Connect with us

Гороскоп

Жінка-Стрілець та чоловік-Риби: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-риби

Пари, в яких є жінка-стрілець та чоловік-риби, зустрічаються досить рідко, що й не дивно. Сумісність у таких парах не дуже хороша. Та й гороскоп зодіакальної сумісності не пророкує таким парам нічого хорошого. Представники цих двох знаків Зодіаку дуже різні, і не тільки в поглядах, а й у всьому іншому без винятку…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо ж говорити загалом, то жінки-стрільці та чоловіки-риби не можуть нормально співіснувати в першу чергу з тієї простої причини, що розходяться у поглядах на життя і те, що відбувається навколо. Наприклад, чоловіки Риби зазвичай на будь-які проблеми дивляться крізь призму з рожевим відтінком, чекаючи, поки проблема вирішиться сама собою, з волі долі чи удачі. Водночас жінка Стрілець ніколи не чекатиме «з моря погоди» і відразу почне діяти, адже вважає, що будь-які проблеми мають вирішуватись особисто. Те саме стосується і багатьох інших аспектів життя: переваг, захоплень, способів життя, поглядів, та багато іншого.

У сімейному житті Стрільці та Риби теж не можуть порозумітися, бо по-різному дивляться на стосунки та побут. Один вічно ховається від усіх проблем, намагаючись насолоджуватися життям як таким, і пускаючи все на самоплив, у той час як жінка, навпаки, все бере в свої руки, вирішує проблеми, і одночасно намагається розбурхати чоловіка, який не піддається «тряску». Звідси безліч проблем, розбіжностей, невдоволень та закидів.

Спокійно плисти за течією і радіти життю в цій парі вдасться тільки чоловікові Рибі. Стрільцю ж доведеться постійно брати на себе відповідальність за все, що відбувається, налагоджувати побут і приділяти багато часу дитячим забаганкам свого чоловіка. Цей союз приречений на відсутність порозуміння. У ньому ніколи не буде рівності та розуміння. До того ж енергії жінки Стрільця на двох у такому союзі не вистачає.

В любові

Труднощі у коханні в парах, створюваних чоловіками Рибами та жінками Стрільцями, починаються на самому початку. Чоловік-риба ніколи не нав’язуватиметься, він не виявить ініціативи і не домагатиметься Стрільця, якщо та не дасть явних натяків на бажання створити пару з ним. Стрілець може з часом опустити руки, бо, домагаючись цього боязкого і неемоційного чоловіка, вона зіткнеться зі стіною, від якої не досягнеш, не близькості, ані навіть елементарного освідчення в коханні. У всьому без винятку жінці Стрільцеві доведеться робити перший крок. Звісно, ​​від цього у коханні цих знаків Зодіаку ситуація може ставати лише гірше.

Advertisement

Але зате є й інший момент, тепер уже позитивний – якщо жінка Стрілець змириться з бездіяльністю свого чоловіка і почне виявляти власну ініціативу, як у стосунках, так і в коханні в цілому, то багато проблем відійдуть на задній план. Чоловіки Риби такі, що їм потрібно задавати план, маршрут руху, їх треба спрямовувати – якщо Стрілець погодиться робити це, то вона не пошкодує, адже отримає слухняного та дуже поступливого чоловіка. Тоді і в коханні в цілому може бути гармонія, і у стосунках, і у повсякденному житті.

Але не варто у жодному разі тиснути на нього і намагатися змусити діяти. Це призведе лише до виникнення проблем у коханні, і до його ще більшого знешкодження. Коли на Риб тиснуть, хоч на чоловіків, хоч на жінок, вони реагують протилежно – зупиняються і завмирають на місці в очікуванні моменту, коли їх дадуть спокій. Такі вони, Риби.

Поради чоловікові

  • не ображайтеся на її причіпки – все на благо;
  • частіше виявляйте ініціативу у відносинах;
  • постарайтеся хоч іноді вносити у відносини новизну;
  • не чиніть опір повчанням Стрільця;
  • більше рухайтеся, покажіть, що ви чоловік, будьте цілеспрямованим.

Поради жінці

  • не перегинайте палицю з вихованням у ньому чоловіка – поперхнетеся;
  • не примушуйте його до дії – реакція буде не тією, що ви чекаєте;
  • беріть у всьому ініціативу до рук;
  • підтримуйте його у будь-яких починаннях;
  • не ображайте його почуття.

Сумісність у шлюбі

Гармонія у шлюбі у жінки-стрільця та чоловіка-риби може бути тільки в тому випадку, якщо жінка Стрілець змириться з бездіяльністю та безтурботністю свого чоловіка. Як тільки це станеться, і як тільки вона перестане тиснути на нього, вимагаючи дій, стосунки у шлюбі налагодяться – тоді й сам чоловік Риба захоче хоч інколи виявляти ініціативу.

Ще один важливий момент полягає в тому, що у шлюбі обидва будуть щасливими лише тоді, коли ролі та обов’язки будуть правильно розподілені між двома половинками. Рибам легше діяти за планом і виконувати свої обов’язки, доручення другої половинки. Стрільцю ж треба взяти лідерство та владу у свої руки та м’яко доручати своєму чоловікові важливі справи. Тоді він точно з усім упорається і буде щасливим у шлюбі з такою жінкою.

До речі, у шлюбі гармонія в такій парі може бути заснована на ліжку. Справа в тому, що у чоловіка-риб та жінок-стрільців чудова сумісність у ліжку. Вона може отримати від нього все те, чого прагне: близькість, увага, ласку, ніжність та любов. Адже йому багато чого й не потрібно: Риби жадають лише можливості проявити свої почуття, фантазію та уяву.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг відносин між жінкою-стрільцем і чоловіком-рибою, то їх не так вже й багато. Наприклад, серед них можна відзначити такий плюс, як відсутність гучних скандалів та сварок. У цій парі не буде місця скандалам та істерикам, а будь-які сварки завжди закінчуватимуться примиренням сторін. Якою б емоційною не була жінка Стрілець, чоловік Риба завжди зможе її утихомирити.

Advertisement

А ще один плюс полягає в тому, що в цій парі знаків Зодіаку чудова сумісність у ліжку, завдяки чому стосунки і можуть проіснувати довше, ніж очікують на обидві половинки. Тут вони зможуть насолоджуватися один одним, не дратуючи недоліками партнера.

Недоліки спілки

Найбільший недолік пари, в якій є жінка-стрілець і чоловік-риба, полягає у занадто великій несумісності способів життя. Жінка в такій парі постійно відчуватиме брак уваги та емоцій, рватиметься на відпочинок, подалі від побуту, розважатиметься та веселитьсяметься, тоді як чоловік-риби сидітиме вдома та ображатиметься на неї. Це може призвести до того, що рано чи пізно хтось із половинок просто піде від другої…

Другий негативний момент, але не останній, полягає в тому, що в цій парі один завжди буде скривдженим та замкнутим. А другий весь час почуватиметься винним. Жінка Стрілець не завжди може контролювати свої емоції і часто виявляє різкість у спілкуванні, а чоловік Риба просто ображається і йде в себе. Через це жодна з половинок не буде у цих відносинах по-справжньому щасливою.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве