Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Скорпіон: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Скорпіон

Гороскоп зодіакальної сумісності говорить про те, що пара, в якій є два представники такого знака Зодіаку, як Скорпіон, завжди є неймовірно унікальною, яскравою та непередбачуваною. У такій парі важко передбачити, як розвиватимуться події, у цій парі все не так, як у інших, інакше нічого не піддається логічному поясненню.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Існує серед астрологів думка, що чоловік Скорпіон і жінка Скорпіон можуть разом утворити дует, в якому правитиме балом, або пристрасне кохання з неймовірно сильною відданістю один одному, або ворожнеча. При цьому, неважливо, яке обличчя приймуть стосунки, пара все одно буде дуже міцною. Втім, і не дивно, адже не рідкісні випадки, коли два Скорпіони, одного разу спробувавши зблизитися у стосунках, розходяться, а потім знову сходяться.

Зазвичай відносини між чоловіком-скорпіоном та жінкою-скорпіоном розвиваються з неймовірною швидкістю. Вони переповнені пристрастю, почуттями, емоціями та любов’ю, адреналіном та азартом, бурею емоцій та багатьом іншим. Але врешті-решт у відносинах представників цього знака Зодіаку все одно настане момент, коли почнеться війна. До того ж, найчастіше це відбувається саме після укладення шлюбу, саме тоді, коли половинки сходяться в побуті. Тут і починається все найцікавіше – їх спільне життя може бути схожим на війну, але при цьому, не позбавлену почуттів та пристрасті.

Нерідко союзи двох Скорпіонів дуже міцні. Причина в тому, що представникам цього знаку Зодіаку подобається, коли стосунки переповнені агресією та водночас пристрастю.

В любові

У коханні у двох Скорпіонів все не так, як у решти. З одного боку, вони обоє прагнуть знайти другу половинку з альтернативними рисами, іншою сутністю та іншою натурою. З іншого ж, вони обидва просто не зможуть проігнорувати людину, настільки сильну і яскраву, якою є всі представники знаку Скорпіон. Що жінка-скорпіон, що чоловік-скорпіон, закохаються один в одного буквально з першого погляду, і якщо вони зійдуться у стосунках, то це буде вже дуже надовго.

Але в коханні, як і на війні, весь час обом доведеться чимось жертвувати, бо інакше в такій парі вжитися настільки яскравим і емоційним людям просто не вдасться. У коханні між чоловіком Скорпіоном і жінкою Скорпіоном буде багато пристрасті, кохання, емоцій, почуттів, романтики, але буде також багато і агресії, яку кожен з них виявить за першої ж нагоди. Будь-яка сварка двох представників цього знака може призвести до справжньої війни підлог.

Advertisement

У любові між цими двома людьми може бути гармонія тільки в тому випадку, якщо обидва зрозуміють, що в такому дуеті кожен має навчитися жертвувати та поступатися. Тільки так цій парі вдасться зберегти стосунки та любов один до одного. А ще їм обом доведеться змиритися з однією простою істиною – як би не любили обидва лідерство і влада, в парі один над одним панувати вони все одно не зможуть.

Поради чоловікові

 • у жодному разі не давати приводів для ревнощів;
 • ніколи не критикуйте її без реального приводу;
 • вчіться поступатися їй, адже вона ж жінка, хоч і Скорпіон;
 • не показуйте їй своїх ревнощів – почне нею користуватися;
 • більше часу приділяйте близькості, і фізичної, і моральної.

Поради жінці

 • зведіть до мінімуму причіпки та критику;
 • будьте максимально терплячою;
 • підтримуйте його у всіх ініціативах та починаннях;
 • Постарайтеся більше часу приділяти близькості, ліжка;
 • не переставайте його дивувати;
 • будьте для нього загадкою, завжди, за будь-яких обставин.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка Скорпіона і жінки Скорпіона завжди буде повним-повнісінько труднощів, недомовленостей, непорозуміння та сварок. Вони постійно конфліктуватимуть на побутовому ґрунті, намагатимуться один одному нав’язати особисту думку, зайняти лідерську позицію у відносинах і стати «диктатором», що домінує особистістю. Але як би обидва вони не намагалися, у них все одно нічого не вийде – це рівносильно буттю двох дверей один про одного (толку нуль).

У шлюбі двох Скорпіонів може бути гармонія тільки тоді, коли обидва зрозуміють, що в цій парі просто не повинно бути лідерів, і коли зрозуміють, що особистий простір другої половинки в даному випадку потрібно поважати. Якщо обидва виявлять максимум терпимості та жертовності, то стосунки у шлюбі стануть неймовірно позитивними.

Більше того, одружені, обидва Скорпіони можуть принести неймовірну користь один одному. Так, жінка-скорпіон може обдарувати свого чоловіка тим, що йому потрібно особисто: пристрастю, турботою, любов’ю. Ну а чоловік-скорпіон подарує їй те, чого потребує саме вона, а вона ж потребує лише сильної другої половинки і впевненості в завтрашньому дні.

А ще варто було б відзначити той простий факт, що у відносинах двох Скорпіонів завжди буде ідилія в ліжку. Адже два пристрасні представники двох статей, вони переповнені пристрасті і почуттів, а їхні заняття любов’ю такі, що можна подумати, ніби це все лише акторська гра. Такі пристрасні й емоційні їхні стосунки в ліжку.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг і плюсів відносин між двома Скорпіонами, то їх чимало. Ну а почати, мабуть, варто з того, що це дві дуже сильні морально та психологічно людину. Водночас, завдяки своїй моральній та психологічній силі, вони можуть дуже багато досягти, як у роботі, так і в житті в цілому. Плюс, вони обидва один одного напевно у всьому підтримуватимуть – у всьому, що не стосуватиметься спільного життя та побуту.

Advertisement

А головне, вони можуть стати хорошими батьками, серйозними, відповідальними, виконавчими, правильними, які живуть виключно за планом та правилами. У такій сім’ї діти отримають усе, що, власне, і мають отримати – навіть більше, ніж треба.

Недоліки спілки

Головний недолік відносин чоловіка-скорпіона з жінкою-скорпіоном полягає в тому, що в цій парі до певного часу обидва «тягтимуть ковдру на себе» і намагатимуться оголосити особисте право на лідерство в парі. Таке протистояння може завдати багато проблем обом половинкам.

Друга проблема цих відносин полягає в тому, що обидва представники цього знака Зодіаку надто недовірливі та ревниві. Як тільки в їхніх стосунках буде посаджено «зерно недовіри», почнеться негаразд, війна, в якій ніхто ніколи не зможе перемогти. Їх ревнощі настільки сильні, що вгамувати її не зможе ніщо, як би вони не намагалися один одному довести, що вірні.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве