Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Риби: сумісність знаків

Published

on

Сумісність у парі, в якій є і жінка-телець, і чоловік-риби, дивовижна, вони як би створені один для одного, і водночас не зовсім. Гороскоп сумісності в цьому випадку говорити про безтурботність, ніжність, заботу і розуміння в цій парі, про те, що такий союз може прожити довгу і щасливу життя, роблячи кожного з його учасників по-своєму щасливим.

Загальна зодіакальна характеристика парі

Є і купу моментів, у яких у Риби та Тельця можуть виникати непорозуміння та розбіжності. Хоча таких моментів мінімум у порівнянні з тим, скільки плюсів у такого союзу, і з тим, наскільки міцними зазвичай бувають такі парі.

При цьому, не можна відразу не відзначити той факт, що фортеця союзу і самі відносини, на диво більшості, тримаються не на жінці-тельці з її стримістю, планомірністю, правильністю та вмінням здорово оцінювати ситуації, а на безтурботності та адаптаційних здібностях чоловіка-рибі . У той же час, вирішальну роль у відносинах все одно гратиме саме жінка, адже всі турботи, всі справи та обов’язки на собі візьме саме вона, скориставшись слабкістю чоловіка та ставши лідером, про що мріють усі жінки-тельці без винятку. Вона з радістю буде і здобувачем, і захисником побуту, і хранителькою домашнього вогнища і клейкою речовиною у відносинах, а він стане тим каменем спотикання, якого потребують всі чоловіки знака Риби.

Плюс, у цих символів Зодіаку хороша сумісність у постелі, вони доповнюють один одного і здатні принести собі і партнеру насолоду, що не обтяжує нікого з учасників. Це чудово! Але не варто зваблюватися – без проблем та розбіжностей все одно не обійтися, тим більше коли стикаються лобами «сильний та слабкий». За сильного, відповідно, жінка-телець.

У коханні

У любові між жінкою-тельцем і чоловіком-рибою завжди будуть розбіжності, але вони незначні і не надто акцентуватимуть на собі. Набагато важливіше те, що представники цих знаків Зодіаку зможуть доповнити життя одне одного тим, чого ті потребують. Наприклад, взяти жінку Тельця – вона може доповнити життя партнера своїм умінням домагатися виконання тих фантазій та мрій, якими собі спокушають Рібі. Тієї ж години, чоловіки Рібі наоборот, доповнюють життя партнерки тією загадковістю та непередбачуваністю, якої не вистачає скрупульозним, постійним, трохи нудним жінкам Тельцям. В результаті, так і досягається максимальна сумісність цих знаків Зодіаку у відносинах – принаймні так казати гороскоп сумісності.

Advertisement

Щодо розбіжностей, то у любові у них може виникнути тільки одне – вони можуть так за всю життя і не зуміти звикнути до способів життя одне одного. Телець весь час намагатиметься проводити в домашній обстановці, насолоджуючись спокоєм і побутовими справами, в той час як чоловік Рибі весь час намагатиметься кудись «змитися», подалі від турбот, відповідальності та важливих справ.

А ще у любові у цих знаків Зодіаку можуть виникати проблеми та зварювання на тлі прагнення Тельця досягти певних успіхів у кар’єрі. Справа в тому, що своїм прагненням до успіху в кар’єрі, Телець може почати обмежувати Риб у всьому без винятку. Але і тут не все так просто – чоловік компенсуватиме це своїм умінням витрачати гроші, що у свою чергу може сильно дратувати Тельця. Ось такий ось непростий союз.

Поради чоловікові

 • постарайтеся прийняти оптимізм і спокій Тільця, а краще запозичити їх;
 • не обмежуйте свободу вибору тільця-жінки;
 • не давайте їй приводів для ревнощів;
 • будьте чесні та прямолінійні щодо неї;
 • не зачіпайте її самолюбство;
 • частіше розмовляйте з нею про хвилюючу її особисто.

Поради жінці

 • приділяйте більше уваги його переживанням;
 • не критикуйте його за недоліки та слабкість;
 • не зазіхайте на його свободу та незалежність;
 • не акцентуйте увагу на своєму лідерстві у парі;
 • частіше їм захоплюйтеся, кажіть йому компліменти.

Сумісність у шлюбі

Гармонія, порозуміння, взаємна повага, доповнення один одного ось лише мала частина тих факторів, на яких тримається пара з жінки Тельця та чоловіка Риби у шлюбі. Разом вони здатні на багато, і разом вони можуть досягти. Але насамперед варто відзначити той факт, що все те хороше, що може виникнути у шлюбі цих двох знаків Зодіаку, все це буде лише завдяки жінці, її напористості, її терпінню і настирливості.

Найцікавіше ж полягає в тому, що ці знаки Зодіаку, незважаючи на те, що відрізняються один від одного буквально всім без винятку, саме за рахунок цього і тримаються разом. У шлюбі у них можуть виникати сварки і перепалки, скандали і навіть істерики, але вони завжди підуть один одному назустріч і виявлять максимум розуміння, підуть на компроміс – багатьом парам цього і не вистачає.

Взяти навіть сумісність у ліжку – вони по-різному сприймають як такий інтим, по-різному його відчувають і бачать, але при цьому їх цікавить те, як на інтимні стосунки дивиться партнер. У підсумку, вони обидва завжди відчуватиму задоволення від розуміння цілей і фантазій один одного.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг, так сюди можна віднести багато, у тому числі і сумісність у ліжку, і доповнення один одного, і взаємна здатність йти на поступки та компроміси у сварках та перепалках, і чесність у стосунках, і вірність, і відданість, та багато чого -багато іншого. У цьому союзі багато переваг, плюсів, і кожен із них відіграє свою важливу роль.

Advertisement

А головна перевага полягає в тому, що якщо відносини Тельця та Риби сягають шлюбу і як такого створення сім’ї, то тоді ця сім’я стає настільки міцною, що її нічим не зруйнувати.

Недоліки спілки

Найбільший недолік відносин між жінкою-тельцем і чоловіком-рибою полягає в тому, що Телець дуже консервативний і правильний для того, щоб завжди розуміти свого коханого. При цьому водночас він може ще й не пускати кохану у свій світ, сховуючи образи, переживання та страждання, і одночасно потребуючи підтримки. Іншими словами, мінус можна охарактеризувати так – жінка Телець бачить, що Рібі чоловік щось хоче від неї, але вона не розуміє, що саме він хоче, і нащо йому це потрібне.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве