Connect with us

Гороскоп

Жінка-Стрілець та чоловік-Близнюки: сумісність знаків

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-близнюки

Пара, в якій є жінка-стрілець і чоловік-близнюки, по праву може називатися непередбачуваною і дивовижною. І причина не в тому, що гороскоп сумісності пророкує їм міцні відносини, і не в тому, що представники цих знаків Зодіаку можуть доповнити один одного, а в тому, що у них є сумісність при тому, що риси, які енергетикою цих знаків, що суляться, одночасно можуть і дратувати обидві половинки, і поєднувати. І взагалі, ця пара дивна всіма факторами без винятку.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Загальна характеристика пари, в якій є жінки-стрілець і чоловік-близнюки така, що передбачає схожість у багатьох напрямках. Так, представники цих двох знаків Зодіаку сходяться у поглядах на життя, мають спільні інтереси, і можуть довго перебувати разом, займаючись однією спільною справою. Їм не доведеться конфліктувати на побутовому фоні, не доведеться нудьгувати поряд один з одним, і не доведеться скандалити на дрібниці. Вони багато в чому схожі. І це дозволяє цим людям побудувати міцні стосунки.

Дивовижний лише один простий факт – незрозуміло, як вони можуть так сильно любити один одного і будувати стосунки при тому, що обидва дуже дорожать своєю незалежністю. Вони обидва незалежні та непостійні, обидва цінують свою свободу і ніколи не захочуть з нею розлучатися, але при цьому спокійно жертвують свободою заради стосунків один з одним – дивний факт.

Зате варто не можна не відзначити, що Стрілець і Близнюк ніколи не відчуватимуть нудьгу, перебуваючи разом. Вони легко знаходять захоплення на двох, легко справляються із нудьгою, і що не менш важливо, розуміють один одного так, як не розуміє їх ніхто. У цій парі ніколи не буде нудно, вони весь час веселяться. Подорожувати, шукати пригоди та жити, як то кажуть, «на повну котушку».

В любові

У коханні представників цих двох знаків Зодіаку все настільки прозоро, що важко навіть уявити таке. Їм навіть завойовувати один одного не знадобиться – кохання у Стрільця та Близнюки найчастіше виникає на порожньому місці з першого погляду. Жінці Стрільцю не доведеться робити якихось дій, щоб завоювати серце чоловіка Близнюка, так само, як і йому не доведеться завойовувати її – вони відразу зрозуміють, що створені для того, щоб створити пару.

Advertisement

Але нерідко у коханні починаються проблеми відразу після закінчення цукерково-букетного періоду, на етапі притирання. Тут вони можуть почати конфліктувати. Справа в тому, що рано чи пізно жінка Стрілець задумається про створення сім’ї та серйозні стосунки, про співіснування в умовах єдиного побуту. Чоловік Близнюки про таке навряд чи замислиться в молодості, і всіляко уникатиме серйозності, навіть бачачи, що це злить і дратує його партнерку. Більше того, заради своєї незалежності він, можливо, навіть пожертвує відносинами з нею та своєю любов’ю.

З іншого боку, якщо чоловік Близнюк пожертвує своєю свободою та незалежність у відповідь на жертву ними ж, принесені жінкою Стрільцем, то у коханні у них навпаки тоді все стане на свої місця та нормалізується. У коханні Близнюків та Стрільцем все просто – один жертвує, другий повинен жертвувати у відповідь.

Поради чоловікові

  • менше звертайте увагу на її недоліки – мовчіть про них;
  • намагайтеся якнайбільше часу проводити разом;
  • не витрачайте сили на протистояння її лідерству – вона все одно буде лідером;
  • навіть не намагайтеся змусити її ревнувати вас – не заревнує;
  • якщо образилася, не впирайтеся і одразу вибачтеся, бо почне мститися.

Поради жінці

  • менше критикуйте його, адже багато в чому ви така сама;
  • постарайтеся не тиснути на нього своїм бажанням мати сім’ю;
  • змиріться з тим, що здебільшого поступатися доведеться саме вам;
  • проявляйте частіше ініціативу (у ліжку, проведення часу тощо);
  • намагайтеся контролювати емоції у сварках – не ляпайте зайвого.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-близнюка та жінки-стрільця все дуже непросто. Нерідко саме на етапі сімейного життя вони і починають конфліктувати настільки сильно, що справа може дійти розставання. Саме в шлюбі вони можуть почати помічати один в одному всі ті недоліки, які поза спільним життям просто не помічають. Особливо багато конфліктів може виникати і натомість їх взаємної непостійності.

Вони обидва незалежні та волелюбні, і в шлюбі, якщо Стрілець може пожертвувати цими факторами, то чоловік Близнюки робить це з обережністю. Більше того, не на руку цій парі може зіграти ще й бажання Стрільця бути у парі лідером. А інакше у шлюбі з таким чоловіком і не вийде – лише лідерство жінки-стрільця може привести стосунки у шлюбі до гармонії.

Але як би там не було в шлюбі, а в ліжку точно у чоловіка-близнюка і жінки-стрільця дуже хороша сумісність. Вони притягуються фізично і психологічно, можуть задовольнити одне одного, і можуть зрозуміти, що потрібно партнеру. Обидва люблять фантазувати та експериментувати, і здатні дати те, чого потребує партнер.

Переваги та плюси спілки

Але й переваги цього союзу теж є. Представники цих знаків Зодіаку можуть порозумітися і точки дотику практично за будь-яким напрямом. Чоловік-близнюки та жінка-стрілець весело проводять час, і на початковому етапі стосунків усіх себе можуть присвятити стосункам. Їм не нудно разом, їм завжди буде чим зайнятися.

Advertisement

Плюс, у цій парі чудова сумісність у ліжку. Їхнє фізичне взаємне тяжіння дозволяє їм насолоджуватися заняттями любов’ю і при цьому отримувати від партнера все те, чого вони потребують. Тут немає місця непорозумінням чи несумісності, немає місця незадоволеності. У їхніх заняттях любов’ю балом править порозуміння, пристрасть, почуття, емоції та любов до експериментів.

А якщо Стрілець та Близнюки навчаться поступатися один одному і створять міцну родину, то зможуть стати ще й відмінними батьками. Хоча знову ж таки, кожною людиною поняття «хороші батьки» розуміється по-своєму.

Недоліки спілки

Найбільший недолік, який має стосунки чоловіка-близнюка і жінки-стрільця, це непостійність, незалежність кожної з половинок, волелюбність, які можуть довгий час не дозволяти цій парі створити сім’ю та повноцінні відносини на побутовому рівні.

Ще одна проблема полягає в тому, що обидва надто вперті. Жоден з них не поступиться партнеру і жоден не пожертвує чимось першим. Кожен із них чекає першого кроку від своєї другої половинки. І так може тривати неймовірно довго. Втім, найчастіше першою здається саме Стрілець.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве