Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Стрілець: сумісність знаків

Published

on

Союз, у якому сплелися воєдино серця жінки-тельця і ​​чоловіка-стрільця, досить дивний і завжди викликає подив, особливо у знавців астрології. Чому так відбувається? Ну як мінімум тому, що у цих знаків Зодіаку дуже слабка сумісність і гороскоп сумісності не передбачає нічого доброго. Цей парі астрологічний фактор обіцяє лише розбіжності, непорозуміння, і дуже погану сумісність.

Загальна зодіакальна характеристика парі

Найголовніше, що потрібно зрозуміти жінці-тельцю і чоловікові-стрільці, що зійшлися у відносинах, це те, що в жодному разі не варто чекати від партнера будь-яких змін у поведінці. В даному конкретному випадку ніколи не буде так, як хоче хтось один, весь час поведінка, цілі, інтереси та захоплення будуть різними. У цій парі немає жодної краплі сумісності, і особливо це видно на рівні цілей і інтересів. Жінка-телець являє собою домашню жінку, господарку, що цінує затишок і матеріальні блага, тоді як чоловік-стрілець, наоборот, цінує все, крім домашнього затишку, адже йому потрібна дія, він живе заради руху, йому не потрібна постійність. Як тільки такого чоловіка запруть удома, він тут же втече, як березневий кіт навесні. І не варто сподіватися на його прихильність, вірність, відданість чи відповідальність, у нього немає нічого з цього,

А плюс до всього, чоловіки-стрільці відносяться до тієї категорії чоловіків, що намагаються всіма силами до останнього моменту залишатися незалежними. Їх особиста свобода найважливіша, вони тікають від шлюбу і зобов’язань, вони уникають всього, що з обов’язками, правилами, відповідальністю. Сім’я для чоловіка-стрільця, не більше, ніж люди, з якими можна просто поспілкуватися, і переконати його в цьому не вийде навіть у тієї, у кого він влюбиться щонайменше до певного моменту.

У коханні

Любов між жінкою-тельцем і чоловіком-стрільцем може зав’язатися в одну мить, вони, як і всі протилежності, тягнутися один до одного, вони прагнуть чогось нового і незвичайного, і саме ці два знаки Зодіаку і є один для одного тим. чимось незвичним». Але в любові у них завжди рано чи пізно настає ряд патових ситуацій, і трапляється це тоді, коли вони повністю упевнюються у своїй протилежності.

Чим ближче вони стають один до одного, тим більш помітною стає їхня протилежність. Стрілець зі своєю природженою яскравістю та високою інтелектуальністю просто не може ужитися з простим, але дуже пунктуальним Тільцем. В той же час, жінка Телець не може ужитися зі Стрільцем, який на її тлі здається надзвичайно яскравою та одночасно непостійною особистістю. Плюс, Тельця сильно дратуватиме нездатність Стрільця дотримуватись правил і виконувати обіцянки – для неї невиконання обещанок просто нестерпно. На тлі всього вищеназваного виникатимуть проблеми у стосунках, у коханні – їхнє кохання може почати розсипатися прямо на очах.

Advertisement

А ще Тельця, жінку, яка напевно мріятиме про серйозні стосунки та сім’ю, може сильно відштовхнути небажання Стрільця заковувати собі у кайдани шлюбних зв’язків.

Поради чоловікові

 • переконайте жінку-тельця у своїй вірності їй та вашій любові;
 • ніколи не змушуйте її ревнувати вас;
 • постарайтеся виконувати обіцяні та тримати слово;
 • не давайте порожніх обіцянок;
 • не критикуйте її за серйозність та надмірну пунктуальність;
 • не відчувайте її терпіння.

Поради жінці

 • спробуйте менше обмежувати його у свободі;
 • не нав’язуйте шлюб та створення сім’ї;
 • будьте максимально яскравою на його тлі;
 • приділяйте більше уваги інтелектуальним розмовам з ним;
 • хоча б іноді йдіть на вчинки.

Сумісність у шлюбі

Якщо ви жінка, яка народилася під знаком Тельця, і хочете побудувати стосунки з чоловіком Стрільцем, тоді перш за все зрозумійте одну просту істину – будь-яке посягання на його свободу з вашого боку відштовхне його від вас. Більше того, звикніть і з тією думкою, що його ніхто і ніколи не зможе перевиховати доти, доки він сам цього не захоче. Тільки так ви зможете бути у шлюбі зі Стрільцем максимально довго.

Ще ж ви чоловік-стрілець і перебуваєте у шлюбі з жінкою-тельцем, то тоді пам’ятайте, що вам у жодному разі не можна давати їй приводів для ревнощів чи недовіри вам. Поступитися своєю свободою хоч трохи, доведіть їй свою вірність і відданість, і тоді вона зробить усе можливе для того, щоб ви були максимально щасливі у шлюбі з нею.

Ну а на додаток до всього вищесказаного можна відзначити той факт, що у парі чоловіка-стрільця та жінки-тельця, у шлюбі, завжди буде налагоджений бут. У цій парі домашній затишок жінка візьме на собі, а матеріальні блага візьме на собі Стрілець – такий розподіл ролей не може не дати позитивного результату.

Переваги та плюси спілки

Зате до плюсів та переваг такого союзу можна віднести все інше. Це дуже яскрава пара, у них чудова сумісність у постелі, а багато в чому вони взагалі доповнюють один одного. Невгамовна енергія Стрільця і ​​здатна Тельця в будь-якій ситуації діяти за планом, доповнюють один одного. Водночас ці знаки Зодіаку можуть багато чого досягти. Важливо лише одне – їм треба навчитися розуміти одне одного, підтримувати, угадувати…

А ще один важливий фактор полягає в тому, що ці представники знаків можуть виявитися дуже добрими батьками разом – не поодинці, а саме разом. Вони обидва сповнені любові та емоцій, і дітям з ними буде по-справжньому добре.

Advertisement

Недоліки спілки

Найбільший мінус цього союзу полягає в тому, що у жінки-тельця та чоловіка-стрільця немає жодної сумісності в інтересах та стилях життя. Жінка Телець спокійна і доброзичлива, живе за правилами і намагається поводитися максимально стримано, у той час як чоловік Стрілець, наоборот, занадто вже не стриманий і весь час намагається знайти собі пригод на п’яту точку. Така нестиковка і може призвести до зварювань та скандалів.

Інший же величезний недолік полягає в тому, що Стрілець має височенну зарозумілість, плюс, він йогоїст, у Стрілець насилу все це розуміє і приймає. На цьому тлі можуть виникати перепалки. Плюс, стрілець-чоловік надто вітряний та непостійний. Він може і змінити, і обдурити свою дружину. Та ще й, без найменшого завзяття совісті.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве