Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Риби: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Риби

Про те, яка сумісність у жінок-скорпіонів та чоловіків-риб, можна говорити нескінченно. Навіть зодіакальний гороскоп сумісності пророкує здебільшого таким парам відмінної співіснування та щасливе спільне життя. І взагалі, представники цих знаків Зодіаку можуть знайти одне в одному те, що їм обом потрібно, і створити по-справжньому міцний союз.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Скорпіон та чоловік-Риби

І перш за все варто відзначити той факт, що пари, в яких є жінка-скорпіон і чоловік-риби, дуже рідкісні і одночасно дуже сумісні. У таких парах сходяться різні натури, що сильно відрізняються один від одного люди, але здатні приживатися і співіснувати, спираючись один на одного і разом добиваючись неймовірних результатів у всьому, чого б не торкнулося їхнє життя.

Непоодинокі випадки, коли в пару Риби-Скорпіон усім управляє саме жінка-скорпіон. Саме їй може належати лідерство у відносинах, і саме на ній швидше за все і буде триматися союз, на її терпінні, на її здатності впливати на чоловіка, і на її бажанні зробити чоловіка таким, щоб захоплювалася ним не тільки вона сама, але і всі люди, що їх оточують. Більше того, навіть сам чоловік-риба не суперечитиме цьому і чинитиме опір, бо побачить, наскільки правильним і ефективним є її тиск на нього.

Що у побуті, що у ліжку, що у партнерстві – у цих знаків Зодіаку просто хороша сумісність. Разом вони можуть багато досягти. Плюс, у них багато в чому збігаються цілі, особливо у відносинах. Вони обоє прагнуть сталості, серйозності, стабільності, обидва віддані своїм партнерам і не схильні до зрад. Таких пар ще пошукати. Це велика рідкість, щоб настільки різні люди мали таку гарну сумісність. Хоча бувають і винятки.

Сумісність в любові Жінки-Скорпіона та чоловіка-Риби

У коханні у них все добре, принаймні, про це свідчить статистика. Але є тут кілька цікавих моментів. Наприклад, до таких моментів можна віднести той факт, що в цій парі нікому з половинок не доведеться завойовувати партнера. У них може виникнути кохання з першого погляду. Вони спочатку можуть побачити один одного те, чого потребують і те, чого прагнуть, і це допоможе їм налагодити гармонію в любові і відносинах в цілому.

Advertisement

Нерідко відразу після знайомства у чоловіки-риб та жінок-скорпіонів починаються по-справжньому серйозні стосунки. І куди частіше відбувається так, що вже в перші місяці стосунків обоє починають жадати створення сім’ї. Притому, якщо в більшості випадків варто було б сказати, мовляв, «поспіх тут ні до чого», то в цьому випадку поспіх якраз ніяк не може негативно вплинути, адже цей союз спочатку приречений на щастя і довге спільне майбутнє двох половинок.

Так, жінка Скорпіон часом може сильно тиснути на свого партнера, і може влаштовувати скандали з приводу, які й гідними назвати не можна, але все це чоловік риби обов’язково витримає, адже він Риба, за вдачею і в душі, він здатний бути пластичним і легко до всього пристосовується. Плюс, у жінці Скорпіоні він все одно, незважаючи на її скандали та причіпки, бачитиме людину, яка зможе її забезпечити тим, чого вона потребує: любов’ю, турботою, стабільністю та захистом.

Поради чоловікові-Риби

 • не варто чинити опір її спробам перевиховати вас;
 • запам’ятайте, щоб вона не робила, все на благо;
 • не намагайтеся суперечити їй – жінки Скорпіони цього не люблять;
 • будьте максимально терплячим;
 • постарайтеся бути ініціативним у відносинах;
 • не бійтеся просити у неї допомоги – це їм подобається.

Поради жінці-Скорпіону

 • не перевиховуйте його надто явно;
 • будьте делікатною та стриманою у спілкуванні з ним;
 • постарайтеся не тиснути на нього надто сильно;
 • будь-яку дію супроводжуйте поясненням;
 • частіше намагайтеся говорити йому компліменти, хвалити його; всіляко підтримуйте на високому рівні його самооцінку.

Сумісність у шлюбі Жінки-Скорпіона та чоловіка-Риби

У шлюбі у жінки-скорпіона і чоловіка-риби може бути гармонія і справжнісінька ідилія. Все, що для цього потрібно, це зрозуміти одну просту істину – що в цій парі не так, як у всіх, і порівнювати ці стосунки з іншими, було б просто дурною витівкою. А найголовніше, жінці-скорпіону потрібно змиритися з тим, що її чоловік потребує перевиховання, вічного підживлення, підтримки, як маленька дитина. Тільки в такому разі у шлюбі обоє будуть по-справжньому щасливими.

Ще один важливий момент – чоловік Риби повинен зрозуміти, що жінка Скорпіон намагається його перевиховати не тому, що вона “така погана”, а тому, що бажає бачити поряд з собою справжнього, міцного, сильного, всього чоловіка, що добивається. Більш того, треба зрозуміти, що все, що вона робить, у результаті буде лише на благо його самого. Якщо Риба зрозуміє це, то у шлюбі буде гармонія та ідилія.

А ще гармонія у шлюбі у Риби та Скорпіона може налагодитись завдяки тому, що у представників цих двох знаків Зодіаку чудова сумісність у ліжку. Тут вони такі, якими є насправді, і обидва влаштовують одне одного. Адже саме сумісність у ліжку і є основним чинником у більшості відносин.

Переваги та плюси спілки

А ось що стосується плюсів стосунків між чоловіками Рибами та жінками Скорпіонами, то їх справді багато. А почати можна з відмінної сумісності в ліжку, з уміння все прощати, властивого всім Рибам, і з бажання Скорпіона зробити все можливе для того, щоб зробити свого чоловіка шанованою та самовпевненою особистістю. В особливо великому виграші від таких відносин саме чоловік Риба, адже в союзі з такою сильною і наполегливою жінкою він може дуже багато досягти і стати зовсім іншою людиною.

Advertisement

А плюс до всього з них можуть вийти чудові батьки, такі, яких можна буде віднести до категорії зразкових.

Недоліки спілки

Найбільший мінус відносин між жінкою-скорпіоном і чоловіком-рибою полягає в їхньому різному сприйнятті як такої любові. Для Риби любов, це насамперед щось невимовне, містичне, всепрощаюче і ідеальне почуття, в якому немає місця образам і сваркам, а для Скорпіона все інакше. У результаті на цьому грунті і можуть виникати проблеми у відносинах.

А є ще одна проблема – чоловіки Риби дуже люблять перебільшувати, брехати і хитрувати, що дуже негативно сприймається жінками Скорпіонами. Скорпіони просто не розуміють, навіщо обманювати навіть тоді, коли цього немає потреби, а Риби навпаки, роблять це все частіше і частіше, намагаючись у всіх випадках брехнею вигородити себе, виправдати.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве