Connect with us

Гороскоп

Жінка-Cтрілець та чоловік-Козеріг: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-козеріг

Союз, що складається з жінки-стрільця та чоловіка-козерога, ніяк не можна назвати ідеальним, та й навіть добрим. Зодіакальний гороскоп сумісності на випадок такої пари пророкує лише образи і вічно непорозуміння один одного, погану сумісність у способах життя, і не надто сильну потяг один до одного. Але як би там не було, а існувати такий союз може, та й нерідко представники цих двох знаків Зодіаку йдуть на контакт лише заради первинної новизни, нових відчуттів, які швидко зникають.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Найбільша проблема пари, в якій є чоловік-козеріг і жінка-стрілець, полягає в надто поганій сумісності способів життя. Надто вже сильні ці дві половинки несхожі один на одного, вони не можуть задовольнити один одного своїми звичками та стилями життя, вони не можуть контактувати так, щоб знаходити спільну мову у всіх аспектах, і у них різні погляди на життя і все, що відбувається навколо.

Жінка Стрілець просто не може жити настільки серйозно та жорстко, як це робить чоловік Козеріг. Вона вітряна, непостійна, весь час витає в хмарах, вміє досягати поставленої мети, але має їх настільки багато, що нерідко просто забуває про те, чого хотіла спочатку. Козерогові ж цього не зрозуміти, він надто впертий і цілеспрямований, відповідальний і обов’язковий для того, щоб здаватися або просто кидати розпочаті справи. Ось на тлі всього цього в цій парі є досить погана сумісність. Втім, навіть у таких умовах багато пар примудряються співіснувати, тож ставити хрест на цьому союзі раніше часу все ж таки не варто.

А взагалі, представники цих двох знаків Зодіаку можуть мати і багато спільного. Та й залучати їх обох різницю теж може. Адже це два любителі нововведень, два любителі нових вражень та емоцій, дві людини, яким раз у раз подавай щось новеньке. Цим двом людям якраз може подобатися те, що вони настільки різняться між собою.

В любові

У коханні у чоловіка-козерога та жінки-стрільця все не так, як у решти. У цьому союзі в коханні може бути або все дуже добре, або все дуже погано. Є лише два варіанти – третього не дано. І головне варто відзначити відразу – добре тут може бути тільки в тому випадку, якщо обидві половинки відчувають справжні сильні почуття. Ось тоді в коханні у них і може бути все краще нікуди.

Advertisement

На самому початку відносин в цій парі в коханні точно буде все краще нікуди. Чоловіка-козерога просто бентежить весела, позитивна дівчина-свято, яка вічно радіє всьому поспіль, народила під таким знаком Зодіаку, як Стрілець. А її може заводити його чоловіче начиння: серйозність, мужність, відповідальність. Але не довго буде в коханні у них бути присутнім цей взаємний потяг – з настанням етапу притирання багато що має змінитися.

Найбільша проблема, яка може наздогнати цю пару в коханні на етапі притирання, це неможливість прийняття один одного такими, якими ці дві половинки є спочатку. Щоб бути щасливими, їм треба змиритися з вадами один одного та піти на жертви. Але на жаль, на таке піде не кожна жінка-стрілець, та й Козероги не надто поступливі за вдачею.

Поради чоловікові

  • не намагайтеся зробити її схожою на вас – така Стрілець вам не сподобається;
  • не посягайте на її особистий простір – без волі вона задихнеться;
  • менше ревнуйте її – Стрільці віддані і вірні, хоч і оточені увагою;
  • будьте максимально толерантним щодо її недоліків;
  • не критикуйте її щодо жіночих обов’язків.

Поради жінці

  • не варто прогинатись під його вимоги – задавить ними;
  • будьте максимально м’якою, не критикуйте його;
  • дайте йому зрозуміти, що він лідер;
  • частіше розмовляйте з ним до душі;
  • погоджуйтеся з ним у більшості випадків – його це задобрить.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-козерога та дружини-стрільця може виникати багато проблем, і не тільки на побутовому ґрунті, хоча він якраз і може стати заключним у стосунках. А взагалі всі основні проблеми у шлюбі у такої пари виникатимуть на тлі занадто великої різниці стилів життя. Вона любить свободу і проводить весь вільний час подалі від дому, у той час як він кар’єрист і роботяга, який намагається вільний час проводити на самоті або на самоті з другою половинкою. У результаті, що виходить? А виходить, що одній із половинок доведеться йти на поступки та жертвувати своїми захопленнями, і швидше за все цією людиною буде саме жінка Стрілець.

У побуті ж головна проблема полягатиме в тому, що Стрілець уникає побутових справ, турбот. Їй подавай веселощі далеко від дому та розваги. Звичайно, консервативного і серйозного чоловіка Козерога все це може сильно дратувати. Він почне зазіхати на свободу коханої, висловлювати їй багато претензій, і в результаті все призведе до того, що він просто скривдить її або змусить критикою піти від нього.

Але якщо обидві половинки знайдуть все-таки в собі сили взаємно піти на поступки і перестати бути такими прискіпливими та вимогливими одна до одної, то тоді у них у шлюбі з’явиться місце для гармонії та задоволення стосунками. Ось тоді обоє в шлюбі і можуть бути щасливими. Але це рідкісний випадок.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг відносин між жінкою-стрільцем і чоловіком-козерогом, то тут все простіше, адже плюсів у цих відносинах не так уже й багато. Один із них полягає у здатності цих людей стати відданими один одному партнерами та корисними другими половинками. Але знову ж таки, лише у випадку, якщо в одному з них знайдуться сили для поступок.

Advertisement

Друга перевага – здатність бути вірними у будь-якій ситуації та залишатися відданими один одному навіть тоді, коли стосунки вже ось-ось руйнуються. Представники цих двох знаків Зодіаку не схильні до зрад і вважають зраду нижчим вчинком.
А ще вони можуть стати хорошими батьками, але знову ж таки, тільки в тому випадку, якщо навчаться поступатися один одному.

Недоліки спілки

Найбільша вада цього союзу полягає в тому, що представники цих двох знаків Зодіаку мають вкрай погану сумісність у плані способів життя, цілей, захоплень, переваг і навіть методів досягнення поставлених цілей. Тут стикається вітер з каменем – чоловік-Козеріг, це камінь, що стоїть на місці і не бажає здійснювати зайвих дій, а жінка-стрілець є вітром, непостійним, який кудись поспішає, не пояснює ніяких причин.

Другий мінус полягає в надмірно сильному протистоянні один одному. Ні жінка Стрілець, ні чоловік Козеріг не захочуть поступатися один одному і жертвувати заради другої половинки. Вони обоє чекатимуть поступок один від одного, намагаючись лише впливати один на одного і критикувати.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве