Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Козеріг: сумісність знаків

Published

on

Пара, в якій зійшлися жінка-телець та чоловік-козеріг, це унікальний союз. Гороскоп сумісності говорити в тому випадку про те, що цьому союзу судилося стати таким міцним і довговічним, яким може стати жодної іншої. Ці знаки Зодіаку чудово поєднуються один з одним і ідеально підходять на астрологічному рівні, вони сумісні, і це головне. Щоправда, є одне «але», яке полягає в тому, що ці знаки Зодіаку дуже тягне один до одного, і на цьому фоні виникає любов, яка до певної години затьмарює собою всі ті фактори, на тлі яких повинні виникати проблеми. І тільки потім, коли пара вже створена і закріплена, дають про себе знати ці фактори – ось тоді в стосунках і починаю виникати проблеми…

Загальна зодіакальна характеристика парі

Якщо говорити в цілому, це ідеальна пара. Меланхолійний і неромантичний чоловік Козеріг чудово доповнює сильну і настирливу натуру постійної жінки Тельця. У той же час жінка-телець, зі всією своєю правильністю, наполегливістю, постійністю і планомірністю, відмінно поєднується з Козерогом, який у всьому намагається знайти каверзу і на все дивуватися надто негативно, вишукуючи вади і все те, що може принести моральний біль.

Ну а ще на старті можна помітити той факт, що в цьому союзі не буде яскравої і надто емоційної любові, а значить, емоції не затьмарюватимуться почуттями. Тобто, ці знаки не будуть п’яні почуттями, і всі будуть побачити в істинному кольорі – всі вади партнера будуть на увазі, як і всі негативні сторони, недоліки та погані звички. І це добре, адже тоді ніхто з двох половинок не буде розчарований у своєму партнері через сильніше зближення.

У коханні

Відносини між чоловіком-козером і жінкою-тельцем повинні складатися дуже легко і просто, адже в їх основі лежать не почуття, а насамперед твердий розрахунок, не замилений погляд, тверезість емоцій. Завдяки цьому у любові цих знаків Зодіаку і не почнуть виникати проблеми – якщо вони зійшлися, то явно поважили всі «за» та «проти», і вже змирилися з вадами партнера. Звичайно, без проблем у любові не буває, та все ж, у цієї пари проблеми та їх кількість зведені до мінімуму, і це дивує та захоплює.

Важливий фактор – на відміну від інших знаків Зодіаку, у цих сумісність у стилях життя і стихіях-покровителях, а й у спілкуванні. Такі дві половинки завжди підтримають один одного, завжди порадять один одному, ніколи не кинуть у біді другу половинку і ніколи не зрадять. Вірність, відданість почуттям і любові, постійність і стабільність у відносинах, готовність ризикувати і жертвувати чимось заради другої половинки – все це скріплює пару козеріг-телець і не дає їй розпастись.

Advertisement

Але найголовніше таїться безпосередньо поблизу цих знаків Зодіаку, у моменти, коли вони залишаються наодинці самі з собою. Наодинці ці знаки можуть розкритися один одному по-справжньому, бо не зможуть на людях. Саме в такі моменти і виявляється їхня взаємна ніжність щодо другої половинки, їхня любов, почуття, які зазвичай ховаються від решти світу.

Поради чоловікові

 • не сприймайте флегматичність Тельця, як відсутність почуттів;
 • не давайте їй підстав ревнувати Вас;
 • будьте ніжні з нею, дбайливі, чуттєві;
 • проявити максимум ініціативи, особливо у постелі;
 • не говоріть з нею натяками – будьте прямолінійним і чесним із нею.

Поради жінці

 • частіше хвалите його та говоріть компліменти;
 • не рубайте його прагнення влади на корені;
 • дайте йому шанс виявляти ініціативу;
 • не гавкайте його за повільність;
 • будьте терплячою, стриманою;
 • частіше розмовляйте з ним по душі, відкрийтеся йому.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-тельця та чоловіка-козерога рідко виникають моменти, коли пара може зруйнуватися. Єдиний момент, коли це може статися, це випадки, коли Козеріг починає розчаровуватися у собі, не досягнувши чергової мети, до якої хотів давним-давно дістатися. У такі моменти жінці тельця треба показати йому, що вона не покине його, і що вірити в нього так само, як і раніше. Інакше він може поринути в депресію ще більше.

Рівноправність, відсутність лідера, спільні цілі та бажання, вміння підтримати один одного у складний момент і готовність поступитися партнеру у суперечці – ось що дозволяє у шлюбі двом представникам цих знаків досягти міцності стосунків та гармонії. Чи буде у цьому шлюбі гармонія і як така сумісність? Буде, та й є, буквально із самого початку. Представникам цих знаків не потрібно навіть притиратись.

А головною клейкою речовиною у такому шлюбі може бути єдина спільна мета. А деякі астрологи взагалі схиляються до думки про те, що мета якраз буде і єдиним фактором, на якому має бути такий союз. І найголовніше – це партнерство може обом половинкам принести чимало користі.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг союзу жінки Тельця та чоловіка Козерога, то тут все просто – переваг настільки багато, що перерахувати все в одному абзаці просто нереально. Вони легко вчаться приймати один одного такими, якими є, вони вміють змінюватися в залежності від ситуації, вони обидва ненавидять сімейні зварювання та розбіжності, а тому швидко влаштовують їх, і вони обоє діють на партнера, як доповнення, як «патч поліпшень». Іншими словами, у практичній більшості випадків з такого союзу виходить чудова партія, вдала, і по-справжньому міцна спілка.

Недоліки спілки

Найбільший мінус, про який варто сказати, полягає в тому, що це партнерство, союз, в якому є і жінка-телець, і чоловік-козеріг, існує доти, доки у двох половинок є спільна мета. Як тільки мета пропаде, як тільки вона буде досягнута, розпочнеться етап притирання, і тоді можуть почати виникати проблеми. У такі моменти обидва знаки можуть продемонструвати партнеру максимум своїх недоліків і цим зруйнувати союз.

Advertisement

Ще один мінус цих відносин полягає в тому, що, незважаючи на відмінну сумісність, ці знаки по-різному демонструють свої почуття. Романтичність, пристрасність, інертність і ніжність Тельця можуть розбитися на дрібні шматочки об стіну Козерога, яку щось вибудовує і яку посилює щоразу, як впадає в депресію – адже депресує він досить часто.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве