Connect with us

Гороскоп

Жінка-Стрілець та чоловік-Терези: сумісність знаків

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-терези

По-справжньому унікальним можна назвати спілку таких представників статей, як жінка-стрілець та чоловік-терези. Зодіакальний гороскоп сумісності цій парі пророкує щасливе співіснування та хорошу сумісність, щоправда, на всіх аспектах. Представники цих двох різних символів Зодіаку можуть створити реально міцної пари.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Сумісність у парі Терези-Стрілець досить непогана. Ці дві половинки знайшли себе – так можна сказати, побачивши цю пару збоку. Та й стосунки їх свідчать про те, що вони якраз добре підходять один одному. Ці два представники жіночої та чоловічої статей можуть співіснувати в оточенні гармонії, кохання, взаєморозуміння та поваги. Їхній союз повний позитивних моментів і практично не має вад. Вони доповнюють один одного і можуть порозумітися практично в будь-якій сфері життя.

Звичайно, не обійдеться в такій парі без проблем. Але мало того, що ці проблеми стосуватимуться хіба що побутових питань та ревнощів, то ще й будуть ці проблеми настільки неважливими, що було б дурним навіть намагатися акцентувати на них увагу. Цей союз може принести користь обом половинкам, вони обидва обов’язково вилучать вигоду з відносин – жінка-стрілець знайде у Терезах підтримку та захист від повсякденних суворих реалій, а чоловіків-терези отримає собі позитивного та оптимістично налаштованого союзника, який завжди і в будь-якій ситуації підтримає свого партнера, порадить, допоможе йому…

Єдина велика проблема представників цих двох знаків Зодіаку полягає в тому, що у них дуже різні характери та темпераменти, і вони по-різному дивляться на світ. Але хоч вони і різні, сумісність у них все ж таки є, і їх характери якраз і доповнять один одного всім необхідним.

В любові

Буквально з перших хвилин після знайомства в цих відносинах може початися те, чого багато пар домагаються довгий час. Пристрасть, романтика, кохання з першого погляду, повна згода та взаєморозуміння – ось те, чим відносини жінки-стрільця та чоловіки-терези можуть виділятися на тлі будь-яких інших відносин. І тут не доведеться комусь завойовувати другу половинку, не доведеться прикидатися іншою людиною або намагатися звернути на себе увагу – обидва відразу ж напевно побачать одне в одному те, чого саме потребують. Хоча, звичайно, бувають і винятки…

Advertisement

Натомість у коханні цих людей будуть те, чого багатьом парам не досягти навіть після багатьох років спільного співіснування. Йдеться про довіру – у коханні Терезів та Стрільця немає місця недовірі, зрадам чи недомовленостям, обидва люблять прямоту, обидва цінують чесність, і знають, як важливо іноді сказати в обличчя, хай і неприємну, але правду.

А ще один прекрасний момент у коханні Стрільця та Терезів полягає в тому, що вони ніколи не будуть сперечатися за лідерство, не в плані побуту, не в плані відносин загалом. У коханні жінки Стрільця та чоловіка Терезів немає місця лідерству чи владі однієї з половинок, вони вважають себе рівними одна одній, і поважають думку партнера, що вона, що він.

Поради чоловікові

  • ніколи не замовчуйте образу;
  • завжди говоріть про все прямо в очі – Стрільці поважають чесність;
  • не давайте їй приводів для ревнощів – може помститися;
  • ніколи не критикуйте жінку Стрільця;
  • Постарайтеся більше часу приділяти не побуту, а саме взаєминам.

Поради жінці

  • не зачіпайте його самооцінку та самолюбство;
  • не критикуйте його, як би вам цього не хотілося;
  • не намагайтеся сперечатися з ним на побутовому ґрунті – йому до цього немає діла;
  • постарайтеся підтримувати його у всіх починаннях;
  • частіше проявляйте ініціативу, особливо у ліжку.

Сумісність у шлюбі

Найголовніша гідність стосунків жінки-стрільця та чоловіка-терези у шлюбі, це те, що в їхньому побуті буде присутня дисципліна, якої дотримуються обидва партнери. У цій парі немає місця недоговореностям, вони легко зможуть домовитися про обов’язки і просто виконувати їх, не чіпляючись до обов’язків партнера, як це відбувається в інших парах. До того ж, спрощує налагодити гармонію у шлюбі і те, що самі чоловіки-терези легко приймають на себе навіть жіночі обов’язки, не маючи з цього приводу жодних упереджень.

Ще одна хороша якість відносин Терезів і Стрільця у шлюбі полягає в тому, що вони з легкістю зможуть вирішувати всі побутові проблеми, не сварячись і не нав’язуючи одна одній свої думки. Головне, що вони обоє цінують, це затишок, і обидва зроблять все для того, щоб його досягти, і в результаті обидва і будуть цим задоволені.

А головне, це те, що у шлюбі вони будуть щасливими не лише у побутовому плані, а й у ліжку. Жінка Стрілець знає, як завести свого партнера, вона спокуслива, пристрасна коханка. А Терезам це якраз і симпатизує. Адже вони Повітря і Вогонь, а отже, зможуть впливати один на одного досить плідно. Задоволеність і задоволеність одне одному – ось що вони будуть у ліжку й у шлюбі загалом.

Переваги та плюси спілки

Переваг у відносинах у жінки-стрільця і ​​чоловіка-терезів набагато більше. Вони з легкістю можуть налагодити стосунки та зробити їх максимально комфортними для обох, чудово розуміють один одного та взаємно поважають думку партнерів. Плюс, представники цих двох знаків Зодіаку мають гарну сумісність у ліжку, що вже само собою є великим плюсом.

Advertisement

Ще один плюс полягає у яскравості пари. Вони ніколи не будуть сидіти вдома і нудьгувати на самоті, вони бажані гості у будь-якій компанії та завжди знаходяться в центрі уваги. Та й оточення Терезів і Стрільців, це в основному люди веселі та корисні. Отже, співіснування жінки Стрільця та чоловіка Терезів напевно буде позитивним і позитивним у всіх сенсах.

Недоліки спілки

Єдиний недолік, який може виникнути в парі Стрілець-Терези, це побут, на тлі якого можуть виникати проблеми. Більшість таких пар все ж таки спроможні розділити бути і обов’язки і уникнути всіх проблем, але є і пари, яким домогтися цього не вдається. Ось тоді жінка-стрілець і чоловік-терези і починають конфліктувати на побутовій основі. Найбільша проблема може полягати у небажанні обох партнерів робити більше, ніж робить друга половинка. Вони навіть тут хочуть мати рівноправність і чесність.

А другим мінусів стосунків жінки Стрільця та чоловіка Терезів є те, що вони надто різняться в стилях життя, образах. Жінка Стрілець з легкістю може замкнутися в побутових проблемах і присвятити себе домашній обстановці та налагодженню побуту, в той час як Терези рано чи пізно починають нудьгувати і намагатися віддалитися від усіх проблем та обов’язків, пішовши в розваги та веселощі.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве