Connect with us

Гороскоп

Жінка-Стрілець та чоловік-Овен: сумісність знаків

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-овен

Статистичні дані і навіть зодіакальний гороскоп сумісності свідчать про одне й те саме – у пари, в якій є жінка-стрілець і чоловік-овен, дуже яскраве майбутнє та великі шанси на створення по-справжньому міцного союзу. Сумісність у представників цих знаків Зодіаку практично у всьому. Це і темпераменти, і характери, і цілі, і навіть переваги.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то у пари, що складається з жінки-стрільця та чоловіка-овна, досить багато спільного. У них схожі темпераменти та характери, загальні цілі та захоплення, загальні навіть методи досягнення цілей. Вони настільки схожі один на одного, що просто не можуть не створити по-справжньому міцну пару. Хоча стосунки між представниками цих знаків Зодіаку нерідко руйнуються на самому початку з вини Овна, точніше, з вини його ревнощів, які він просто не здатний приборкати, тим більше у разі стосунків з такою яскравою та видною жінкою як Стрілець.

Це дві позитивні людини, два оптимісти, за серйозністю яких ховається жага пригод, купу емоцій, почуття, бажання отримати нових вражень і мрій про благополуччя у стосунках. Разом вони можуть утворити настільки міцний, яскравий та позитивний дует, якого не створити жодному іншому зодіакальному союзу. До того ж, вони обидва дуже залежать від психологічного фактора – обидва цінують відносини, в яких можна відчувати психологічний спокій, для обох це є найважливішим фактором.

Відрізняються вони лише в одному. Для жінки Стрільця популярність і яскравість її чоловіка, це привід похизуватися собою, тим, що змогла домогтися прихильності такого чоловіка, тоді як для чоловіка Овна яскрава жінка, це лише привід для ревнощів. Адже барани за своєю натурою потайливі ревнивці і власники, навіть гірші за Скорпіонів…

В любові

У коханні у жінки Стрільця і ​​чоловіка Овна все може складатися якнайкраще. Кохання між представниками цих двох знаків Зодіаку може зав’язати спонтанно і настільки несподівано, що обидва навіть не помітять, як між ними почнуться стосунки. Єдине, що треба пам’ятати, так це те, що Овну треба бути обережнішим, щоб не злякати Стрільця, бо він своїм прагненням створити міцні серйозні стосунки може злякати її в перший же день.

Якщо ж все буде складатися добре, і чоловік Овен зможе вгамувати в собі спрагу серйозності, то вже через кілька днів між ними може зав’язатися таке кохання, про яке багатьом тільки мріяти. У коханні у них на цьому тлі може бути все настільки гладко, що залишається лише заздрити. Вони в любові і відносинах загалом добре ладнають і розуміють один одного, їм не доведеться вдавати і намагатися змінитися. Обох у цукерково-букетний період може влаштовувати один одного все без винятку. Проблеми в коханні можуть виникнути далі, на етапі притирання, але й незначні.

Advertisement

Чоловік Овен і жінка Стрілець наче дві половинки одного цілого. Цей дует може бути ефективним та міцним, а їхні стосунки лише ризикують стати постійними. У коханні у Овна та Стрільця стільки гарних моментів, що важко навіть уявити таке.

Поради чоловікові

 • перестаньте ревнувати її з приводу без нього;
 • звикайте до того, що в розмові з нею буде говорити багато зайвого;
 • не намагайтеся її перевиховати – результат вам не сподобається;
 • більше часу приділяйте самоті;
 • Постарайтеся частіше проявляти ініціативу.

Поради жінці

 • не критикуйте його за надмірну серйозність;
 • говоріть йому більше компліментів;
 • пам’ятайте, ваша любов, це гра в наздоганяння, в якій наздоганяєте саме Ви;
 • будьте максимально стриманою і ніколи не чіпляйтеся до його вчинків;
 • підтримуйте його у всіх починаннях;
 • доведіть свою вірність та не піддавайте її сумнівам.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-стрільця та чоловіка-овна може бути повноцінна гармонія, але тільки в тому випадку, якщо Стрілець зрозуміє, що Овен не зазнає лідерства над собою жінки і більше того, не зазнає заперечення його думок. Овни вважають, що їхня думка є єдиною правильною, і переробити її в цьому питанні не вийде ні в кого.

Ще гармонія у шлюбі може бути налагоджена жінкою Стрільцем у тому випадку, якщо вона задовольнятиме його, як господиня. Чоловіки Овни не надто прискіпливі в плані побуту, але в своїй більшості чистюлі і педанти, які все роблять за правилами, живуть так, як потрібно, а не так, як хочеться, і вимагають порядку в усьому без винятку, в тому числі й у побуті. Якщо вам вдасться довести, що ви гарна господиня, то у шлюбі з ним у вас точно буде ідилія.

А ще ідилія у шлюбі представників цих двох знаків Зодіаку напевно ґрунтуватиметься на сексуальних уподобаннях двох половинок. Адже в ліжку у Стрільця та Овна гарна сумісність і вони можуть дати одне одному те, чого обоє й прагнуть. Овен – експериментатор, який прагне близькості і чогось нового, і Стрільцю важливо відчувати партнера і відчувати його бажання задовольнити її. У результаті вони зможуть створити в ліжку атмосферу взаємного щастя та задоволеності.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг відносин між жінкою-стрільцем і чоловіком бараном, то їх чимало. Але головне з них полягає в тому, що представники цих двох знаків Зодіаку мають добру сумісність у більшості аспектів відносин і можуть разом створити по-справжньому міцні відносини. Таких пар, у яких кожен мириться з вадами партнера і критикує його за це, досить мало.

А головне, у Овна та Стрільця хороша сумісність у ліжку, у побуті, у поглядах на стосунки та створення сім’ї, у вихованні дітей та цілях, які переслідуються обома по життю. Разом чоловіки-овен і стрілець-жінка можуть дуже багато чого досягти.

Advertisement

Недоліки спілки

Один із найголовніших недоліків відносин полягає в даному випадку в тому, що як би не намагалася жінка Стрілець, чоловік Овен обов’язково знайде щось, чим бути незадоволеним йому не важко. Взяти навіть побут – якою б чудовою господиною не була Стрілець, її чоловік все одно знайде щось, до чого можна причепитися. Залишається або змиритися з цим, або … а другого варіанта і немає.

Другий мінус полягає в непомірній ревнощі чоловіка-овна. Він може почати ревнувати свою другу половинку не з того не з цього, просто так, навіть не маючи під цією ревнощами ніяких реальних підстав. Жінка-стрілець повинна зробити все для того, щоб перебороти в ньому це почуття – головним чином доведеться навіяти йому самовпевненість і розуміння того, що він кращий. Адже все походить від невпевненості Овна.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве