Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Рак: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісності говорить про те, що спілка жінки-тельця і ​​чоловіка-рака, це щось неймовірне, незвичайне, що не піддається жодному осмисленню. І причина не в розбіжності цих знаків Зодіаку, і не в тому, яка у них сумісність, а в тому, наскільки добре ці знаки можуть робити одне з одним.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Не варто дивуватися, коли почуєте, що союз жінки-тельця і ​​чоловіка-рака назвуть ідеальним – справді, так і є, це ідеальний союз, пара, в якій завжди знайдеться щось, що об’єднуватиме дві половинки одного цілого, навіть якщо ні кохання.

Особливо добре стикуються пари, в яких є чоловік Рак, який народився в середині липня – тоді в парі взагалі буде повне порозуміння і гармонія, про яку можна лише мріяти. Представники цих знаків Зодіаку здатні розділяти цілі та інтереси один одного, вони здатні йти на компроміси і поступатися один одному, вони можуть бути разом попри все, адже вони, по суті, створені один для одного. Рак, з його повільністю та стриманістю, і Телець із її планомірністю та вмінням тримати себе в руках, просто не можуть не бути разом. Вони не доповнюють один одного, але при цьому здатні створити воістину добрий союз, плідний, ефективний у всіх сенсах цього слова.

І не важливо, з чого почалися їхні стосунки та за яких умов вони познайомилися. Вони все одно будуватимуть добрі стосунки. Єдина проблема в тому, щоб спочатку Раку вдалося зацікавити жінку Тельця, адже це нелегко. Адже вона тягнеться до активних і буйних чоловіків, у той час як чоловік-рак навпаки, дуже спокійний і розмірений, дуже повільний, передбачуваний і часом занадто замкнутий. Доведеться йти на жертви і переступати через себе, щоб завоювати прихильність жінки, яка народилася під таким знаком Зодіаку як Рак.

В любові

У коханні у жінки Тельця і ​​чоловіка раку завжди тиша та гладь, штиль, яким вони обоє і будуть насолоджуватися. Жінку може заводити ділова хватка, спокій, стриманість і готовність йти на жертви заради неї, а чоловіка може приваблювати романтичність і жіночність Тельця. Звичайно, в коханні не обходиться і без розбіжностей, але в даному випадку вони зазвичай настільки дрібні і незначні, що пара через них просто не може розпастись. Хоча є й одне «але» — Рак схильний до накопичення образ та приховування їх від сторонніх очей. Зрештою образ може накопичитися дуже багато, і тоді без скандалу не обійтися.

Advertisement

Але як би там не було, а в коханні все одно у них буде все добре, навіть після сварки і скандалу, навіть після прямих висловлювань чоловіком Раком про всі невдоволення, адже жінка-телець стримана і не акцентуватиме свою увагу на дрібних образах і образливих. висловлювання Рака в її бік. Швидше за все, вона спробує відразу ж загладити свою провину і цим задовольнить моральні потреби обранця.

Але не тільки в коханні у чоловіка-рака хороша сумісність із жінкою-тельцем. Відмінна сумісність знаків зодіаку у них і в постільних відносинах – повільність, взаємна скромність, ніжність і близькість, дотику та чутливість обох половинок просто не може не зіграти їм на руку в постільних відносинах.

Поради чоловікові

 • будьте коректні та точні у спілкуванні з жінкою-тельцем;
 • не замикайтеся в собі та розповідайте їй про всі переживання;
 • намагайтеся хоч іноді виявляти ініціативу;
 • якщо образили, краще загладьте вину відразу, інакше за образою надійде помста;
 • станьте її каменем спотикання.

Поради жінці

 • не налягайте на нього, не давіть;
 • не намагайтеся його перевиховати, адже так ви тільки образите Рака;
 • постарайтеся порозумітися з його матір’ю;
 • не дорікайте за повільність і нерішучість;
 • приділяйте йому максимум жіночої уваги;
 • Досягніть його довіри.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі жінки-тельця і ​​чоловіка-рака все просто і прозоро, ніяких підоплік, жодного підводного каміння. Між ними може зав’язатися дивне порозуміння та гармонія, почуття, яких не описати словами – все це запорука міцності їхніх стосунків, як у шлюбі, так і поза шлюбом. Їхня сумісність у характерах та інтересах дозволяє їм побудувати по-справжньому міцну сім’ю, в якій у кожного будуть свої обов’язки та своя унікальна роль.

Особливо важливим фактором є те, що в цій парі ніхто й ніколи не стане гарячкуватись – якою б не була сварка, вони не стануть на емоціях розлучатися та кидати один в одного образами, вони стримані, і навіть їхні сварки проходять у «режимі світського рауту» . Їхня стриманість, вміння тримати емоції під контролем, прихована образливість і щирість грають їм на руку. У шлюбі вони можуть бути реально щасливими.

Ну а на додачу можна відзначити ще й те, що в цих відносинах навіть властива Тільцям впертість вичерпається і зійде нанівець. У шлюбі ці знаки Зодіаку можуть навчитися йти один одному назустріч, адже це і є фундамент гармонії та міцності стосунків між статями.

Переваги та плюси спілки

Плюсів у такого союзу нереально багато, але головний з них полягає в тому, що ці знаки Зодіаку легко розуміють один одного і завжди підтримують коханих у всіх ситуаціях. Особливо на користь це піде Раку, схильного до образ і переживань, і потребує підтримки рішучої, необачної, хитрою, планомірної та чуттєвої жінки Тельця.

Advertisement

Ще один важливий плюс, це здатність присвятити всього себе другій половинці, властива обом у цій парі. З початку відносин Рак і Телець можуть відколотися від своїх компаній, від друзів, і присвятити всіх себе тільки своїм другим половинкам. Вони не будуть метатися між друзями та коханою людиною, вони обидва хотітимуть перебувати поруч один з одним.

А плюс, вірність і відданість, та такі, яких не буде в жодному союзі, крім них. Вони будуть вірними один одному, чесними щодо себе та відносин, щирими та відданими.

Недоліки спілки

Один з недоліків союзу Рака та Тельця, це нерозуміння жінки-тельця сутності чоловіка. Вона може не розуміти його тривожності, надмірної обережності і метань, вона може не розуміти, навіщо стільки переживати і страждати без приводу – для неї всі приводи будуть занадто неважливими і дрібними. Рака все це може кривдити, через це він може почати замикатися у собі.

А є ще один мінус – планомірність Тельця. Рак легко змінює плани і не прив’язується до розкладу, тоді як жінок-тілець це може дратувати. Тільці не переносять мінливість, нестабільність, відсутність планомірності. Вона може сильно злитися через мінливість Раку.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве