Connect with us

Гороскоп

Жінка-Стрілець та чоловік-Водолій: сумісність знаків

Published

on

Сумісність: жінка-стрілець та чоловік-водолій

Зодіакальна сумісність у парі, в якій є чоловік-водолій і жінка-стрілець, досить непогана, і про це ж говорить і гороскоп зодіакальної сумісності. Представники цих двох знаків Зодіаку відмінно ладнають, вони багато в чому схожі, і що не менш важливо, багато в чому сходяться їхні погляди на стосунки та те, якими вони мають бути. Хороший союз, хоча, звичайно, є в ньому і багато негативних сторін.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Загалом союз, що складається з жінки-стрільця і ​​чоловіка-водолія досить непоганий. Представники цих двох знаків Зодіаку мають сумісність, і вони багато в чому схожі. Це дві незалежні і волелюбні людини, які не бажають позбавлятися волі і рано будувати сімейні стосунки. І в той же час вони обидва прихильники постійних стосунків і серйозності, зневажають зраду і невірність, і вважають любов почуттям, що не піддається мовленню.

Зазвичай у таких парах немає місця зраді, невірності, недомовленостям, сталості та стабільності, нудьзі та побутовій безодні – у таких пара постійно вирує святкова атмосфера, а стосунки і зовсім нагадують радше партнерство з розваг. Хоча без кохання в такій парі теж не обійдеться, адже це знаки, під якими народжуються прихильники справжнього кохання. У цій парі може виникнути справжній непідробний духовний зв’язок, завдяки якому союз буде довгим і щасливим.

Подорожі та спільні захоплення, хобі, перспективи, поділені на двох, уміння ділитися перемогами та разом досягати будь-яких вершин – ось те, що може поєднувати цю пару. До того ж, найчастіше виникає в такому союзі не лише духовний, а й інтелектуальний зв’язок, що теж досить непогано. І взагалі, цей союз ідеальний, принаймні так може здатися з боку. Та й кохання в таких парах зазвичай виникає з першого погляду.

В любові

Найцікавіше полягає в тому, що в коханні Водолія та Стрільця все і завжди відбувається спонтанно. Навіть їхнє знайомство може бути настільки спонтанним і несподіваним для них обох, що вони ще довго згадуватимуть його при кожному зручному моменті. Але ця спонтанність і не дивна, особливо якщо враховувати той факт, що це два непередбачувані, вітряні та спонтанні знаки Зодіаку.

Advertisement

При цьому в любові у представників цих символів Зодіаку стільки позитиву, позитивності та оптимізму, що іншим парам залишається лише заздрити. Тут не буде місця побутовим розбиранням, вічним розбіжностям та сваркам, не буде місця і дурним переживанням з незначних приводів – тут є місце лише для позитиву, веселощів, свята, свободи та розваг. Їм ніколи не буде нудно один з одним, і від цього їм у коханні лише легше. Цим усім їхня любов лише зміцнюється.

А найголовніше полягає в тому, що в цій парі ніхто і нікого не гнатиме в обитель сім’ї та серйозних стосунків. Вони обоє не поспішають, обидва хочуть, як належить насолодитися своєю свободою і незалежністю, і якщо одружуються, то обдумано, розрахувавши всі наслідки. Саме тому пари, що складаються з жінок Стрільців і чоловіків Водоліїв і щасливими і в коханні, і в шлюбі, і у відносинах загалом, і саме тому ці спілки є довговічними.

Поради чоловікові

  • ні в якому разі не потрібно зазіхати на її свободу;
  • більше часу проводите разом;
  • не ставайте нудним і серйозним – Стрільця це не заведе;
  • кажіть їй компліменти і будьте романтиком;
  • не намагайтеся бути лідером у вашій парі і частіше їй поступайтеся.

Поради жінці

  • не варто надто явно нав’язувати своє лідерство;
  • ні в якому разі не принижуйте його переваг;
  • не критикуйте його, адже критика впливає на Водоліїв не так, як треба;
  • поважайте його особистий простір;
  • не схиляйте його до шлюбу – втече.

Сумісність у шлюбі

Щоб у шлюбі жінки Стрільця і ​​чоловіка Водолія була гармонія і ідилія, потрібно будь-що зберігати у відносинах родзинку. У разі роль такої родзинки може зіграти лише позитив. Як тільки комусь із двох половинок стане нудно, і як тільки хтось із них почне розчаровуватись у другій половинці, у шлюбі почнуть виникати проблеми. Серед таких проблем можуть бути і причіпки, і невдоволення один одним, і навіть окреме один від одного проведення часу.

Якщо ж обом вдасться зберегти у шлюбі свободу, незалежність, веселу обстановку та атмосферу невимушеності, тоді шанси на міцні відносини зростуть до неймовірного. Тоді вони обидва і будуть щасливими у шлюбі. Але тоді можуть виникнути інші проблеми, зокрема, на тлі побутових проблем і на тлі побуту в цілому, адже обидва просто ігноруватимуть побут і присвячуватимуть усіх себе лише свободі та розвагам.

Скрасити співіснування у шлюбі можуть спільні діти. Ставши батьками, вони зможуть всю свою увагу переключити зі своєї свободи та незалежності на дітей. Тоді і чоловік Водолій може проявити себе добрим батьком, і жінка Стрілець стане більш серйозною та відповідальною. Єдина проблема в такому випадку, це несумісність у поглядах на виховання – на жаль, у чоловіків-водоліїв та жінок-стрільців вона виникає досить часто.

Переваги та плюси спілки

Серед плюсів стосунків між жінкою Стрільцем та чоловіком Водолієм насамперед варто було б виділити той факт, що в цій парі обом половинкам ніколи не буде нудьгувати. Вони обоє жадають пригод, розваг, свободи та нових вражень, вони обоє поглинені позитивом та оптимізмом, у їхніх стосунках немає місця нудьгу та негативу. Навіть побут навряд чи зіпсує їхні стосунки.

Advertisement

Ще один важливий момент полягає в тому, що чоловік-водолій та жінка-стрілець можуть стати відмінними партнерами у вихованні дітей та просто ідеальними батьками. Хоча знову ж таки, всі по-своєму дивляться на виховання і дотримуються різних понять щодо «ідеальності».

Недоліки спілки

Найбільша проблема пари, в якій є жінка-стріла і чоловік-водолій, полягає в взаємній неготовності присвятити життя сім’ї та стосункам. Вони надто зайняті своєю свободою та пошуком пригод, у них обох надто сильна залежність від вражень та емоцій. Їм обом ніколи займатися побутом, сімейним життям і власним кар’єрним становленням.

Ще один великий недолік стосується ліжка. Найчастіше в таких парах жінка Стрілець згодом починає розуміти, що сексуальному темпераменту її партнера чогось, але не вистачає. А як ви знаєте, невдоволення одного з партнерів у ліжку якраз і може призвести до розриву.

А ще один недолік у нездатності досягати цілей. Представники обох знаків Зодіаку надто поглинені розвагами та веселощами. Занадто непередбачувані і непостійні, щоб досягати поставлених цілей та розвиватися. Ні, вони розвиваються, але тільки в моральному та психологічному плані, але ніяк не в матеріальному, не в кар’єрному.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве