Connect with us

Гороскоп

Жінка-Стрілець та чоловік-Телець: сумісність знаків

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-телець

Пари, що складаються з жінок-стрільців та чоловіків-тельців, зустрічаються не надто часто. Але як би там не було, а в своїй більшості такі союзи є дуже міцною парою, адже представників цих двох знаків Зодіаку багато що об’єднує. У них чудова сумісність у ліжку, та й у сімейних стосунках зодіакальний гороскоп сумісності пророкує такій парі добробут та гармонію…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Нерідко пари, у яких є чоловік-телець та жінка-стрілець, утворені на основі взаємовигідного партнерства, що й не дивно, адже вони можуть принести один одному чимало користі. Наприклад, жінка-стрілець може принести користь завдяки своїй рішучості та готовності ризикувати, тоді як чоловік-телець навпаки, принесе користь своєю планомірністю та обережністю. Але це не головне…

Набагато головнішим є той факт, що між представниками цих двох знаків Зодіаку може зав’язатися таке кохання, про яке багатьом парам залишається лише мріяти. Якщо в основу стосунків цій парі вдасться закласти саме кохання, а не взаємовигідне партнерство, то такі стосунки ризикують бути міцними та дуже довговічними. Тим більше, що у цих людей, напевно, буде неймовірно сильне тяжіння один до одного, вони багато в чому можуть задовольнити один одного, і взагалі багато в чому у них чудова сумісність.

Серйозного чоловіка Тельця та позитивну жінку-свято Стрільця поєднує те, що насправді багато пар навпаки роз’єднує. Йдеться про різні погляди на життя, про різне сприйняття навколишнього світу і те, що відбувається навколо, про різні захоплення та уподобання. Хоча, з іншого боку, таке саме спостерігається і в багатьох інших зодіакальних поєднаннях.

В любові

Спочатку в коханні у представників таких знаків Зодіаку, як Стрілець і Телець, може бути все настільки гармонійно, що важко таке й уявити. Їх, незважаючи на безліч відмінностей, тягне один до одного фізично та психологічно. Вони одночасно захоплюються і вражаються один одним, їх тягнуть їхні ж недоліки, їх звички і захоплення, якими вони відрізняються.

Advertisement

У коханні у Стрільця та тільця все дуже непросто влаштовано. Здавалося б, те, що має руйнувати відносини, у цій парі навпаки дуже позитивно впливає. І взагалі, у коханні цих людей занадто багато незрозумілого. Наприклад, незрозуміло, як чоловік, який звик до серйозності і планомірності, може залучати така непостійна, весела, оптимістична і ризикована жінка, як Стрілець. І не зрозуміло, як її, жінку свято, може притягувати такий нудний чоловік.

Але як би там не було, а в коханні у них має бути гармонія, особливо на етапі цукерково-букетних залицянь, коли обидва настільки захоплені один одним, що не помічають навіть явних недоліків. Щоправда, у коханні можуть виникнути проблеми на етапі притирання. Хоча, знову ж таки, так відбувається і в багатьох інших парах.

Поради чоловікові

 • не критикуйте її за непостійність та надмірну мрійливість;
 • не намагайтеся привчити її до порядку – марно;
 • намагайтеся більше часу приділяти розмовам про її мрії, цілі та бажання;
 • кажіть їй більше компліментів;
 • не відмовляйтеся від пригод, які вона вам напевно запропонує;
 • не будьте надто нудним і передбачуваним у її очах.

Поради жінці

 • ви загадка, але пам’ятаєте, Тельці не люблять надто складні загадки;
 • постарайтеся хоч інколи бути планомірною та передбачуваною для нього;
 • не завадить почуття відповідальності;
 • намагайтеся задовольнити його матеріальні побажання – їжа, побут тощо;
 • не намагайтеся пробудити в ньому ревнощі.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-стрільця та чоловіка-тельця може бути гармонія, але не обійдеться і без факторів, на основі яких виникатимуть непорозуміння та сварки. Насамперед це може стосуватися матеріального аспекту. Жінка-стрілець за натурою марнотрата, яка не вміє економити, в той час як чоловік-телець, навпаки, економіст, і навіть трохи скупердяй. Через цю нестиковку у шлюбі можуть виникати проблеми – але це дрібниця, яку дана пара цілком може перебороти.

Набагато більше проблем може виникати у шлюбі на тлі надто великих відмінностей у темпераментах та поглядах на життя. Він весела і позитивна особа, а він нудний і постійний чоловік – їм важко буде ужитися у шлюбі, якщо вони обоє не почнуть жертвувати своїми способами життя заради одне одного. Хоча більше доведеться жертвувати саме жінці-стрільцю, жертвувати веселощами, свободою та незалежністю.

А ще проблеми можуть виникати у шлюбі через сумісність у ліжку. Сумісність у цих двох знаків Зодіаку є, але не така, як у Стрільця в парі з Овном, наприклад. Стрільцю може здаватися Телець надто нудним і передбачуваним у ліжку. Це може призвести до невдоволення жінки, а якщо вона про це скаже Тельцю, то ще й до втрати самовпевненості. А ще через це у шлюбі можуть початися розлади, аж до зрад, хоч це рідкість.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг відносин між жінкою-стрільцем і чоловіком-тельцем, то їх набагато менше, хоча теж є. Наприклад, Стрілець і тілець можуть стати відмінними партнерами щодо професійної діяльності – вони можуть доповнити один одного найкращим чином і створити відмінний бізнес-дует.

Advertisement

Матеріальна вигода теж очевидна – обидва прагнуть матеріального благополуччя, отже, обов’язково досягнуть його. Щоправда, пожинати плоди матеріального добробуту вони по-різному.

А ще це дуже яскрава пара, помітна, бажана у будь-якій компанії. Такої пари завжди і скрізь чекатимуть. Він зі своєю серйозністю та готовністю допомагати всім навколо, і вона зі своїми жартами, веселою вдачею та позитивним настроєм – ці люди завжди будуть бажаними гостями.

Недоліки спілки

Недоліків у цих відносинах чимало. А початися все може з побуту – саме тут їхні стосунки можуть показати найбільший недолік, який полягає в різних світоглядах. Навіть до шлюбу обидва ставляться надто по-різному – Телець віддає перевагу типовому домострою, а жінка Стрілець прагне самостійності та свободи, непередбачуваності та особистого простору.

Ще одна велика проблема може полягати в надто сильному впертості чоловіка-тельця. Як би жінка-стрілець не намагалася, їй ніколи й ні в чому не вдасться переконати свого партнера, якщо він народився під знаком Тельця. Він надто впертий і вважає, що його думка є найправильнішою.

А плюс ще й відносно погана сумісність представників цих знаків Зодіаку в ліжку теж може позначитися на стосунках.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве