Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Лев: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Лев

Зодіакальний гороскоп сумісності на випадок пари, в якій є чоловік-лев та жінка-скорпіон, пророкує непросте, але дуже яскраве спільне майбутнє. Кожен із представників цих знаків Зодіаку по-своєму яскравий, товариський, амбіційний і промовистий, і кожен може принести багато користі такому союзу, навіть незважаючи на те, що у багатьох життєвих аспектах у цієї пари сумісність не така вже й хороша…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Пара, що складається з жінки Скорпіона та чоловіка Лева, яскрава за своєю суттю і помітна всім без винятку. Лев є представником стихії Вогню, у той час як Скорпіон, навпаки, є фіксованою Водою. Разом вони можуть створити чудову пару, хоч і не позбавлену протиріч. Скорпіони та Леви разом створюють пару, в якій може бути гармонія та душевна рівновага, а можуть стати парою, в якій кожен отримуватиме те, чого прагне.

Так, жінка-скорпіон спочатку шукає буйного, товариського, популярного і помітного чоловіка, яким якраз і є чоловік-лев. Ну а сам Лев потребує тієї, що стане його тилом, що зможе убезпечити його тил і принести користь будинку. У жінці Скорпіоні він і може знайти таку жінку. Разом вони можуть стати і відмінними партнерами у будь-якій справі, і сім’єю, в якій кожен нестиме якусь користь.

Але не варто думати, що це ідеальний союз. З боку звичайно може здатися, ніби вони створені один для одного, але насправді їхнє сімейне життя напевно переповнене сварками, скандалами, і нападами ревнощів, причому часом незрозумілими нападами, які не мають під собою жодного фундаменту.

В любові

У коханні у чоловіка-лева та жінки-скорпіона все дуже непросто влаштовано. Щоразу їм доведеться протистояти один одному, намагатися знаходити щось спільне, лаятися, сперечатися про лідерство. Але їхнє життя переповнене не лише всім вищеназваним, а й пристрастю, і почуттями, і емоціями, без яких у коханні просто не може бути нічого доброго. Щоправда, існує ймовірність, що рано чи пізно комусь із партнерів набридне, що з ним знаходиться така сильна особистість, якою він є і сам. Тоді в коханні і можуть почати з’являтися проблеми.

Але на початку відносин представники цих двох знаків Зодіаку можуть бути настільки сильно поглинені своєю любов’ю до партнера, притому, взаємно, що на задній фон підуть всі неприємності і нестиковки. Їхні стосунки протягом усього цукерково-букетного періоду переповнені пристрастю, любов’ю, емоціями, сенсом, здивуваннями та захопленнями – може навіть здатися, що це одна з небагатьох ідеальних пар.

Advertisement

Будучи бажаними гостями в будь-якій компанії, та ще й товариськими людьми, вони можуть зміцнювати своє становище у коханні, разом виходячи у світ і пліч-о-пліч подорожуючи світом. Але ця яскравість і бажаність згубні – будь-якої миті хтось із партнерів може затьмарити свою другу половинку, через що в коханні і з’являться проблеми і ще більше нестиковок.

Поради чоловікові

 • ніколи не лестите їй – лестощі Скорпіони ненавидять;
 • не намагайтеся її перевиховати – не вдасться;
 • ревність Скорпіона згубна – пам’ятайте про це;
 • якщо її образили, то обов’язково вибачтеся, адже Скорпіони мстиві;
 • більше часу приділяйте її его, даруйте подарунки та компліменти.

Поради жінці

 • ніколи не давайте приводів для ревнощів;
 • говоріть йому більше компліментів – Леви їх люблять;
 • не будьте надто нав’язливою у своїх повчаннях;
 • виключіть із спілкування критику його дій;
 • підтримуйте його у всіх ініціативах;
 • станьте його тилом – доведіть відданість та надійність.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-скорпіона і чоловіка-лева може бути гармонія і взаєморозуміння, взаємоповага і любов, спокій і справжнє кохання, але тільки в тому випадку, якщо обидва стримають свій запал і приготуються йти на поступки. Інакше у шлюбі весь час будуть сварки та скандали через їхнє взаємне бажання стати лідером. Більше того, спочатку у цій парі мають бути ретельно розподілені ролі – кожен повинен мати вирішальний голос у чомусь певному, але не у всьому. Інакше хтось буде пригніченим і незадоволеним.

Ще один інструмент, яким можна налагодити стосунки у шлюбі, це взаємна здатність досягати поставленої мети. Створивши не лише пару, але ще й партнерство, Лев та Скорпіон можуть багато досягти. А добиваючись разом. Вони лише зміцнюватимуть свій союз, створюючи таким чином у шлюбі атмосферу домовленості та взаємної поваги.

Ну а ще, як би там не було у шлюбі, у ліжку у Лева та Скорпіона завжди буде чудова сумісність. Вони обоє люблять близькість, обидва дуже залежать від сексуальної задоволеності, і обидва в ліжку люблять відкриватися партнеру. Така сумісність може і стати фундаментом гармонії у шлюбі між цими двома сильними знаками Зодіаку.

Переваги та плюси спілки

Велика перевага цієї пари полягає в тому, що в ній, напевно, будуть добре, і головне правильно розподілені ролі та обов’язки. І це не дивно – по-іншому порозумітися цим двом знакам просто не вдасться. Або вони розділять обов’язки та зони впливу спільного життя так, щоб обох все влаштовувало, або відносин просто не стане.

І є ще один великий плюс – у цій парі вірність зазвичай настільки висока у відсотковому співвідношенні, що немає навіть шансів на те, що якась з двох половинок зможе зрадити другу.

Advertisement

А головне полягає в тому, що з Левиця та Скорпіона можуть вийти чудові батьки, відповідальні, цілеспрямовані, обов’язкові, чесні, готові на все заради свого сімейства. Таких батьків легко можна буде назвати зразковими. Щоправда, тут також доведеться розподіляти ролі…

Недоліки спілки

Найбільший недолік пари, що складається з чоловіка-лева і жінки-скорпіона, полягає в тому, що обидва важко йдуть на поступки і бажають бути лідерами у відносинах. Зрештою вони почнуть поступатися один одному і навчаться ладнати, але до цього моменту їхня взаємна непоступливість може принести їм чимало проблем у відносинах.

Ще один негативний момент полягає в взаємній яскравості. Обидва можуть бути популярними в суспільстві і мати багато друзів, обидва прагнуть популярності та популярності, і обидва за своєю натурою надто амбітні. Здавалося б, це добре, але ні – справа в тому, що в цій парі обов’язково одна половинка своєю яскравістю затьмарюватиме іншу, а це вже привід посваритися і поскандалити.

Ну і ще один важливий, але не останній момент – ревнощі, взаємні, без приводу, без логіки, сліпі та запеклі. Так-так, представники цих двох знаків Зодіаку надто ревниві. Вони не можуть вгамувати ревнощі, якщо вона породжена, і якщо у когось із партнерів і з’явиться ревнощі, то побороти її вже не вийде. Вона ж може і розбити стосунки в пух та порох.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве