Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Скорпіон: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісності говорить про те, що пара. У якій є жінка-телець і чоловік-скорпіон, це найдивніший і водночас складний союз із усіх тих, що можуть статися взагалі. Ці знаки Зодіаку мають багато протилежностей, багато різного, але водночас багато спільного.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Здається, ніби вони не створені один для одного, а може здатися, ніби вони й зовсім вічні вороги. Але насправді це не так. А щодо сумісності, то вона у них «50/50» — тобто є шанс і на міцні стосунки, а є й стільки ж шансів на те, що від такої пари вже через дуже короткий проміжок часу не залишиться нічого.

Вони настільки різні, що часом не вкладається і в голову, як вони могли створити пару: Телець добра і стримана, доброзичлива і любить домашній затишок, у той час як Скорпіон, навпаки, занадто запальний, непосидючий, егоїстичний і мстивий. Але в той же час у них є і щось спільне: їх об’єднує вміння зберігати вірність другій половинці, серйозне ставлення до шлюбу і створення сім’ї, бажання створити навколо себе максимально затишну обстановку, і ревнощі, що рано чи пізно осягають обох, і жінку-тельця, та чоловіка-скорпіона.

Взагалі, про пару жінки Тельця і ​​чоловіка Скорпіона можна говорити нескінченно, інформації про сумісність цих знаків Зодіаку повним-повнісінько навіть у мережі, але як би там не було, а це сама непередбачувана пара, так що передбачити навіть приблизно, яким буде їхній союз, практично нереально…

В любові

Любов для обох знаків Зодіаку як для жінки Тельця, так і для чоловіка Скорпіона, не порожній звук і не порожні слова. Обидва сприймають любов, як почуття, яке не піддається жодному запереченню чи засудженню. Це їх поєднує. Плюс ці знаки Зодіаку тягнуться один до одного, вони протилежні, їх притягує один до одного. Між ними може виникнути неймовірне кохання, почуття, здатне довго об’єднати їх. Плюс, у них чудова сумісність в ліжку – вони обидва пристрасні, готові до експериментів, і люблять приносити задоволення партнеру.

Advertisement

Але є і купу мінусів, серед яких нестиковка темпераментів і нездатність сприймати один одного всерйоз. Вони обидва, як кажуть, «тягнуть ковдру на себе», вони можуть нескінченно боротися за владу в парі, і навряд чи ця боротьба закінчиться колись.

І взагалі, у цій парі у двох половинок дуже різні інтереси. Взяти навіть матеріальну складову – чоловік-скорпіон марнотрата, який любить витрачати зароблені ним кошти на все. чого тільки душа забажає, тоді як жінка-телець, навпаки, готова роками накопичувати на щось, про що сама ще й не підозрює, економить, вічно прискіпується до Скорпіона і критикує його за марнотратство. Те саме стосується і загального сприйняття життя – Скорпіон романтик, активний, зневажаючий правила, а Телець не може жити без правил та регламентів, без рамок.

Поради чоловікові

 • пам’ятайте, жінки-тельці у всьому віддають перевагу сталості;
 • ніколи не показуйте їй своїх ревнощів – це її образить;
 • навчіться прощати її за недоліки та провини;
 • не ставтеся до неї надто критично;
 • Постарайтеся бути з нею максимально м’яким та делікатним.

Поради жінці

 • ніколи не брешіть йому, інакше підірве довіру, назавжди;
 • не показуйте своїх ревнощів – почне цим користуватися;
 • будьте для нього людиною, яка потребує його захисту;
 • станьте його тилом, доведіть свою вірність;
 • ніколи не грубіянить йому;
 • ні в якому разі не критикуйте його за емоційність та запальність.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі, якщо до нього доходить справа в союзі жінки-тельця та чоловіка-скорпіона, зазвичай панує гармонія та порядок. З чого раптом? Та з того, що вони обоє до шлюбу ставляться вкрай серйозно, і якщо йдуть на нього, то все одно обміркувавши і вирішивши. Якщо Скорпіон або Телець погоджується одружитися, то він готовий змінитися, якщо це буде потрібно. Хоча, проте, нічого не буває гладко, і так само і у шлюбі Тельця та Скорпіона.

Найголовніше, що потрібно запам’ятати обом представникам цих знаків Зодіаку, це те, що потрібно будь-що приборкати свою ревнощі, знищити її і звести на «нуль». Інакше ревнощі будуть раз у раз руйнувати стосунки – особливо це стосується чоловіка Скорпіона, який може ревнувати свою супутницю навіть там, де про це смішно було б і подумати.

А ще, одружений. Скорпіону та Тельцю варто змиритися з тим, що в їхній парі ніколи не буде стовідсоткового лідера. Не треба боротися за лідерство та владу, треба присвятити себе другій половинці та просто жити, тоді все буде набагато простіше.

Ну і не можна не відзначити той факт, що у жінки Тельця і ​​чоловіка Скорпіона просто чудова сумісність у ліжку, особливо після періоду притирання, у шлюбі, коли вони вже знають, чого хочуть один від одного. Скорпіон дає в ліжку Тельцю більше, ніж вона хоче, а вона, в той же час, не може все це діло залишити без реакції у відповідь – в результаті, вони ублажають один одного на всі сто відсотків.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Перший і найголовніший плюс цієї пари полягає в факторі, який отже вже торкався – постіль. Тут вони сходяться у всьому без винятку, і в цілях, і в поведінці, і бажання. Та й відповісти один одному взаємністю не посоромляться. У цій парі може бути все погано, але де-не-де, а в ліжку у них ідеальна сумісність, стовідсоткова.

Ще один плюс полягає в тому, що в цій парі завжди кожен гратиме свою важливу роль. Телець може стати чудовою господаркою, здатною будинок перетворити на затишне сімейне гніздечко, а Скорпіон зробить все для того, щоб його сім’я ніхто і ні чого не потребував. У результаті, один зароблятиме гроші, інший витрачатиме їх на загальне благо – це навіть чудово.

Недоліки спілки

Найбільший мінус у парі, в якій кохання виникло між жінкою-тельцем і чоловіком-скорпіоном, це ревнощі, про що власне вже й говорилося вище. Вони обидва ревниві, і особливо ревнивий Скорпіон, і при цьому обоє люблять спостерігати за ревною поведінкою партнера. Плюс вони – власники. Все це до добра не доведе, якщо звичайно, вони не змиряться з цим і не перестануть ревнощі один одного щодо і без нього.

Великий недолік цієї пари і в їхньому сприйнятті життя, і в їхньому способі життя. Вони живуть по-різному. Один любить бути активним і перебувати в центрі уваги, тоді як жінка, навпаки, цінує спокій та домашній затишок. Їм важко ужитися разом із настільки різними способами життя. Комусь весь час доведеться йти на поступки заради вдоволення другої половинки.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве