Connect with us

Гороскоп

Жінка-Стрілець та чоловік-Лев: сумісність знаків

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-лев

У чоловіка-лева та жінки-стрільця чудова сумісність у більшості життєвих аспектів. Про це говорить і зодіакальний гороскоп сумісності, який пророкує таким відносинам довге співіснування і щасливе спільне життя. До того ж, представники цих двох знаків Зодіаку багато в чому схожі.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то сумісність у парі, в якій є жінка-стрілець та чоловік-лев, досить висока, що й не дивно. Представники цих знаків відмінно ладнають у роботі, партнерстві, дружбі і любові, вони можуть створити по-справжньому міцну пару і при цьому порозумітися навіть у тих питаннях, в яких по ідеї повинні розходитися. У них спільні цілі, сходяться захоплення та переваги, однакові погляди на життя та таланти, які дозволять їм разом вийти з будь-якої навіть найскладнішої ситуації. Загалом, з якого боку не подивися, а цей союз приречений на щастя та довговічні стосунки.

Інша справа, якщо говорити про ключову роль. А вона в цьому союзі, напевно, належатиме чоловікові Леву. Лев, з його характером, амбіціями, завзяттям і терпінням, старанністю та обов’язковістю, та бажанням забезпечити близьких усім необхідним, може перетворити життя жінки Стрільця на щасливе та безтурботне життя. Лев просто не може дозволити собі припустити, щоб друга половинка потребувала чогось, чого він не може дати. Саме тому для жінки Стрільця такий чоловік і буде зразком ідеального чоловіка. І саме тому вона і постарається у всьому відповідати його вимогам і уподобанням, робитиме все для продовження періоду співіснування.

Щоправда, як і в будь-якій іншій парі, тут теж не обходиться без мінусів. Тут же в їхній ролі виступають ревні сцени Лева та його вічні підозри. Хоча Стрілець цілком може з ними впоратися.

В любові

Це два вогняні знаки Зодіаку, і тому в коханні у них все ґрунтуватиметься саме на емоціях та почуттях, амбіціях та настрої. У цій парі спочатку може бути багато скандалів і сварок з дрібниць, але з часом все це зникне. Так-так, у цій парі все навпаки – у цукерково-букетний період вони сваряться, а в період притирання навпаки, почнуть миритися з вадами один одного. У коханні у них може виникати багато проблем, але з усіма вони можуть упоратися.

Advertisement

Все що необхідно для того, щоб представники цих знаків Зодіаку могли співіснувати у світі та благополуччі, це докласти максимум зусиль жінці Стрільцю для того, щоб завоювати чоловіка Лева. Тоді в коханні і буде гармонія. Та й зробити це не так вже й складно для Стрільця – жінка-стрілець легко зможе завівати чоловіка-лева, і все, що їй потрібно для цього, це бути максимально пластичною, дієвою, рухливою та амбітною людиною.

Єдине, через що можуть виникнути в коханні Стрільця та Лева реальні проблеми, це ревнощі Лева та його жага до лідерства. Але і з цими проблемами спритні представники знака Стрілець можуть упоратися.

Поради чоловікові

  • не демонструйте свою перевагу надто явно – образіть її;
  • будьте максимально стриманим у плані ревнощів;
  • не диктуйте їй свої правила – Стрільці неохоче підкоряються;
  • не сприймайте серйозно її емоційні висловлювання під час сварок;
  • намагайтеся більше часу приділяти її особистої персони.

Поради жінці

  • не намагайтеся заперечувати його лідерство;
  • довіряйте йому і не намагайтеся бути для нього загадкою;
  • ніколи не спонукайте до ревнощів;
  • частіше говорите з ним про його переживання, слухайте його;
  • Досягніть його довіри, чого б вам це не коштувало.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-лева та жінки-стрільця можуть виникати великі проблеми саме на початку відносин. І полягатимуть вони насамперед у неготовності жінки Стрільця побачити свого чоловіка таким, яким вона не бачила його раніше – ці жінки надто ідеалізують своїх партнерів, а у шлюбі бачать їх справжніми та починають думати, що їх обманювали до цього. Складна ситуація, але не критична.

Друга проблема у шлюбі може виникнути на тлі Левиного бажання бути власником. Він ревнивець, власник, агресивний коханець, йому треба, щоб його жінка належала лише йому. Навіть найменший привід для ревнощів може змусити Лева засумніватися у партнерці та її вірності. Стрільцю ж залишається лише терпіти це і намагатися переконати свого чоловіка у вірності та відданості. Чи вдасться? Тоді в шлюбі буде ідилія до кінця…

Ну а головне, про що варто сказати, це сумісність у ліжку. Так Так. У жінки Стрільця та чоловіка Лева просто відмінна сумісність у ліжку, вони представники двох вогненних знаків, і у ліжку вони можуть «задати спеку». Їхнім емоціям, почуттям і рухливості, пристрасті та старанням задовольнити партнера немає меж. До того ж, Леви фантазери в цьому плані, що дуже симпатизує тим, хто шукає нових відчуттів Стрільцям.

Переваги та плюси спілки

Зате переваг у цій парі справді багато. По-перше, у жінки Стрільця та чоловіка Лева відмінна сумісність у ліжку, завдяки якій вони завжди будуть задоволені один одним і ніколи навіть і не замисляться про зраду чи зраду заради власне задоволення.

Advertisement

По-друге, вони мають багато збігів у способах життя. Вони мають однакові цілі, схожі темпераменти, захоплення, переваги, поведінка і навіть методи досягнення цілей. Багато в чому вони схожі. Плюс обидва дієві та енергійні, настирливі, і завжди досягають бажаного.

А по-третє, вони можуть стати ще й відмінними батьками, створити такий батьківський дует, який легко можна буде назвати ідеальним або зразковим. Леви заради своїх дітей здатні багато на що, а Стрільці, зроблять усе для того, щоб був задоволений партнер. У результаті вони обоє працюватимуть фактично на одне й те саме – на благо сім’ї та дітей.

Недоліки спілки

У відносинах між жінками-стрільцями та чоловіками-левами всього дві реально сильні недоліки. І перший із них полягає в тому, що чоловіки Леви в особистих стосунках намагаються бути лідерами, навіть диктаторами, і при цьому їм не важливо, що про це думає друга половинка. Якщо він не зможе завоювати повагу своєї коханої та визнання його лідером, то виникатимуть проблеми: сварки, скандали та істерики…

Друга ж проблема, що й не дивно, це ревнощі Лева, яка часом не має під собою жодних підстав. Варто жінці Стрільцеві дати хоча б найменший привід для ревнощів, як з’являться реальні проблеми у стосунках. Ревнощі Лева породить недовіру, агресію та підозрілість…

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве