Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Телець: сумісність знаків

Published

on

Пара, що складається з чоловіка і жінки, що народилися в період з кінця квітня до кінця травня, це по-справжньому міцний і непорушний союз. Зодіакальний гороскоп сумісності свідчить, що ці знаки Зодіаку дуже суперечливі і що вони повинні конфліктувати, але насправді це не так.

Загальна зодіакальна характеристика парі

Телець і Телець, це союз, в якому обидві половинки знатимуть, чого хоче коханий/кохана, і в якому завжди буде порозуміння, якого Тельцю не знайти з жодним іншим знаком Зодіаку. Їхня сумісність вражає своєю неможливістю і одночасною наявністю – здавалося б, не можуть два однакових знаки бути щасливими у шлюбі, любові і як таких відносинах, але ні, цей союз доводитиме протилежне і розбиває на шматки всі теорії.

Відносини, в яких однією половинкою є жінка-телець, а іншою, чоловік-телець, завжди будуть повними гармонії та взаєморозуміння, підтримки та любові. Так, може тут і немає пристрасті з емоціями, на якій зазвичай тримаються стосунки, зате є взаємна вигода, розуміння, спільні цілі та співпраця, якого багатьом парам сильно не вистачає. Перебувати вдвох цим представникам знака тілець завжди добре, вони мало конфліктують, знають, чого хоче партнер, легко вгадують настрій один одного і обидва є втіленням ідеалу один для одного. З такою сумісністю пара просто не може не бути щасливою. Хоча, з іншого боку, звичайно, багато залежить ще й від виховання, і від того, як поставити собі чоловік та жінка на самому початку стосунків.

У коханні

Здавалося б, у любові та стосунках парі, в якій і чоловік породжений під знаком Тельця, і жінка просто не може не бути проблем, але не тут було. У цій парі все не так, як має бути. Незважаючи на те, що Тельці за своєю натурою дуже вперті й наполегливі, і не люблять поступатися, чи навіть найпататичніша ситуація, у цієї парі вчинки будуть. Питання лише тому, хто перший погодиться поступитися. І тим не менше, заради взаємної вигоди і блага стосунків, один з них напевно поступиться, і більше того, потім вони ще можуть почати сперечатися з приводу того, хто з них поступився першим. Іншими словами, можна зробити висновок, що це найдивніший, найцікавіший, унікальний і водночас дуже рідкісний союз.

Але найголовніше в цьому випадку, те, що в любові цих знаків Зодіаку ніколи не з’явиться місце для розбіжностей щодо цілей. Їхні цілі сходяться. Вони обоє прагнуть ґрунтовності, стабільності, розкоші та матеріальних благ, і обидва прагнуть до всього цього, пліч-о-пліч, не заважаючи один одному, а наоборот, допомагаючи партнеру. Саме завдяки цьому пара з Тельців і може багато чого досягти в житті і отримати все те, чого прагне шкірна з половинок. У любові цих знаків Зодіаку можуть бути проблеми. І суперечки, і зварювання, але обидва вони знають, що потрібно партнеру і легко вгадують, як уладнати зварювання, а тому все і завжди швидко закінчується. І їм не потрібне для цього пристрасне «постільне перемир’я», як барана чи Скорпіона – їм достатньо зрозуміти одне одного.

Advertisement

А ще важливий той факт, що це прямий знак Зодіаку, тобто вони завжди говорять про все прямо в очі і нічого не приховують. Ну а чесність і щирість у цьому випадку, як би дивно це не було, грає на користь стосункам та любові між Тельцем чоловіком та Тільцем жінкою.

Поради чоловікові

  • будьте поблажливим щодо провини вашої половинки;
  • не намагайтеся домінувати над нею – у вас все одно не вдасться;
  • частіше говорите з нею про її цілі та переживання;
  • не грубуйте та не ображайте її;
  • не намагайтеся стати лідером у ваших стосунках.

Поради жінці

  • навчитеся частіше йти на поступки у сварках з вашою другою половинкою;
  • станьте тінню чоловіка-тельця, наставником, учителем та помічником;
  • частіше розмовляйте з ним про все, що спаде на думку;
  • підтримуйте у всіх починаннях та ініціативах;
  • будьте ніжні та приділяйте багато часу близькості.

Сумісність у шлюбі

Найцікавіше у шлюбі чоловіка-тельця і ​​жінки-тельця полягає в тому, що це чи не єдиний варіант відносин, в який кожен відіграватиме відведену йому роль за домовленістю. Так-так, зазвичай у таких спілках так і відбувається – ще задовго до шлюбу в цих відносинах може за взаємною згодою вирішитися, хто і в якому питанні головне, і хто і за що відповідає. Від цього виграє і сумісність, і шлюб, і взагалі майбутнє цієї сім’ї.

Понад те, гороскоп свідчить, що у союзі двох Тельцов обов’язково буде взаєморозуміння, основу якого лежатимуть спільні інтереси та досягнення спільних цілей. У деякі моменти, звичайно, можуть дати себе знати і розбіжності, але у шлюбі вони зазвичай швидко улагоджуються, адже обидва Тельця, хоч і не поступливі, але розумні і вміють прораховувати всі вигоди і наслідки будь-яких дій наперед.

У шлюбі жінки і чоловіки Тельцов не виявиться місця гучним сваркам і вічним нестиковкам, навпаки, у цьому шлюбі все буде максимально гармонійно, як дивно це не було. Кожен займе в сім’ї свою позицію, зіграє свою роль, зробить все, що від нього залежить для щастя другої половинки, навіть і не думаючи про те, що робить щасливим не тільки себе, а й коханого/кохану. Це і є фундаментом стосунків у шлюбі двох представників одного знаку – Тельця.

Переваги та плюси спілки

Основна перевага пари, в якій є і чоловік-телець, і жінка-телець, це те, що цей знак Зодіаку наділяє людину, що заступається, вмінням планувати все наперед – навіть шлюб буде продуманий і прорахованим ходом, кроком, на який обидві половинки підуть тільки, будучи повністю готові до наслідків. Шлюб чоловіка та жінки Тельцов не буде поспішним, шкодувати про нього ніхто з них у жодному разі не стане.

Відмінно налагоджений побут, розділені по-чесному ролі та обов’язки, вміння передбачати цілі та настрій другої половинки, здатність підтримувати другу половинку у будь-яких починаннях чи переживаннях – ось те, що можна назвати ще одним великим загальним плюсом. У цьому союзі завжди панує гармонія. Баланс, якого досягти у разі спілки різних знаків дуже нелегко.

Advertisement

Недоліки спілки

Головний недолік цього союзу полягає у впертості обох представників, обох половинок пари. Так, багато в чому вони поступатимуться один одному і діятимуть спільно, але багато в чому їхні думки можуть і розходитися, адже кожен може мати свої унікальні погляди на життя — все залежить від виховання і життєвого досвіду, отриманого до початку відносин. Хоча, як би там не було, а в даному випадку чоловік і жінка Тельці обов’язково знайдуть точку дотику і швидко замнуть будь-яку сварку чи розбіжність. У цьому й полягає їхня сила.

Інший мінус, але ж він і останній, це надмірна стабільність у відносинах. Вони дуже передбачувані один для одного, вони дуже добре можуть знати один одного, через що у відносинах їм може ставати нудно. Схожість в інтересах, цілях та думках рано чи пізно почне набридати одній із половинок. Необхідно якось підігрівати стосунки та любов, але як це зробити, якщо Тельці самі по собі не надто ініціативні? Ось це головне питання.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве