Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Рак: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Рак

Зодіакальна сумісність у разі пари, в якій є жінка-скорпіон та чоловік-рак, дуже сильна. Гороскоп сумісності на випадок такого дуету пророкує довгі стосунки та сімейну ідилію, якої кожен із представників цих знаків Зодіаку зможе отримати те, чого потребує…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Взагалі пару, що складається з жінки Скорпіона та чоловіка раку, можна назвати ідеальною. У цій парі навряд чи матимуть місце сильні скандали та бурхливі сварки, тут немає місця негативу, підозрілості чи ненависті, тут усе будується на основі взаємного розуміння, поваги, любові та пристрасті, якою переповнені всі представники цих знаків Зодіаку. У цій парі має бути гармонія, порозуміння і любов, та такі, яких іншим парам не світить за жодних обставин.

Особливо у сильному виграші від такого поєднання буде чоловік Рак. Він отримає від такого возз’єднання те, чого йому не вистачає. Це і впевненість у собі, і зростання особистісного плану, і пристрасть, і кохання, і турботу, і підтримку, і багато іншого. Загалом, поруч із жінкою Скорпіоном він зможе бути чоловіком, справжнім, яким і має бути. Жінка Скорпіон теж отримає те, чого потребує, уклавши союз з таким чоловіком, як Рак. У ньому вона знайде ту турботу і ніжність, ту послужливість і те терпіння, яке шукає. Такий чоловік не заперечуватиме її важливість у парі, він не стане сперечатися з її лідерством і суперечити її домінуванню, і при цьому обдарує її такою турботою та любов’ю, яка їй і не снилося.

А плюс до всього в цій парі, напевно, будуть правильно розподілені ролі. Тут кожен гратиме свою роль і виконуватиме свої обов’язки, без суперечок, без боротьби за владу, без нагнітання обстановки та сварок. Гарна пара, нічого і додати.

В любові

Але на початку стосунків у коханні у представників цих двох знаків Зодіаку можуть бути проблеми, і винуватцем їх виникнення швидше за все буде чоловік Рак. Раки не люблять конфліктувати і намагаються всіма силами уникати конфліктів та сварок, які на самому початку стосунків із жінкою Скорпіоном є повсякденною реальністю. Через це Скорпіону доведеться має спокушати Рака, уявляючись йому такою жінкою, якою насправді вона не є. Рак у коханні пристрасні та романтичні, але спочатку шукають собі матерів, жінок, готових взяти на себе відповідальність за їх захист – у Скорпіоні жінці є все це, але розгледіти одразу ці риси Рак не зможе. Розгляне лише тоді, коли сама жінка-скорпіон цього захоче.

Advertisement

Натомість, протягом усього цукерково-букетного періоду в коханні, обидві половинки будуть по-справжньому щасливими поруч один з одним. Жінка Скорпіон зі своєю неймовірною силою волі, рішучістю, сміливістю, впевненістю в собі та пристрастю захоплюватиме свого партнера. Рак теж у коханні не промах. Він романтик, пристрасний фантазер, ніжний і дбайливий кавалер – саме те, що й потрібно такій жінці.

Але для досягнення стовідсоткової гармонії у коханні, жінці Скорпіону доведеться сильно попрацювати. Насамперед потрібно буде звикнути до тієї думки, що на ній лежить відповідальність за турботу та моральну безпеку чоловіка Рака.

Поради чоловікові

  • не намагайтеся маніпулювати нею у своїх цілях;
  • не дозволяйте їй ревнувати вас;
  • більше часу приділяйте її его – любите, цінуйте, поважайте її;
  • не завадить і лестощі з компліментами – Скорпіони це люблять;
  • частіше проявляйте ініціативу, особливо у ліжку.

Поради жінці

  • не намагайтеся придушити його, бо вороття не буде;
  • постарайтеся підтримувати його у всіх ініціативах та починаннях;
  • менше критики і причіпок не завадить;
  • обмежте його від побутових проблем;
  • будьте жіночною та ніжною.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі обоє мають бути щасливими. Чоловік Рак та жінка Скорпіон ніби створені один для одного. Вони розуміють один одного з півслова, легко визначають настрій партнерів, і здатні підлаштовуватися під ситуації, хоч би якими вони були. У шлюбі представників цих двох знаків Зодіаку можлива гармонія та стовідсоткова ідилія. Але може ця пара зіткнутися і з безліччю проблем.

Головна проблема таїться у нездатності Рака бути відданим своїй другій половинці. Раки схильні до зрад, ними легко маніпулювати, і більше, вони дуже люблять різноманітність. Зрада ж, або навіть думка про зраду, яку дізнається жінка-скорпіон, може зруйнувати відносини. Навіть звичайна ревнощі, що з’явилася в шлюбі Скорпіона і Рака, може перетворити їхні стосунки на пекельні муки.

Але є і фактор у шлюбі пари Скорпіон-Рак, в якому немає місця негативу. Йдеться про ліжко – у ліжку у жінки Скорпіона та чоловіка Раку неймовірна сумісність, тут вони можуть бути самими собою, розкритися партнеру та просто насолоджуватися. Де-не-де, а тут у них стовідсоткова сумісність.

Переваги та плюси спілки

А ось плюсів набагато більше. Мало того, що у жінки Скорпіона та чоловіка Рака чудова сумісність у ліжку, і мало того, що вони своїми натурами можуть доповнювати один одного, так плюс до всього вони можуть стати ще й відмінними партнерами, як у ліжку, так і у діловій діяльності. Разом вони можуть багато чого досягти, стати матеріально незалежними, досягти стабільності. Адже це вже само по собі є запорукою щастя у шлюбі та стосунках загалом.

Advertisement

А плюс до всього ці відносини переповнені пристрастю, романтикою, любов’ю, розумінням та взаємною повагою, саме тим, чого багатьом парам не вистачає. Цей союз просто не може бути невдалим, якщо, звичайно, справа не дійде до зрад і зради.

Недоліки спілки

Насправді мінусів, недоліків, у союзі представників цих двох знаків Зодіаку не так і багато, але вони все ж таки є, а значить, їм не можна не приділити увагу. Так, перший недолік полягає у непостійності Рака, схильного до зрад. Жінці Скорпіону, щоб уникнути зрад з боку коханого, доведеться або обмежити його у свободі, або бути постійно напоготові.

Друга ж проблема полягає у вічному моральному та психологічному тиску жінки-скорпіона на чоловіка-рака. Рано чи пізно це може закінчитися депресією Раку та його замкнутістю, з якою Скорпіону вже нічого не вдієш, як би вона не намагалася.

І ще один недолік – ревнощі жінка, що народилася під знаком Скорпіона. Вона настільки сильна і незрозуміла, що нікому не під силу її подолати. Якщо вона почне ревнувати, це вже назавжди.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве