Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Лев: сумісність знаків

Published

on

Союз чоловіка-лева і жінки-тельця дуже незвичайний і рідкісний, такі трапляються нечасто. Зодіакальний гороскоп говорить про те, що такій парі не судилося бути довговічною і міцною, хоча не можна не брати до уваги та виключення, коли навіть настільки несумісним знакам Зодіаку вдається налагодити взаємини та стати по-справжньому міцною парою.

Сумісність знаків зодіаку тут погана, гірше не знайти, та все ж, якщо жінка-телець зможе знайти в собі сили і терпіння, щоб витримати такого активного та емоційного чоловіка, то пара може протриматися дуже довго. До того ж, такі пари перетворюються на дуже міцну спілку у разі, коли доходить до шлюбу.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Жінку-тельця багато в чому може сильно не влаштовувати чоловік-лев. Його емоційність, агресивність, нескінченне прагнення вперед і постійні необдумані вчинки, що іноді призводять до неймовірних наслідків – все це може сильно засмучувати і навіть бісити стриману і не надто поворотливу жінку Тельця. І все ж таки, якщо вона змириться з його запалом і займеться тилом (побутом, стосунками, сім’єю та будинком), то тоді все стане на свої місця. І Лева анітрохи не турбуватиме той факт, що його жінка часом надто нудна для нього, і на зраду він навряд чи піде – він цінуватиме її за те, яка вона є насправді.

І ще – сумісності цих знаків Зодіаку немає й у плані сприйняття матеріальних благ. Вони обоє люблять дороге і розкіш, обоє прагнуть матеріальної стабільності, але жінка Телець ощадлива і економна, тоді як Лев, навпаки, марнотрата і часом може витрачати гроші швидше, ніж заробляє їх. На цьому ґрунті можуть виникати розбіжності, і на цьому ґрунті якраз і можуть починатися скандали та сварки.

В любові

Є два шляхи розвитку подій у коханні у жінки-тельця та чоловіка-лева. Перший шлях передбачає становлення Лева домашнім рабом Тельця – якщо він, звичайно, не зможе проявити характер і вчасно утихомирити жаркий запал своєї супутниці. Тоді вона весь час ним зневажатиме, говоритиме, як бути і як чинити в тих чи інших ситуаціях, наставляти і повчати. Але це найкращий сценарій, адже тоді можлива бодай якась сумісність інтересів.

Advertisement

Другий шлях у коханні цих знаків Зодіаку – це випадок, коли Леву вдається взяти ініціативу у стосунках у свої руки. Тоді неминучі постійні суперечки, тиск інтересів обох половинок один на одного, сварки, вічні висловлювання та повчання з двох сторін, вічна боротьба за владу. Все це може швидко набриднути Леву і змусити його йти «ліворуч» — тут уже зради і розставання з жінкою Тельцем, що йде за ними, неминучі. Зате точно в таких відносинах нікому не буде нудно – сварки весь час закінчуватимуться пристрасним заняттям любов’ю та чуттєвими примиренням, хоч і не на довго.

Зате, хоч би якою була сумісність цих знаків у коханні, у ліжку у них буде все інакше. Деспотичний і жорсткий Лев у ліжку з Тельцем може перетворитися на раба, що таки не може не сподобатися жінці Тельцю. Тут вона зможе їм маніпулювати на втіху, і Лев за це не буде на неї злитися – навпаки, йому сподобається. Іншими словами, де-не-де, а в ліжку у Лева і Тельця чудова сумісність…

Поради чоловікові

 • не варто відчувати її терпіння;
 • не кривдіть її, бо Тілець мстивий;
 • будьте терплячі та стримані у з’ясуваннях відносин;
 • не намагайтеся її перевиховати;
 • не робіть замах на її думку і самодостатність;
 • не давайте приводів для ревнощів.

Поради жінці

 • підтримуйте його у всіх ініціативах та починаннях;
 • станьте його тилом у побуті та роботі;
 • прийміть його таким, як є, і не намагайтеся нав’язувати свою думку;
 • не критикуйте його поведінку;
 • частіше беріть ініціативу до рук, особливо у ліжку.

Сумісність у шлюбі

Чоловік-лев уміє за себе постояти, а значить, у шлюбі постійно всіма шляхами відстоюватиме свою думку всіма можливими способами. Зіткнень лобами (інтересами) тут не уникнути. Кожен новий день у шлюбі цим знакам Зодіаку приноситиме все більше невдоволень і сварок, доки вони не знайдуть компроміс, не навчаться поступатися, або ж не розлучаться.

Розходяться представники цих знаків та на користь. Наприклад, чоловік Лев лідер, але лідер щедрий, що не зациклюється на накопиченні коштів та економії, він не вміє так жити – жінка Телець навпаки, всіма силами намагатиметься накопичити на безбідну старість, налагодити побут і зробити майбутнє максимально перспективним. Тобто, Телець дивитиметься лише у майбутнє, а Лев у теперішній час – ось вам і зіткнення інтересів та цілей.

А ще один негативний момент полягає в тому, що чоловіки Леви люблять увагу і їм потрібно постійно бути на увазі у інших, у колі тих, хто перед ними схиляється. Для жінки Тельця така поведінка чоловіка може бути неприйнятною, що призведе до її невдоволення, розчарування в партнері, і бажання обмежити Лева у свободі.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг такого союзу, то тут насамперед варто виділити той факт, що вони завжди один одного підтримуватимуть. Жінка тілець здатна прикрити тил чоловіка Лева, а заразом подумати і про майбутнє, а Лев робить все можливе для того, щоб саме зараз, зараз, ні він, ні його дружина, ні його члени сім’ї, ні чого не потребували. Іншими словами, їх дме може принести чимало користі.

Advertisement

Другий плюс, швидше відноситься до жінки Тельця – вона на тлі яскравого і надто агресивного чоловіка Лева виглядає більш жіночно і розкішно, ніж є насправді, поряд з ним, вона може розцвісти та набути рис, яких раніше у неї не було. Плюс, супутник знака Лев, незважаючи на те, що з ним у неї не сильна сумісність може стати для неї поштовхом до власного розвитку.

Недоліки спілки

Найбільший мінус союзу між жінкою Тельцем і чоловіком Левом полягає в їхній обопільній нездатності йти на поступки та компроміси. Вони просто не вміють поступатися, кожен тисне і наполягає на своєму, кожен постійно нав’язує свою думку опоненту. У результаті так і зароджуються всі їхні скандали, сварки, розбіжності та непорозуміння. Хоча бувають і винятки.

Ще один недолік уже згадувався раніше – дуже різні інтереси та цілі. Телець намагається налагодити побут і влаштувати своє життя таким чином, щоб у майбутньому не було на що поскаржитися, а Лев живе виключно сьогоденням, сьогоденням, через що в його житті нерідко виникають непередбачувані погані ситуації. Жінці ж доведеться терпіти його витівки, бо змінитись він не захоче, та й не зможе.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве