Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Водолій: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Водолій

Пара, створена з таких представників двох статей, як жінка-скорпіон та чоловік-водолій, має дуже погану сумісність і далеко не завжди може стати по-справжньому щасливою. Зодіакальний гороскоп сумісності говорить про те саме. Рідкісний випадок, коли обидві половинки в такому союзі будуть реально щасливими та задоволеними своїми стосунками. Ці стосунки сповнені розбіжностей та непорозуміння…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Пара, в якій є чоловік-водолій та жінка-скорпіон, просто приречена на вічні скандали, сварки, образи та непорозуміння. І це не дивно, адже представники цих знаків Зодіаку є дуже різними, вони відрізняються буквально у всьому без винятку. Це стосується і поглядів, і переваг, і захоплень і цілей, і навіть методів досягнення цих цілей. Вони дуже різні, і надто по-різному сприймають навколишній світ. Хоча, звісно, ​​є й моменти, в яких у них стовідсоткова сумісність.

Спільне життя представників цих знаків зазвичай не надто щасливе, адже переповнене непорозумінням. Жінка Скорпіон просто не може зрозуміти, як можна жити так непостійно та нестабільно, як це робить чоловік Водолій. А йому не зрозуміти, навіщо так сильно намагатися жити за правилами і слідувати чітко наміченим шляхом. Скорпіон за натурою людина дії, не здатна робити необдумані вчинки та дії, про наслідки яких ніхто не подумав. А Водолій за вдачею мрійник, з гарною уявою і жагою новизни, людина з чудовою уявою, яскрава, що мріє про подорожі та нові враження.
Безумовно, багато в чому ці дві половинки можуть знайти одне в одному те, що їм потрібно, але здебільшого їхні інтереси та цілі розходяться.

В любові

Як уже всі й так зрозуміли, у коханні Водолія та Скорпіона все дуже непросто. Хоча на самому початку стосунків у них у коханні і може бути гармонія. Адже кожен із них буде захоплений тими відзнаками, які таяться у другій половинці. Наприклад, чоловіка Водолія може вражати здатність жінки Скорпіона добиватися всіх поставлених цілей і рухатися вперед попри все. Та й жінку Скорпіона може приваблювати романтичність і мрійливість, простота та непокірність Водолія. Але зрештою це захоплення один від одного все-таки закінчиться, і тоді в коханні почнуться проблеми.

Ще один момент – у коханні може бути у них не все гладко і тому, що жінці Скорпіону, з усією її моральною та психологічною силою, доведеться весь час завойовувати чоловіка Водолія. Справа в тому, що Скорпіони рідко є ідеалами тих людей, які потрібні Водоліям. Жінка-скорпіон просто не може залишатися собою та одночасно залучати такого чоловіка. Їй доведеться змінюватися, підлаштовуватися, маніпулювати, щоб досягти свого.

Advertisement

А плюс до всього заважати стосункам та щастю у коханні будуть постійні замахи жінки Скорпіона на особистий простір другої половинки. Вони можуть призвести до того, що він просто втече від своєї жінки і залишить її біля розбитого корита з її бажанням змінити його і перевиховати.

Поради чоловікові

  • спробуйте змінитися, або хоча б прикинутися;
  • не намагайтеся тиснути на неї чи критикувати – наслідки жахливі;
  • не давайте приводів для ревнощів або підозр у невірності;
  • намагайтеся більше уваги приділяти її его;
  • частіше проводите час із нею віч-на-віч.

Поради жінці

  • не робіть замах на його особистий простір, дайте йому свободи;
  • намагайтеся мінімально критикувати та повчати його;
  • не намагайтеся перевиховати його;
  • будьте більш ніжною та дбайливою;
  • не нав’язуйте йому шлюб та сімейне життя – втече.

Сумісність у шлюбі

Якщо вже жінці Скорпіону і вдасться схилити чоловіка Водолія до шлюбу, то багато в чому може змінитися. У шлюбі вони можуть бути баланс і гармонія, справжня ідилія, але у тому випадку. Якщо Скорпіон перестане тиснути на свого чоловіка і дасть йому хоч трохи волі. Тільки в такому разі Водолій почне змінюватись і робити все так, як завгодно обом, а не тільки йому.

Також у шлюбі може бути гармонія і в тому випадку, якщо жінка-скорпіон зрозуміє, що іноді навіть такому мрійнику, як Водолій, вона повинна поступатися. Змінившись, або хоча б вдавши, що змінилася, вона таким чином схиляє Водолія до думок про поступки, і тоді він і сам піде на поступки, відчувши себе винуватцем того, що відбувається в особистому житті.

Але головне полягає все-таки не в сказаному раніше, а в тому, що у цієї пари в шлюбі є дещо, в чому в них завжди буде ідилія, і завдяки чому вони будь-яку сварку зможуть швидко забути. Так-так, йдеться про ліжко. Жінка Скорпіон пристрасна і її пристрасті вистачить на обох, а Водолій мрійник з гарною уявою, експериментатор, здатний щоразу по-новому дивувати другу половинку.

Переваги та плюси спілки

Найголовніша перевага стосунків між чоловіком Водолієм та жінкою Скорпіоном полягає у відданості та вірності обох половинок один одному. Як би сильно Скорпіон не ревнувала свого партнера і не підозрювала його в невірності, насправді, що Водолій, що сама вона завжди залишатимуться вірними один одному.

Друга перевага – здатність домовлятися. Представники цих знаків Зодіаку чудово справляються з усіма побутовими завданнями та можуть налагодити ідеальний побут. Вони зможуть розподілити ролі та зони відповідальності, і зможуть зробити це так, як іншим парам навіть не снилося.

Advertisement

І третє, хоч і не останнє – у цій парі ідеальна сумісність у ліжку. Саме в ліжку вони зможуть насолоджуватися один одним і радіти стовідсотковій гармонії, і саме завдяки цій сумісності вони зможуть подолати багато проблем, що виникають.

Недоліки спілки

Найбільша проблема відносин між представниками цих двох різних знаків Зодіаку полягає в тому, що вони просто не здатні зрозуміти одне одного та жити так, як це робить друга половинка. Їм дуже важко пристосуватися один до одного, навіть тоді, коли в їхніх серцях живе справжнє непідробне кохання. Вони навряд чи колись зрозуміють одне одного.

Ще один недолік відносин може полягати у надмірній ревнощі Скорпіона. Вона весь час вигадує собі приводи для ревнощів, у всьому бачить каверзу, кожен раз намагається викрити свого партнера на брехні або зради. При цьому сама ж вигадує причини, і сама ж від цього мучиться. У цей же момент Водолій просто спостерігатиме за біснуванням другої половинки і тішиться тим. Що насправді ні в чому не винний.

А плюс до всього вони дуже погана сумісність у побуті. Вони хочуть різного і живуть по-різному, про різне мріють і по-різному бачать ідеал домашнього затишку та сімейного життя, другий прагне свободи, інша за вдачею є власником.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве