Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Овен: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Овен

Гороскоп зодіакальної сумісності парі, що складається з чоловіка-овна та жінки-скорпіона, пророкує двоїстість та невизначеність. А все тому, що це той самий випадок, коли фраза «від любові до ненависті один крок» буде дуже доречною. Адже в цій парі якраз між ненавистю та любов’ю немає жодної відстані. Сумісність у цьому випадку, і хороша, і водночас погана. Це союз двох представників Марса, двох сильних та енергійних знаків Зодіаку, вжитися яким буде дуже складно.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Скорпіон та чоловік-Овен

Взагалі, кажуть, що пара, в якій є жінка-скорпіон і чоловік-овен, це непередбачуваний дует з усіх можливих. Представники цих двох знаків Зодіаку можуть стати або хорошими і відданими товаришами, коханцями, парою, або ворогами. До того ж, немає тут золотої середини, так би мовити, «або все, або нічого». Або в цій парі все буде добре і кожен йтиме на поступки партнеру, або тут буде все неймовірно погано, і кожен від таких відносин тільки постраждає. І винятків у цьому конкретному випадку і бути не може.

Свобода, незалежність, самостійність, самодостатність, рівноправність, чесність та щирість, палкість та яскравість – ось головні складові відносин між Скорпіоном та Овном. Чоловік Овен потребує материнської турботи та ніжності, ласки, уваги другої половинки. Жінка Скорпіон потребує добувача, надійного чоловіка, здатного домагатися всього, чого тільки забажає. Якщо барану вдасться здатися себе справжнім чоловіком і сховати глибше бажання домінувати, то Скорпіон дасть йому все те, що йому потрібно.

Сумісність в любові жінки-Скорпіона та чоловіка-Овна

Найцікавіше полягає в тому, що на самому початку в коханні між цими протилежними особистостями може зародитися така любов і пристрасть, така потяг, на тлі якої всі мінуси цього союзу просто анулюватимуться. Тут не доведеться нікому з двох половинок завойовувати партнера, тут їх тягне один до одного, Овна тягне сексапільність і неповторність Скорпіона, а її притягує його неординарність у плані близькості, темперамент і чоловічі риси. У коханні на самому початку стосунків тут не буде жодних проблем – лише пристрасть, кохання, почуття, енергія, емоції…

Але пізніше можуть початися проблеми на тлі відмінності темпераментів та остигання почуттів. Поступово Овен чоловік починає будувати із себе лідера, намагатися домінувати над партнеркою, нав’язувати свою думку та ревнувати за першої ж нагоди. Але якщо Діва чи Левиця і могли б це стерпіти, то жінка-скорпіон такого терпіти не стане, і почне гнути свою лінію, намагаючись перевиховати свого партнера та взяти домінування у свої руки. Ось з цього моменту і почнуться проблеми в коханні та стосунках загалом.

Все налагодиться тільки в тому випадку, якщо Овен змириться з тим, що в його парі зі Скорпіоном не повинно бути лідера, і якщо жінка Скорпіон стане трохи терплячою і жіночною.

Advertisement

Поради чоловікові Овнові

  • не намагайтеся домінувати з неї;
  • не нав’язуйте їй свою думку;
  • більше розмовляйте з нею про її переживання та проблеми;
  • забезпечте її всім необхідним;
  • доведіть, що ви чоловік (тримайте слово, добивайтеся нових висот).

Поради жінці Скорпіону

  • ніколи не давайте йому підстав ревнувати вас;
  • старайтеся більше уваги приділяти його его;
  • ніколи не принижуйте його переваг і частіше хвалите;
  • будьте терплячою та жіночною;
  • не робите замах на його свободу – він сам її подарує вам.

Сумісність у шлюбі Жінка-Скорпіон та чоловік-Овен

У шлюбі у жінки Скорпіона та чоловіка Овна може бути штиль та гладь, але тільки в тому випадку, якщо вони всерйоз займуться налагодженням матеріальних благ. Вони можуть стати відмінними партнерами по роботі, разом займатися улюбленими справами та знайти спільні інтереси – тоді їм просто не залишиться часу на побутові розбирання та вічні спроби Овна встановити диктатуру в сім’ї. Їм треба бути чимось зайнятими поза домом, подалі від побуту.

Також у шлюбі може бути гармонія і у випадку, якщо чоловік-овен просто зрозуміє, що його спроби стати лідером у сім’ї ніколи не увінчаються успіхом і призведуть лише до розставання. Овен повинен піти на поступки, виявити розуміння, стриманість та терпіння. Тоді лідерство саме впаде до нього в руки, адже жінка Скорпіон не проти довірити його такому партнеру. Адже для неї важливо лише одне – щоб її партнер був справжнім, самодостатнім і міцним чоловіком.

Жінці-скорпіону теж доведеться піти на поступки та зрозуміти, що вона ніколи не отримає від такого партнера тієї ніжності. Близькості та розуміння, про яке вона мріє. Якщо змириться, то зрозуміє, що Овен насправді не такий уже й поганий, особливо якщо на нього не тиснути і нічого не вимагати від нього. В іншому випадку, він все робить навпаки – все, що від нього вимагається, він заперечуватиме, такий він, чоловік-овен.

Переваги та плюси спілки

Найголовніша перевага союзу чоловіка Овна і жінки Скорпіона полягає в здатності цих двох людей стати відмінними партнерами і добитися разом всього, чого тільки вони забажають. Це дві стрімкі, настирливі, цілеспрямовані та наполегливі людини, вони зможуть усе, якщо почнуть діяти разом, спільно, допомагаючи один одному і підтримуючи другу половинку.

А є й море інших достоїнств. До них можна віднести відмінну сумісність у ліжку, де кожен обов’язково отримуватиме те, чого потребує. Сюди можна віднести психологічну стійкість обох половинок, і спрагу близькості, і здатність цінувати домашній затишок, і готовність заради близьких стояти остаточно.

Недоліки спілки

Найбільший недолік відносин між Овном і Скорпіоном у тому, що вони занадто сильні і водночас яскраві темпераменти. Вони постійно конфліктують, намагаючись нав’язати одне одному свої думки, намагаючись здобути лідерство над партнером, бажаючи повністю домінувати над другою половинкою. Такі вони, представники цих двох знаків Зодіаку.

Advertisement

Ще один недолік полягає в обопільній схильності до ревнощів. Тільки є й відмінність. Якщо чоловік-овен ревнує без приводу і з ним, сліпо, без пояснень, то жінці Скорпіону потрібен ґрунтовний привід. Але якщо привід їй дати, то тоді бідному Овну навіть його особисте ревнощі здасться дитячим лепетом – скорпіони не прощають, ні зради, ні навіть приводів для підозр.

І не менш важливе – недолік полягає у неготовності обох представників цих знаків йти на поступки. Їм треба навчитися поступатися один одному, поважають думку партнера – інакше союзу довго не протриматися.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве