Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Близнюки: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісності таких знаків Зодіаку як Телець і Близнюки говорить про повну протилежність знаків і про те, що відносини між чоловіком-близнюком і жінкою-тельцем напевно виявляться занадто короткостроковими і нестабільними. Проте шанси на те, що стосунки запам’ятаються кожній з двох половинок, як мінімум пристрастю і пожадливістю, все-таки є.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Чоловік, який народився в кінці Травня або в Липні (до 21-го числа), напевно буде сильно захоплений жінкою-тельцем, вона може привернути його увагу своєю неквапливістю, жіночністю, загадковістю та одночасною непередбачуваністю, вона може закохати його в себе настільки сильно, що навіть якщо сумісність буде мінімальною, він не зможе відмовитися від цієї жінки. У той же час сама жінка Телець навряд чи полюбить непередбачуваного, активного та надто енергійного Близнюка. Вона може відчувати азарт і робити все для того, щоб закохати його в себе, але сама щосили постарається не закохатися – інакше почне вважати себе програла.

Взагалі, у разі союзу чоловіка-близнюка та жінки-тельця можна у всьому звинувачувати закон тяжіння протилежностей. Здавалося б, немає такого союзу жодних шансів на довге існування, та все ж, він відбудеться, він обов’язково трапиться, навіть якщо обидві половинки спочатку будуть відчувати один до одного не любов, а змішані з ненавистю і нерозумінням почуття.

В любові

Телець-жінка і близнюки-чоловік у коханні невідомо, як поведуться, цей союз занадто непередбачуваний, сумісність цих знаків Зодіаку у разі такого розкладу статей може бути неймовірно малою. І все ж, як би там не було, а в коханні у цих двох половинок може бути багато того, про що навіть найгармонічніші та сумісні знаки можуть тільки мріяти – це пристрасть, романтичність, раптовість, кохання з першого погляду, близькість, сексуальне тяжіння .

Найгірше полягає в тому, що в коханні жінки Тельця та чоловіка Близнюка рано чи пізно виникне бар’єр, який вони не зможуть подолати. Цей бар’єр, це рамки, в яких опиниться Близнюк під час стосунків із Тельцем. У результаті, у певний момент, чоловікові Близнюку рамки почнуть тиснути, стануть тісні для нього, і він захоче вирватися з них. Тоді справа може дійти до зрад, скандалів без будь-якого ґрунту, незрозумілої агресії з боку чоловіка, і навіть повного розриву стосунків без пояснення причин та передмов.

Advertisement

У сексуальних стосунках також чимало складнощів. Наприклад, спочатку їм обом буде дуже добре один з одним – Близнюка може притягувати стриманість та послух жінки Тельця, а її, навпаки, може зацікавити ініціативність та активність у ліжку чоловіка-близнюка. Але рано чи пізно вони зрозуміють, наскільки мало у них спільного, і тоді може початися низка розладів, коли хтось буде залишатися незадоволеним.

Загалом, з якого боку не подивися, а гороскоп сумісності цих символів Зодіаку виявляється правим – у коханні, у цьому випадку, мінусів більше, ніж плюсів.

Поради чоловікові

 • не нав’язуйтесь жінці-тельцю зі своїми розмовами;
 • будьте стриманим і менше активуйте;
 • свої ініціативи іноді варто притримати – вони не подобаються стриманим Тельцям;
 • дайте їй те, чого вона прагне – близькості та матеріального благополуччя;
 • доведіть, що ви є справжнім джентльменом, кавалером.

Поради жінці

 • не дорікайте його активністю та надмірною енергійністю;
 • не варто зазіхати на його свободу та незалежність;
 • будьте активнішими в ліжку;
 • станьте для нього найближчою людиною;
 • покажіть, що здатні змінитись заради нього;
 • частіше кажіть йому компліменти.

Сумісність у шлюбі

Головне, про що варто знати, це те, що у шлюбі, коли сходяться жінка-телець та чоловік-близнюки, потрібно обов’язково мати якусь спільну мету. Якщо у шлюбі буде спільна мета, однаково бажана, буде гармонія, і баланс, і сумісність, нехай і несправжня. Тільки маючи спільну мету. Обидві половинки в цьому випадку почнуть йти на компроміс і поступатися один одному, йдучи на жертви. Інакше, коли немає спільної мети чи інтересів, хорошого чекати від шлюбу не варто – він буде надто недовговічним.

Швидше за все в такому шлюбі жінка-телець займе позицію ощадливої, економної, відповідальної та обов’язкової господині, яка присвятила все своє життя побуту та сімейному благу. Чоловік Телець повинен підтримати цю ініціативу будь-що. Якщо він закидом або зауваженням наштовхне її на сумнів про правильність вибору, вона може образитися і в результаті почати відсторонюватися від нього.

І головне – не варто чекати від шлюбу, в якому є чоловік Близнюк та жінка Телець, чогось надто гарного. У цьому шлюбі все складно, тут сумісність занадто мала, і шанси на те, що він триватиме вічно, дуже малі.

Переваги та плюси спілки

Плюс полягає в тому, що жінці Тельцю не вистачає тієї активності і тієї енергійності, якою наділені всі чоловіки Близнюки. У той же час Близнюкові явно не вистачає тієї стриманості та планомірності, якою наділяється зазвичай жінка-телець. Разом, вони можуть доповнити один одного, обдарувати рисами, що не хапають. Але є і проблема – чи зможуть вони обидва прийняти такі доповнення? Таке трапляється в абсолютній меншості випадків.

Advertisement

Ще один плюс цього союзу, це вміння поважати особистий простір одне одного. У цьому союзі навряд чи хтось почне претендувати на свободу та незалежність своєї другої половинки, вони обидва знають, як погано, коли хтось обмежує свободу, і обидва поважатимуть свободу один одного. Як це позначиться на відносинах, сказати важко, але те, що таке буває у парах рідко, це факт.

А плюс до всього в цій парі на самому початку стосунків може панувати пристрасть, кохання та романтика, якої багатьом стосункам дуже не вистачає. Це плюс, але дуже короткостроковий.

Недоліки спілки

Головний мінус цієї пари полягає в тому, що рано чи пізно їм обом починає набридати занадто велика різниця в уподобаннях та інтересах, і те, що потрібно весь час підлаштовуватися під інтереси другої половинки. Обидва ці знаки воліють, щоб підлаштовувалися під них, і ненав’язливо, але з часом починають натякати на це, і, природно, на цьому ґрунті може виникнути конфлікт.

А на додаток до всього вищесказаного, проблема може полягати у непостійності чоловіка-близнюка. Якщо жінка-телець віддана своєму партнерові і чесна щодо нього, то чоловікові може все швидко набриднути, і він може піти «ліворуч» — подальший розвиток подій передбачити практично нереально.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве