Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Овен: сумісність знаків

Published

on

Сумісність таких знаків Зодіаку як Жінка-Телець та чоловік-Овен, далеко не завжди може похвалитися високим показником. Тим більше, коли йдеться про чоловіка-івну та жінку-тельця. Проте такий союз можна назвати по-справжньому цікавим і унікальним у всіх сенсах цього слова. Гороскоп припускає, що в такій парі завжди має панувати атмосфера загадковості та непередбачуваності, адже саме до цього й схильні обидва знаки.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Телець та чоловік-Овен

Представники цих знаків навряд чи колись повністю відкриються один перед одним, вони завжди залишатимуться загадками один для одного, а пара, в якій є загадка, завжди буде занурена в пристрасть і почуття, яких не зазнають люди, які відкрилися один одному цілком і повністю .

У свою чергу, не можна не відзначити і підігрів стосунків у такій парі темпераментами обох сторін. Жінка Телець назавжди залишиться для чоловіка Овна загадкою, вона ніколи не відкриється йому повною мірою. У той же час темперамент чоловіка-овна, навпаки, дозволить йому відкритися, але не повністю – це як завіса, в якій є щілина, але все одно не видно всього, що хочеться побачити. Саме це і дозволить цій парі насолоджуватися стосунками повною мірою, наділить пару азартом, якого зазвичай багатьом якраз і не вистачає. Втім, все це лише теорія, а сама сумісність залежить не тільки від знаків Зодіаку, а й багатьох інших факторів.

Сумісність в любові Жінки-тельця та чоловіка-Овна

У коханні у цієї пари можуть виникати складності, але незважаючи на них, стосунки все одно можуть бути міцними та досить яскравими. І почати слід з такого важливого чинника як потяг – ці знаки на підсвідомому рівні завжди тягнуться один до одного. Жінку-овна завжди тягтиме до Тельця, адже в ньому є та життєва енергія, якої їй якраз може не вистачати. У той же час самого Тельця притягатиме енергійність та активність, емоційність та рішучість жінки-овна. У результаті, їх зв’язок може стати обопільним, двостороннім, що у свою чергу, природно, не може не принести плодів.

Ще один важливий фактор полягає в чесності та щирості Тельця. Жінка Телець ніколи не ховатиме або приховуватиме свої почуття і завжди висловить Овну все без винятку, всю правду в очі. Овна це навіть заводить – так, він може ображатися, може навіть влаштувати скандал, але глибоко в душі все одно залишиться задоволеним її відвертістю та чесністю щодо нього.

Advertisement

У них у коханні часто можуть виникати проблемні моменти, негода, але вони все одно будуть тягнутися один до одного, незважаючи ні на що. Можливо, в деяких ситуаціях у них і матиме місце непорозуміння, але їхній зв’язок настільки сильний, і сумісність настільки хороша, що до розставання навряд чи дійде.

Поради чоловікові-Овнові

  • ніколи не сперечайтеся з жінкою-тельцем;
  • не грубійте їй і не ображайте (вона мстива);
  • не зазіхайте на її загадковість, не намагайтеся її розгадати;
  • будьте терплячими і менше ревнуйте;
  • станьте для неї опорою, захистом, справжнім чоловіком.

Поради жінці-Тельцю

  • ніколи не давайте йому приводів для ревнощів чи недовіри;
  • частіше йдіть на поступки чоловікові-овну;
  • не дорікайте йому за недоліки;
  • постарайтеся підлаштуватися під його стиль та темп життя;
  • Виявіть максимум терпіння.

Сумісність у шлюбі Жінка-Телець та чоловік-Овен

Найбільша і часта проблема у шлюбі пари жінки-тельця і ​​чоловіка-овна, це суперечки з будь-якого приводу, постійно переходять у справжнісінький скандал. Тільцеві варто будь-що навчитися поступатися Овну. У цьому плані сумісність взагалі на нулі, якщо суперечка не загладити відразу, то вона переросте в сварку з усіма наслідками, що звідси випливають.

Ще одна велика проблема полягає в тому, що жінка-телець може почати намагатися змінити чоловіка-овна. Звичайно, Овен цього не зможе прийняти, і це в свою чергу знову ж таки призведе до проблем у шлюбі, до непорозуміння, до відсутності порозуміння.

Зате є у шлюбі цих знаків Зодіаку і один фактор, у якому може виявитись неймовірна сумісність. Йдеться про ліжко – тут вони обоє можуть відкритися повністю і обдарувати один одного тим, чого обоє і прагнуть. Овен-чоловік у ліжку з жінкою-тельцем експериментуватиме, а жінка, у свою чергу, із задоволенням прийме все це.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг такого поєднання знаків Зодіаку, тут варто відразу виділити їх сумісність у плані цілей і варіантів їх досягнення. Обидва знаки вважають за краще досягати поставлених перед ними цілей чесними шляхами, і обидва знаки намагаються досягти всього, що їм потрібне. І що не менш важливо, вони обоє ніколи не відмовляться від підтримки другої половинки, а отже, завжди діятимуть разом, разом. Разом вони зможуть багато чого досягти.

Звичайно, не можна не сказати і про сексуальну сумісність. Гороскоп говорить про неймовірну пристрасть, яка повинна вирувати в такій парі. Цим половинам просто не буде чим незадоволеними.

Advertisement

Ну а на додачу до всього іншого, на руку цій парі може зіграти і їхню залежність один від одного. Залежність ця може виявлятися у всьому, у побуті, у роботі, у матеріальному плані – вони всього досягають разом, до всіх цілей йдуть удвох пліч-о-пліч, а значить залежать один від одного. Таким чином, їхні стосунки будуть скріплені, якщо не любов’ю, то зобов’язаннями.

Недоліки спілки

Найбільший недолік, мінус, полягає в тому, що в цій парі обидві половинки нескінченно боротимуться за владу, за лідерство. Овен у такі моменти може виплескувати назовні всю свою жорстокість і агресивність, тоді як Телець буде на зло своєму супутнику ставати ще повільніше, ніж є насправді, і ще настирніше. Боротьба за владу у цій парі буде нескінченною.

Ще один недолік полягає в нездатності брехати і тримати себе в руках, при цьому виявляється ця риса в обох половинках. Овен може прямо висловити про всі недоліки Тельця і ​​образити тим самим жінку, тоді як жінка Телець може усією своєю поведінкою продемонструвати надуману несправжню ненависть, на яку Овен може реагувати, як бик на червоне. З одного боку, чесність і щирість, це добре, але з іншого, ще ніколи прямота не приносила жодної користі відносинам двох статей.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве