Connect with us

Гороскоп

Жінка-Стрілець та чоловік-Рак: сумісність знаків

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-рак

Жінка-стрілець і чоловік-рак є досить складним союзом, якому навіть гороскоп зодіакальної сумісності пророкує надто складне співіснування. Ця пара має погану сумісність. Вони дуже різні, у поглядах, у звичках, у способах життя і навіть у світогляді. Проте трапляються такі спілки досить часто, бо представників цих різних знаків сильно тягне один до одного на фізичній основі.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Загальна характеристика цієї пари пояснюється досить легко – цей союз не повинен існувати, бо він обов’язково принесе багато поганого та одній і другій половинці. Але, як кажуть, винятки теж мають право на існування, і не виключені вони і тут, у даному конкретному випадку. Так, жінка-стрілець і чоловік-рак різні, відрізняються один від одного багатьма факторами, але цілком можуть і порозумітися, якщо підуть один одному назустріч і навчаться поступатися. Особливо це стосується надто енергійної жінки Стрільця, яка своїм способом життя та популярністю в суспільстві може ображати та доводити до божевілля бідного «домосіда» Рака.

Зате в цій парі може бути неймовірно широкий діапазон почуттів. Ревнощі, образи, пристрасть, почуття, любов і романтика, фізичний потяг і невдоволення один одним, скандали та пристрасті примирення – у цьому союзі місце знайдеться всьому без винятку. Правда, якщо жінка Стрілець цілком позитивно ставиться до такого надлишку почуттів, то чоловік Рак може сприймати все це вкрай негативно – адже він повільний і спокійний, і його спосіб життя суперечить настільки сильне насичення життя емоціями.

А плюс до всього чоловік-рак може відчувати сильне невдоволення щодо своєї другої половинки через її легковажність та непостійність. Та й взагалі, поруч із нею, він може відчути себе надто обділеним.

В любові

У коханні у представників цих знаків Зодіаку все не так, як у інших. І виявлятися ця нестандартність починається на початку відносин. Адже зазвичай чоловік домагається жінку – у цій парі навпаки, доведеться добиватися саме жінці, та ще й не тільки його схвалення, а й схвалення його матері. Справа в тому, що чоловіки раки в своїй більшості надто прив’язані до матерів, і образ свого ідеалу будують на основі характеру матері, а значить, жінці Стрільцю доведеться зробити все можливе для того, щоб сподобатися його матері та бути схожою хоч у чомусь саме на неї. Зате, якщо їй вдасться цього досягти, то на самому початку стосунків у коханні цих знаків ні до чого причепитися.

Advertisement

У коханні може бути ідилія у них досить довго, але як тільки Рак та Стрілець зійдуться у побуті, все зміниться. Саме з початком сімейного життя в коханні у раку-чоловіка та стрільця-жінки і можуть почати з’являтися проблеми. І засновані вони будуть на різних чинниках: різне ставлення до побуту, різне розуміння того, яким має бути сімейне життя, різні цілі і т.п.

Найбільші проблеми в коханні можуть початися тоді, коли Рак зрозуміє, що може хоч трохи, але таки маніпулювати своєю жінкою, користуючись її любов’ю і легковажністю. Як тільки він почне тиснути на свою кохану і нав’язувати їй свій спосіб життя, свої звички, у коханні багато може змінитися в найгірший бік. Жінка-стрілець ніколи не дозволить тиснути на себе і робити замах комусь на свою свободу.

Поради чоловікові

 • жінка-стрільці надто емоційні та прямолінійні – змиріться;
 • не варто таїти образи – завжди говоріть про них;
 • не робіть замах на її свободу і незалежність;
 • не обмежуйте її ні в чому – дайте більше свободи;
 • намагайтеся бути загадкою для неї – Стрільців це заводить;
 • не показуйте ревнощів.

Поради жінці

 • не намагайтеся його перевиховати – не вийде;
 • підтримуйте його в ініціативах та починаннях, в ідеях;
 • будьте терплячими і контролюйте емоції – не кажіть зайвого;
 • ніколи не принижуйте його – може піти у себе;
 • не критикуйте за нудність та домоседство;
 • більше часу проводьте разом.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у відносинах між чоловіком-раком та жінкою-стрільцем може бути мінімум проблем. Головна зброя цієї пари в боротьбі з усіма побутовими проблемами полягає в умінні Стрільця будь-яку навіть найсерйознішу розмову розгорнути у бік жарту. Вона вміє впливати на свого партнера, а він уміє маніпулювати їй – у цьому їхня сила, і завдяки цьому у шлюбі може бути справжня гармонія.

Проблеми можуть у шлюбі у Стрільця та Рака виникнути тоді, коли чоловік-рак почне таїти образи та тримати все в собі. Так, жінка-стрілець може з жару висловити дружину те, від чого він буде в шоці, від чого замкнеться в собі і образиться – і їй і доведеться вирішувати це, і бажано миттєво, бо чим довше він ображається, тим складніше буде вибачити у нього.

А ще проблеми можуть виникнути на тлі ліжка. У ліжку у них не надто хороша сумісність, вони надто різні. Якщо чоловік-рак не виявить розуміння і не почне виявляти ініціативу, то у шлюбі виникнуть проблеми. До речі, нерідко жінки Стрільці незадоволені найбільше своїми чоловіками-раками саме у ліжку.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг, то вони теж є. Пара, в якій є чоловік-рак та жінка-стрілець, може довго бути щасливою, і обидві половинки можуть доповнювати одна одну всім необхідним. Один одному вони можуть принести багато користі – але, на жаль, навіть отримавши цю користь, вони все одно не здатні змиритися зі своїми недоліками.

Advertisement

А ще один плюс полягає в тому, що ці люди можуть разом утворити чудову виховну спілку. З них можуть вийти чудові, зразкові батьки. Разом вони зможуть зробити своїх дітей по-справжньому щасливими. Щоправда, для цього їм доведеться змиритися з тим, що мають різні погляди на виховання.

Недоліки спілки

Найбільша проблема цих відносин полягає в надто різних поглядах практично на все без винятку. Вони по-різному дивляться сімейне життя, різного вимагають друг від друга, по-різному сприймають навколишній світ і навіть цілей досягають різними методами. Все це може призводити до нескінченних сварок, у яких завжди страждатиме менш стійкий у психічному плані чоловік рак.

А плюс до всього у них погана сумісність у ліжку, адже саме на сексуальних стосунках і ґрунтуються багато важливих чинників стосунків у спілках чоловіків та жінок.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве