Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Телець: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Телець

Зодіакальний гороскоп сумісності на випадок створення пари жінкою-скорпіоном та чоловіком-тельцем говорить про часткову фізичну та відмінну психологічну сумісність. Ці два протилежні знаки Зодіаку мають хорошу духовну та психологічну сумісність, при тому, що фізична далеко не завжди може піти на користь такій парі.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Це за своєю суттю два протилежні знаки Зодіаку. Чоловік Телець і жінка Скорпіон обидва сильні, як у моральному, так і психологічному плані, наділені сильними натурами і характерами, і можуть досягти великих вершин, діючи разом. Але їхній союз все одно не можна назвати корисним та ефективним, адже рано чи пізно представники цих знаків обов’язково починають конфліктувати, якщо не на побутовому, то на сексуальному ґрунті.
Жінку-скорпіона може приваблювати в Тельці його здатність виявляти завзятість та терплячість, плюс. Він самостійний і здебільшого досягає своїх цілей.

Такі чоловіки якраз і подобаються жінкам-скорпіонам, і встояти перед таким чоловіком дама-скорпіон просто не здатна. Чоловіка Тельця може залучати сила характеру, моральна стійкість і яскрава жіночність, якими наділяється кожен жінка-скорпіон без винятку. І взагалі, їх обох може спочатку сильно тягнуть один до одного. Але яке б не було їхнє кохання, і яка б пристрасть не з’явилася між ними, рано чи пізно цей союз все одно розпадеться. Причиною може послужити нестиковка в побутовому плані, або занадто сильно усунення один від одного, або ж і бажання одного з партнерів знайти когось слабше, щоб над ним можна було домінувати. Адже в цьому союзі не буде ніколи того, хто буде лідером та домінуючою особистістю – тут буде рівноправність, до якої вкрай негативно ставиться і Скорпіон, і Телець.

В любові

Найголовніше полягає в тому, що у цьому союзі нікому не доведеться нікого завойовувати. У представників цих знаків спочатку може спостерігатися неймовірна потяг один до одного, і завдяки цьому в коханні у них на початку відносин може бути гармонія, пристрасть, і все те, чого багатьом парам не вистачає. Але як би там не було, а в певний момент у коханні між жінкою Скорпіоном та чоловіком Тельцем все одно почнуть виникати проблеми.

Найбільші проблеми у коханні можуть початися тоді, коли закінчиться цукерково-букетний період та почнеться притирання. Жінка-скорпіон може здаватися на тлі могутнього і рішучого Тельця надто замкненою та непомітною, і їй, природно, це буде дуже не подобатися. Та й чоловікові-теля така жінка не потрібна – він цінує яскравість, життєвість, неповторність. Ось на цьому тлі в коханні і можуть початися проблеми, що виливаються у розбіжності, сварки та скандали.

Advertisement

Втім, як би там не було в коханні під час притирального періоду, якщо вони пройдуть його і зможуть витерпіти один одного, то тоді вже їхній союз буде приречений на довговічність та фортецю. Головне, щоб обоє змирилися з вадами один одного.

Поради чоловікові

  • пам’ятайте, жінці Скорпіону дуже важлива фізична близькість;
  • ніколи не критикуйте її без сильного приводу;
  • не давайте їй навіть шансів на ревнощі;
  • будьте розважливі і ніколи не кидайте слів на вітер;
  • Постарайтеся приділяти її персони якомога більше уваги.

Поради жінці

  • не намагайтеся його перевиховати – не вдасться;
  • проявляйте стриманість і будьте занадто прямолінійною;
  • ніколи не лестите – говоріть тільки чисту правду;
  • йому не завадить задовольнити вас – це активує в ньому “власника”;
  • покажіть йому, наскільки вам потрібна близькість.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-скорпіона та чоловіка-тельця все має бути добре, але є і купу моментів, з якими їм доведеться боротися. Наприклад, у шлюбі можуть виникнути проблеми через взаємну ревність. Особливо сильним буде ревнощі Тельця, який через свої слабкості не думає про наслідки чи поводження, а просто ревнує, сліпо, без жодних причин. Жінка-скорпіон теж ревнива і може сильно приревнувати свого чоловіка до іншої жінки або навіть до роботи, якщо отримуватиме мало уваги від чоловіка, але її ревнощі хоча б зрозумілі.

Гармонії у шлюбі їм вдасться досягти у випадку, якщо з’явиться спільна справа. Вони можуть добре робити, як партнери, доповнюючи один одного і насичуючи життя один одного новими цілями. Телець самостійний і рішучий, вміє домагатися бажаного, а Скорпіон може підтримувати його ініціативи та підстрахувати у найскладніші моменти. Якщо жінці Скорпіону та чоловікові Тельцю вдасться стати партнерами, то й у шлюбі у них буде все добре – до побутових розбирань їм не буде справи.

А ще у шлюбі у представників цих знаків Зодіаку має бути все добре завдяки добрій сумісності у ліжку. Вони обоє цінують близькість, обоє люблять зближення та контакт, люблять, коли близькості приділяє увагу. Це дозволить їм налагодити гармонію у шлюбі та зміцнити як такі відносини.

Переваги та плюси спілки

Великий плюс полягає в тому, що представники цих знаків Зодіаку мають гарну сумісність у ліжку. Обидва цінують близькість, любов, пристрасть та почуття, люблять увагу і хочуть бути бажаними. Завдяки цьому всьому, в ліжку вони можуть мати повну гармонію.

Друга перевага цих відносин полягає в тому, що вони можуть стати відмінними партнерами в якійсь спільній справі, чим і принесуть користь своїм відносинам та сім’ї в цілому. Разом вони можуть багато досягти. Жінка Скорпіон завжди підтримає свого ділового чоловіка, а чоловік Телець завжди прислухатиметься до думки своєї планомірної дружини.

Advertisement

А головне, Скорпіон і Телець можуть стати відмінними батьками та дати своїм дітям усе те, чого вони потребуватимуть. Головне, не створювати в сім’ї агресивну атмосферу, що цілком можливо за умов поєднання таких сильних знаків Зодіаку.

Недоліки спілки

Найголовніша проблема відносин між жінкою Скорпіоном і чоловіком Тельцем полягає в обопільному, взаємному, і іноді надто непередбачуваному ревнощі. При цьому у них різна ревнощі, і кожен ревнує по-своєму. Саме це може доставити відносинам між ними масу проблем. Втім, бувають винятки – все залежить від фундаменту та основи відносин загалом, від довіри, від почуттів та вміння обох контролювати власні емоції.

Друга ж проблема полягає в тому, що тут кожен намагатиметься стати лідером. При цьому якщо хтось і стане лідером, то тільки Телець, а Скорпіон у такому разі почне почуватися незатишно, неповноцінно. Вирішити цю проблему можна лише одним способом – залишити рівноправність та виключити одноосібне лідерство.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве