Connect with us

Гороскоп

Жінка-Стрілець та чоловік-Діва: сумісність знаків

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-діва

Сумісність у парі, що складається з жінки-стрільця та чоловіка-дівки, не надто хороша, але все ж таки дає приблизно п’ятдесятивідсоткові шанси на побудову представниками цих двох знаків Зодіаку добрих відносин. Зодіакальний гороскоп сумісності в даному випадку пророкує і складності, і масу позитивних сторін, завдяки яким власне цей союз може протриматися довше, ніж міг би…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то в союзі, укладеному між жінкою-стрільцем та чоловіком дівою надто багато недоліків. Так, головна проблема може полягати в надто великій різниці між їхніми темпераментами та способами життя. Він любить сидіти вдома, насолоджується спокоєм і обожнює робити дії, які приносять користь всьому навколишньому світу. Він серйозний і амбітний, відповідальний і обов’язковий, і йому не зрозуміти, як можна жити так непостійно та непланомірно, як це робить його супутниця. А ще може сильно дратувати його нескінченне бажання жити за правилами та присвячувати життя лише матеріальним досягненням та власному особистісному становленню. Вона людина веселощі та свята, і їй може бути надто нудно поряд з таким, як чоловік-діва.

Хоча з іншого боку, є у них обох і те, що їх може об’єднати у непорушний союз. Насамперед йдеться про здатність чоловіка знака Діва забезпечити всім необхідним з матеріального боку свою супутницю, яка якраз і потребує матеріальної підтримки та стабільності. З іншого боку, вона може напихати його життя тим. Чого йому катастрофічно не вистачає і чого він собі сам не може дозволити – веселощі, оптимізм, позитив та розваги.

Чи може цей союз бути по-справжньому щасливим та міцним? Може, але тільки в тому випадку, якщо обидва перестануть боротися з тими рисами один одного, які вважають недоліками і змиряться з тим, що ці недоліки можуть приносити користь. В іншому випадку ці стосунки ні до чого доброго не приведуть. Хоча знову ж таки, трапляються і винятки…

В любові

У коханні у жінки-стрільця та чоловіка-дівки все настільки просто і прозоро, що важко таке навіть уявити. Кохання у них може виникнути буквально з першого погляду, і першим буде вражений саме чоловік Діва. Його напевно підкорить рухливість, товариськість, яскравість, загадковість, непостійність та жіночність жінки Стрільця. І взагалі, дівчина Стрілець може залишити далеко позаду багатьох своїх суперниць у боротьбі за увагу Діви.

Advertisement

Протягом усього цукерково-букетного періоду у коханні у Діви та Стрільця матимуть місце лише позитивні моменти. Вони, напевно, будуть обгороджені один одним, присвятять усіх себе один одному і зможуть почати будувати реально щасливе особисте життя. Але в коханні не все так просто, і вже з початком етапу притирання в коханні можуть виникнути такі проблеми, про які обидві половинки до цього сто відсотків навіть і не замислювалися. Серед цих проблем і розбіжності у побуті, і різниця поглядів на життя, і різні цілі з методами їхнього досягнення, та багато іншого.

Тим не менш, як показує практика, в більшості випадків такі пари перевершують усі очікування і залишаються міцними навіть у складних умовах співіснування. Принаймні у обох половинок є всі шанси на досягнення в любові гармонії та розуміння.

Поради чоловікові

  • планомірність і сталість дратують її – частіше вносьте різноманітність;
  • не посягайте на її особистий простір;
  • змиріться з її непостійністю, рухливістю та енергійністю;
  • не показуйте своєї ревнощів, якщо з’явиться;
  • більше часу проводите з нею за її правилами (веселощі і т.п.).

Поради жінці

  • не критикуйте його за серйозність та нудність – вони корисні вам;
  • забезпечте його ніжністю, теплом і турботою – відплатить як належить;
  • будьте максимально стриманою та не давайте волю емоціям у сварках;
  • більше часу проводите разом з ним, навіть в умовах нудьги;
  • частіше виявляйте ініціативу і настирливість.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі обидві половинки в даному випадку можуть бути щасливими тільки в тому випадку, якщо сам шлюб укладений за коханням, а не за розрахунком. У такому разі обидва принесуть користь союзу. До того ж, у разі шанси на міцність і довговічність шлюбу виростають у рази.

Чоловік-діва у шлюбі може продемонструвати неймовірну ощадливість у матеріальному плані, дбайливість, обережність, відповідальність та обов’язковість. Він завдяки своїй потягу до грошей і бажання вирости в кар’єрному плані зможе багато досягти і забезпечити свою другу половинку всім необхідним. Жінка-стрілець же у шлюбі теж може бути дуже корисною самому Діві – її позитивний настрій, рухливість та енергійність напевно не залишаться поза увагою.

Єдине, що може почати руйнувати стосунки у шлюбі, це різне ставлення до грошей. Жінки Стрільці за вдачею марнотрати, хоч і рідко в цьому зізнаються, і дуже залежні від матеріальної свободи, тоді як чоловіки Діви навпаки, надто зациклені на економії та заощадженнях. У результаті через таку суперечність обидві половинки можуть відчувати розчарування одне в одному у шлюбі.

Але є у шлюбі представників цих двох знаків Зодіаку і позитивна сторона, вагома – у них чудова сумісність у ліжку, навіть незважаючи на те, що вони, надто по-різному дивлячись на процес заняття любов’ю.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг, то їх теж чимало. Наприклад, навіть те, що вони люблять проводити час по-різному. Можна до певної міри навіть віднести до переваг, адже проводячи окремо час, вони таким чином спокійно і без конфліктів дають один одному відпочити.

Другий плюс стосунків чоловіка-діви та жінки-стрільця полягає в тому, що вони не ревниві і навряд чи ревнуватимуть один одного навіть тоді, коли для цього буде явний привід. Адже в багатьох випадках саме ревнощі і руйнують стосунки.

Ну і головне – вони можуть стати чудовими, навіть зразковими батьками. Жінка Стрілець подарує дітям позитив, веселощі та спрагу життя, енергію, а чоловік Діва обдарує їх турботою та любов’ю, дорослою, батьківською, справжньою.

Недоліки спілки

Головним недоліком відносин між жінкою-стрільцем і чоловіком-дівкою є надто різне ставлення до грошей. Діва за вдачею накопичувач, людина, яка прагне забезпечити себе в майбутньому матеріальною стабільністю, ненавидить прості і нецільові витрати. Жінка Стрілець навпаки, марнотрат, і це дуже сильно дратує її супутника. На цьому фоні може виникати багато проблем і сварки, скандали і навіть істерики, переважно з боку самого Діви.

Ще одна проблема може полягати у різних способах життя. Представникам цих знаків Зодіаку властиво згодом віддалятися один від одного на тлі різних способів життя. Стрілець любить вечірки, святкування та веселощі, і Діва любить сидіти вдома. І поступитися один одному вони навряд чи захочуть.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве