Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Стрілець: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Стрілець

Сумісність у парі, в якій є чоловік-стрілець і жінка-скорпіон, непогана, але назвати такий союз міцним і довговічним не вдасться, бо у разі створення пари представниками цих знаків Зодіаку нерідкі розриви. Втім, зодіакальний гороскоп говорить і про те, що шанс на створення міцних відносин у цих знаків є, нехай і невеликий …

Загальна зодіакальна характеристика пари

Загалом можна сказати, що союз Стрільця та Скорпіона дуже яскравий. Зазвичай у цій парі є все те, на чому здебільшого і тримаються стосунки. Сюди можна віднести любов, пристрасть, почуття, емоції і навіть взаємовигідне партнерство. До речі, вигода у цьому партнерстві є для обох і для жінки Скорпіона, і для чоловіка Стрільця.

Справа в тому, що представники цих знаків Зодіаку дуже цінують матеріальність, вони дуже залежать від фінансового стану і завжди прагнуть забезпечити себе всім необхідним для комфортного проживання.
Але все це дрібниця на тлі тієї ревнощів і тих скандалів, які можуть виникати в цій парі, і через які власне такі союзи розвалюються в більшості випадків.

Жінка Скорпіон надто відповідальна, планомірна, емоційна та нав’язлива, і їй не зрозуміти, як можна жити так, як це робить Стрілець. Чоловік же Стрілець надто емоційний, як і Скорпіон, але непланомірний і не тримає своїх обіцянок, не вміє досягати поставленої мети так, як це роблять інші, і не здатний бути відповідальним. Все це може сильно дратувати жінку Скорпіона…
Ну а плюс до всього Стрільці не виносять, коли на них давлять, а жінка-скорпіон просто не може інакше. Вона постійно тисне і намагається перевиховати свого партнера.

В любові

У коханні у жінки-скорпіона та чоловіка-стрільця все не так, як у інших людей. Вічні сварки, скандали на ґрунті ревнощів, незрозумілі причіпки взаємного характеру – все це не залишить їм шансів на спокійне перебування у стосунках. Плюс, спочатку Стрільцеві доведеться довго добиватися Скорпіона – він відразу зрозуміє, що вона не така, як усі, і намагатиметься завоювати її, а вона, як справжня жінка, довго чинитиме опір, перетворюючи етап спокуси на справжнісіньку гру.

Пізніше у коханні може настати пора почуттів та пристрасті. Протягом усього цукерково-букетного етапу Стрілець спокушатиме свою жінку Скорпіона, намагаючись показати їй себе зовсім не таким, яким він є насправді. Їй же буде все це подобатися, але тільки до певного часу – коли вдавання закінчиться. У коханні можуть початися проблеми через те, що Стрілець почне показувати своє справжнє обличчя, безвідповідальний і дуже непостійний кавалер.

Advertisement

А плюс до всього у коханні представників цих двох знаків Зодіаку можуть початися проблеми через ревнощі Скорпіона. Жінка-скорпіон просто не в змозі терпіти вічні пригоди по друзях свого партнера, вона прискіпуватиметься до нього, намагатиметься обмежувати його свободу, що безсумнівно погано позначиться на відносинах і зіпсує стан справ у коханні в цілому.

Поради чоловікові

  • не намагайтеся її перевиховати – це вам не під силу;
  • постарайтеся не давати шансів на ревнощі;
  • будьте максимально відповідальним у її очах;
  • не намагайтеся їй лестити – лестощі Скорпіони сприймають як обман;
  • не завадить більше близькості вашим відносинам.

Поради жінці

  • не обмежуйте його у свободі та незалежності;
  • виявите максимум розуміння щодо його слабкостей;
  • допускайте мінімум критики;
  • не варто показувати йому своїх ревнощів;
  • не принижуйте його, не чіпляйтеся до нього, будьте терплячою і стриманою.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-скорпіона та чоловіка-стрільця може бути гармонія та порядок, але тільки в тому випадку, коли жінка Скорпіон вирішить попрацювати над собою. Доведеться постаратися мінімум ревнувати його, виключити зі спілкування критику та причіпки, перестати обмежувати його у свободі та підозрювати його у «лівих зв’язках». Більше того, щоб у шлюбі була гармонія, доведеться багатьом пожертвувати, і саме Скорпіону, як сильному і найпрямішому знаку у цьому союзі.

Безумовно, змиритися з безвідповідальність та безладність Стрільця такій жінці буде дуже нелегко, але іншого шляху немає. Як тільки ви почнете намагатися перевиховувати його, ваші стосунки почнуть руйнуватися. Не варто намагатися його перевиховати, змінити, підім’яти під себе – він цього не допустить, і більше того, може втекти від цього, вдавшись до елементарного розриву відносин.

Зате як би там не було в шлюбі в цілому, а в ліжку у представників цих двох знаків Зодіаку просто хороша сумісність. Водночас Скорпіон та Стрілець будуть щасливі у ліжку. Він подарує їй пристрасть та емоції, яких вона прагне, а вона йому приділить стільки уваги, скільки йому якраз і потрібно для власного задоволення. Загалом у плані ліжка — це ідеальний союз.

Переваги та плюси спілки

Однією з найважливіших переваг є те, що в цих відносинах обидва можуть досягти неймовірних висот у плані матеріального становлення. Обидва знаки Зодіаку дуже залежні від матеріальних благ, і обидва до них тягнуться, добиваються їх. Ставши партнерами в якійсь справі, вони обов’язково досягнуть великих висот і досягнуть всього, чого захочуть. Головне, щоб жінка-скорпіон виявляла максимум терплячості та відповідальності, щоб спрямовувала та підбурювала свого партнера-стрільця.

А ще жінка Скорпіон та чоловік Стрілець можуть стати добрими батьками. Він зі своїм позитивом і вічним оптимізмом наситить життя дітей веселощами та сприятливою атмосферою, а вона зможе подарувати їм те, чого потребують усі діти без винятку – сенс життя, відповідальність, впевненість у завтрашньому дні та багато іншого.

Advertisement

Недоліки спілки

Найбільша вада відносин між чоловіком-стрільцем і жінкою-скорпіоном, це взаємне непорозуміння. Вони просто не можуть зрозуміти одне одного. Не можуть збагнути, як можна так жити. Стрільцеві незрозуміла надмірна делікатність Скорпіона і її серйозність, а їй не зрозуміти, як можна бути таким непостійним і невгамовним.

Ще одна проблема полягає у надмірному ревнощі жінки Скорпіона. Її хлопцем буде в цій парі надто рухливий, товариський, непостійний і неорганізований веселун, популярний у суспільстві чоловік, який користується попитом у жіночих компаніях. Він час від часу даватиме їй підстави для ревнощів, а вона, в силу своєї натури, ніколи не зможе перестати його ревнувати, навіть якщо побачить, що на це немає жодних причин.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве