпіон, набагато більше. Усіх їх і не перерахувати за один раз. Сюди можна віднести і порозуміння, і відсутність критики, і готовність обох половинок йти на поступки, і хорошу сумісність у ліжку, і пристрасність, і взагалі практично все. Але цим перелік не обмежиться.

Advertisement

Крім того, Козеріг і Скорпіон можуть стати відмінними партнерами у вихованні дітей. Між ними не буде скандалів на фоні методів виховання, вони все робитимуть спільно, прийматимуть всі рішення лише після обговорення. І це справді благотворно вплине на стосунки та сімейну атмосферу загалом.

Недоліки спілки

Найбільший недолік цього союзу полягає в мстивості обох половинок. Що жінка-скорпіон, що чоловік-козеріг, дуже мстиві і довго пам’ятають усі свої образи. Якщо вже і сварка, то краще залагодити все до того, як хтось із партнерів вирішить помститися за минулу образу. До того ж, недомовленості можуть призвести до великих проблем у відносинах між ними – виникнення холоду та непорозуміння.

Ще одна проблема полягає в ревнощі та недовірливості жінки Скорпіона, і в тому, що Козеріг такий за вдачею, що весь час дає приводи своїй жінці для ревнощів. У цьому випадку також проблеми у відносинах можуть сильно посилитися. Але виправити ситуацію зможе лише одне – жінка Скорпіон має звикнути до того, що приводів буде багато, і зрозуміти одну просту істину, що чоловіки Козерога, якими б вони не були, завжди залишаються вірними своїм другим половинкам.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве