Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Діви: сумісність знаків

Published

on

Про сумісність чоловіка-Діви та жінки-тельця можна говорити нескінченно, адже вона чудова, бездоганна зі всіх боків. Гороскоп цих знаків Зодіаку говоритиме про те, що в союзі вони будуть щасливі, кожен по-своєму, але щасливі, адже це немало важливо. Кожен із них може привнести у відносини щось своє, щось таке, від чого другий половинці не стане неприємно чи не по собі.

Загальна зодіакальна характеристика парі

У цьому союзі має бути рівність, рівноправність, справжнє чесне партнерство, в основі якого лежать чисті та непорочні почуття. Корисливості чи фальші тут не знайти – у цих відносинах їм просто немає місця.

Астрологи ж у своїй більшості теж стверджують, що у цих знаків Зодіаку найкраща сумісність знаків зодіаку із усіх. Звичайно, в інших союзах теж може бути все добре, але не так, як тут. Якщо в одних випадках балом правитиме романтика і пристрасть, а в інших партнерство на основі взаємної вигоди, то все інакше. Щоправда, є одне невелике «але» — знайшовши один одного, що нелегко, бо їх обох на той момент може тягнути до протилежностей, до тих людей, з якими нормальних та міцних відносин просто не може існувати.

Зате, якщо в цій парі з’явиться місце для кохання, якщо з’явиться іскорка, від якої запалиться кохання, то тоді все піде, як натоптаною стежкою. Порозуміння, любов, чесність і щирість, повага думок один одного, відданість і вірність, бажання прикрити тіл партнера в потрібний час і в потрібний момент, готовність піти на жертви заради другої половинки – ось що лежить в основі цього союзу, і ось чим він може склеїтися довгі роки.

У коханні

Насправді в любові у цих знаків Зодіаку може бути все настільки гармонійно і чисто, що навіть розмови про це можуть здатися нудними. Їхня сумісність настільки висока, що гріх і жалкуватися. Їх поєднувати може буквально все без винятку. Вони оби бережливі і терплячі, стримані і трохи повільні, обережні і планомірні, працьовиті і сумлінні, мають відмінний розум і почуття такту. Такого міцного та взаємовигідного союзу ще пошукати, жодні знаки більше не здатні настільки сильно балансувати між «добрим» та «дуже добрим», виключивши будь-яке «погано».

Advertisement

У любові цих представників знака Діва і Телець нема до чого причепитися. Вони обоє цінуватимуть один одного не за великий заробіток та здатність домінувати над іншими, і не за здібності та таланти, а просто за те, що вони один у одного є. Чоловік Діва може наповнити життя дівчини Тельця тією тонкістю, якої їй може не вистачати, а жінка Телець, у свою чергу, обов’язково допоможе Діві набути міцнішої натури, не так тонкої і душевної, якою вона володіє. У цій парі обидва мають доповнювати одне одного, посилювати риси партнера.

Звичайно, не обійтися і без невідповідностей, але все ж таки, переважно все добре. Наприклад, можуть бути проблеми в перевагах щодо проведення часу. Телець може любити виходити в люди і просто проводити годину з часткою романтики, тоді як чоловік-діва, через свою чоловічу натуру, може любити перебувати в центрі уваги. До того ж, місце може мати і ревність, зокрема, що випускається Тельцем.

Поради чоловікові

  • ніколи не критикуйте Тельця за її помилки та провини;
  • постарайтеся не помічати її недоліків та не акцентувати на них увагу;
  • не намагайтеся їй нав’язати свою думку – вона сама прийме її;
  • частіше показуйте любов;
  • не давайте приводів ревнувати вас.

Поради жінці

  • не висміюйте його постійне занепокоєння;
  • не утрируйте і не переборщуйте з ревністю;
  • намагайтеся частіше проявляти ініціативу у постелі;
  • підтримуйте його у будь-яких починаннях;
  • доглядайте його, як дитину.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі чоловіки-дівки та жінки-тельця може бути багато поганих моментів, але всі вони будуть напевно пов’язані з притирання партнерів один до одного. Надалі, після притирання, у відносинах цієї пари має бути гармонія. У шлюбі цих людей рідко повинні виникати скандальні ситуації, але якщо вони будуть мати місце, то їхнє закінчення буде настільки швидким і різким, що вони навіть поскандали не встигнути як слід.

Чи варто переживати за цим людям, будучи у шлюбі? На що варто переживати за те, щоб нікому з них не стало нудно – особливо це стосується тільця, жінки, яку іноді може тягнути на пригоди. Чоловікові Діві варто зробити все можливе для того, щоб піддавати вогню їхньому «любовному багаттю» та відносинам в цілому. Наприклад, потрібно частіше показувати свій характер, чоловіче нутро.

Єдине, у чому у чоловіка-дівки з жінкою Тельцем можуть виникати проблеми, це постіль. Тут обом доведеться піднапрягтися – жінці доведеться стати менш палкою і неприборканою в постелі, а Діві доведеться стати активнішим і хоч іноді брати ініціативу до своїх рук.

Переваги та плюси спілки

Зате про переваги цього союзу можна складати легенди – їхня сумісність настільки висока, що навіть гороскоп не зможе описати її у всіх деталях. Порозуміння, взаємне тепло і увагу, дбайливість і уважність один до одного, відданість і вірність, вміння підтримувати у складних ситуаціях і готовність піти на жертву заради блага другої половинки – все це можна віднести до переваг спілки жінки-тельця і ​​чоловіка-дівки. Але головна їхня гідність полягає в їхній стабільності та збігу їх інтересів, що зустрічається дуже рідко.

Advertisement

Недоліки спілки

Головний недолік стосунків парі, в якій однією половинкою є жінка Телець, а іншою, чоловік Діва, це те, що обидва знаки Зодіаку не пристосовані до непередбачуваності, якій наділене сучасне життя. Щойно щось відбувається не так, як вони запланували, ситуація виходить з-під їхнього контролю. При цьому вони обоє будуть боятися взяти на себе відповідальність і прийняти якесь відповідальне рішення, що ще більше посилює проблему.

А ще одна проблема полягає в тому, що обидва партнери можуть сильно переоцінювати один одного і ідеалізувати так свого коханого у своїх очах, як цього в жодному разі не варто було б. В результаті, рано чи пізно, у цій парі хтось почне розчаровуватися у своєму партнері, що, безперечно, приведе до проблем у відносинах і можливо навіть до розставання.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве