Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Терези: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Терези

До категорії дуже непростих спілок можна віднести пару, в якій є жінка-скорпіона та чоловік-терези. Зодіакальний гороскоп пророкує таким парам не надто хорошу сумісність, але багато факторів, у яких вони можуть порозумітися. І взагалі, представники цих двох знаків Зодіаку багато в чому схожі і можуть побудувати союз, навіть усупереч усім негативним прогнозам.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Скорпіон та чоловік-Терези

Взагалі пара, що складається з жінки Скорпіона та чоловіка Терезів, дуже непроста. Є безліч факторів, в яких вони будуть доповнювати один одного, і на основі яких можуть побудувати цілком добрі стосунки: пристрасть, кохання, обопільна жага відданості та вірності, серйозності стосунків та щасливого сімейного життя. Але є і багато тих факторів, на основі яких можуть виникати розбіжності: наприклад, жінка-скорпіон дуже честолюбна, а чоловік-терези немає, а ще Скорпіони люблять рішучих чоловіків, тоді як Терези цією якістю ну ніяк не можуть похвалитися.

Протиріч у такій парі може бути просто неймовірною кількістю. Вони можуть конфліктувати з приводу і без нього, сваритися, ображатися один на одного, мститися один одному і взагалі постійно на підсвідомому рівні шукати одне в одному щось, щодо чого можна продемонструвати невдоволення. Але все це все одно не зруйнує їх союз, що й не дивно – справа в тому, що ці знаки Зодіаку можуть похвалитися неймовірною терплячістю, завзятістю і здатністю вистоювати навіть у найскладніших ситуаціях. Завдяки цьому вони й зможу витримати всі складнощі стосунків.

А взагалі варто відзначити один простий факт – спілки Скорпіон-Терези не так вже й часто зустрічаються, і в більшості випадків розвалюються на самому початку відносин, відразу після цукерково-букетного періоду.

Сумісність в любові єінки-Скорпіона та чоловіка-Терези

На відміну від інших пар, у яких зазвичай саме чоловік завойовує жінку, тут усе може бути інакше. Та й взагалі, у коханні у жінки-скорпіона та чоловіка-терези все не так, як у інших. Так, починається все зі знайомства – жінці-скорпіону доведеться витратити чимало сил на те, щоб завоювати чоловіка, народженого під знаком Терези. Незважаючи на те, що у стосунках жінки Скорпіони не люблять бути ініціаторами, у цій парі саме жінці і доведеться взяти ініціативу у всьому без винятку у свої руки – тільки так їй вдасться завоювати чоловіка Терези. І не варто навіть сподіватися, що перший крок буде зроблено саме ним – ці чоловіки не бачать жіночого ідеалу в Скорпіонах і ніколи не роблять перший крок.

Advertisement

Натомість, якщо жінці-скорпіону вдасться завоювати чоловіка-терези, то багато в коханні у них буде одразу визначеним. Наприклад, зумовлено буде те, що саме їй доведеться постійно й у всьому виявляти ініціативу, навіть у ліжку. По-друге, саме їй доведеться взяти лідерство на себе та бути відповідальною за побут та сімейний затишок – хоча багатьом Скорпіонам це навіть подобається. Ну а по-третє, зумовлено буде і те, що їй доведеться постійно тримати чоловіка знака Терези у вузді, обмежуючи його у свободі та незалежності. Ось так ось нелегко все влаштовано у коханні у представників цих двох знаків Зодіаку.

Поради чоловікові-Терези

 • не намагайтеся стати лідером у відносинах зі Скорпіоном;
 • частіше виявляйте ініціативу у відносинах;
 • намагайтеся бути відповідальним та рішучим чоловіком;
 • не таїть образу, і все говоріть прямо в очі своїй дружині;
 • будьте стриманими і не давайте приводів для агресії;
 • убезпечте себе від ревнощів Скорпіона-жінки.

Поради жінці-Скорпіону

 • не тисніть на нього надто сильно – він не зміниться;
 • не намагайтеся перевиховати його;
 • менше обмежуйте його у свободі;
 • залиште йому трохи особистого простору;
 • частіше говоріть до душі, про його проблеми і переживання;
 • підтримуйте його у будь-яких починаннях.

Сумісність у шлюбі Жінка-Скорпіон та чоловік-Терези

Насамперед, щоб досягти гармонії у шлюбі з чоловіком-терезами, жінці-скорпіону необхідно виключити зі своєї поведінки будь-які прояви ревнощів. Справа в тому, що ревнощі для Терезів, це як гра, в яку вони із задоволенням грають – їм подобається, коли їх ревнують, ревнощами другої половинки вони живлять себе і затверджуються у власних очах.

Друге правило гармонії у шлюбі Скорпіона і Терезів, говорить про небажаність обмежувати одній з половинок свободу іншої. Ні Скорпіон, ні Терези, не потерплять, щоб на їх особистий простір хтось робив замах або щоб їх обмежували у свободі, навіть якщо це робить друга половинка, кохана людина.
І ще один момент – у шлюбі можуть бути добрі стосунки лише у тому випадку, якщо буде матеріальна стабільність. Представники цих двох знаків Зодіаку дуже люблять матеріальні блага, без них жити не можуть, і тягнуться до стабільності та сталості у цьому питанні.

А ще варто відзначити той факт, що хороша сумісність та гармонія у шлюбі може бути досягнута завдяки чудовій сумісності цих знаків у ліжку. Сексуальне тяжіння обох половинок у цьому союзі вплине на їхні стосунки в цілому. Цей союз сповнений пристрасті та романтики, почуттів та емоцій, і в ліжку все це проявляється у максимумі.

Переваги та плюси спілки

Найголовніша перевага полягає в тому, що в цьому союзі чудова сумісність у ліжку. Представники цих двох знаків Зодіаку чудово розуміють один одного, і відчувають, що потрібно партнерові. Плюс, вони обоє пристрасні, люблять емоції та почуття, близькість та прояв партнером ініціативи. Де-не-де, а в ліжку в такій парі точно буде стовідсоткова гармонія.

Другий плюс полягає в тому, що жінка-скорпіон і чоловік-терези сумісні у своїх цілях. Вони обоє жадають побутового комфорту, матеріальної стабільності та поваги оточуючих їх людей. Їм обом симпатизує популярність у суспільстві. І взагалі, разом вони можуть стати дуже яскравою, помітною парою.

Advertisement

Недоліки спілки

Найбільший недолік таких відносин полягає у ревнощі жінки-скорпіона. Чоловік-терези дуже привабливий, у нього є шарм та риси, завдяки яким він дуже популярний у жіночому суспільстві. Більш того, йому лестить, коли він бачить, як його друга половинка ревнує його – він не скаже жодного слова. Але буде ще більше змушувати свою другу половинку до ревнощів.

Другий недолік полягає у сильній несумісності у побуті. Вони просто не здатні разом вести побут, вічно сваряться на тлі побутових проблем та нестиковок, не можуть прийти в жодному питанні до спільного знаменника і весь час намагаються вирвати одне в одного лідерство. На тлі цього може виникнути неймовірна кількість проблем.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве