Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Терези: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісності говорить про те, що пара, в якій є жінка-телець і чоловік-терези, завжди буде гармонія та порозуміння. Такий союз можна віднести до категорії найбільш благополучних та сумісних, у цій парі має бути хороша сумісність і кожен знак Зодіаку має доповнювати інший, принаймні настільки, наскільки це можливо.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Тут немає місця фальші чи брехні, зраді чи невірності. Тут кожен буде по-своєму щасливим. У чомусь цей союз можна порівняти із союзом Тельця та Діви, але лише частково, не в усьому…

Ці знаки Зодіаку поєднує наявність у обох творчого потенціалу та романтичної начинки. Плюс, їх може поєднувати здатність радіти звичайним життєвим дрібницям, чого не можуть собі дозволити інші знаки. Вони обоє цінуватимуть смачну їжу та романтичні заняття любов, обидва виявлятимуть максимум почуттів щодо один одного, і обидва можуть бути дуже відкритими один до одного, у спілкуванні, у коханні, і в усьому іншому, чого тільки можуть торкнутися стосунки між статями. Іншими словами, у цій парі кожен має отримувати те, що йому потрібно, хтось кохання та увагу, а хтось романтику та пристрасть.

А що не менш важливо, то це те, що нікому з двох половинок на самому початку відносин не доведеться завойовувати партнера та його увагу. У цих знаків Зодіаку чудова сумісність і одна планета-покровитель, їх притягує один до одного спочатку, ще до початку відносин – саме тому такі союзи і є на сьогоднішній день найчастіше зустрічаються. А плюс до всього на руку цьому союзу може зіграти і те, що чоловік-терези, як витончена натура з унікальними поглядами на все без винятку, може зацікавити жінку-тельця. Її може цікавити і дивувати все, і його погляди життя, та її звички, і навіть його поведінка серед людей.

В любові

У коханні між жінкою-тельцем і чоловіком-терези можуть виникати перепалки і непорозуміння, але в основному лише на ґрунті їхніх різних поглядів на життя, не більше. Та й самі суперечки ці будуть незначними. Деякі астрологи висловлюють думку, що це дуже непростий союз, але, як показує практика, насправді в такому союзі все просто і прозоро. А найголовніше полягає в тому, що в коханні цих знаків Зодіаку завжди буде щирість, навіть якщо і здасться, що кохання награне.

Advertisement

Єдина проблема, про яку можуть зіткнутися Терези та тілець у стосунках, у коханні, це безвідповідальне здебільшого і надто необов’язкове ставлення чоловіка-терези до своїх же обіцянок. Іноді може здатися, що цей чоловік любить кидати слова не вітер, говорити просто так, заради привернення уваги, але це не так – просто він може хотіти щось пообіцяти і хотіти зробити це, але врешті-решт забути про обіцяне. Це може сильно дратувати жінку Тельця.

Ще одна проблема, що нерідко виникає у відносинах між чоловіком Терезами і жінкою Тельцем, це те, що жінка починає сприймати необов’язкового і легкого чоловіка-терези, як дитину, яка потребує опіки та виховання. У той же час надмірна опіка може дратувати та обтяжувати чоловіка-терези, і на цьому фоні можуть почати проблеми у коханні та стосунках. Втім, бувають і винятки, і кожен союз по-своєму унікальний, тим більше якщо в ньому є знак Терезів.

Поради чоловікові-Терези

  • не зловживайте терплячістю та стриманістю жінки Тельця;
  • не намагайтеся їй грубити чи дорікати їй у чомусь;
  • ніколи не волайте до ревнощів;
  • будьте більш рішучим та відповідальним;
  • продемонструйте їй свій чоловічий початок.

Поради жінці-Тельцю

  • більше спілкуйтеся з ним – Терези люблять спілкування;
  • не намагайтеся його перевиховати – це його образить;
  • не критикуйте його за безвідповідальність і марність;
  • постарайтеся мислити позитивно – це їм подобається;
  • виявляйте ініціативу якнайчастіше.

Сумісність у шлюбі жінки-Телець та чоловіка-Терези

У шлюбі у жінки-тельця і ​​чоловіка-терези не завжди все гладко. Головна проблема, яка може наздоганяти цю пару у шлюбі, це бажання Тельця стати лідером у парі, що домінує, провідним членом сім’ї. Телець може вказувати Терезами на недоліки, почати намагатися перевиховати свого обранця, почати спілкуватися в вказівній формі – незважаючи на зовнішній спокій чоловіка, це може сильно злити і ображати, при цьому образи він завжди буде тримати в собі.

Зате, як би там не було в шлюбі, а в ліжку у цих знаків Зодіаку завжди буде чудова сумісність. Терези романтичні і витончені, люблять виявляти почуття, люблять близькість – саме цим-то в більшості випадків і залучаються тільці-жінки. При цьому в ліжку Терези з легкістю поступаються роль лідера своєму партнеру, якщо жінка, звичайно, виявить бажання.

А головне, у цьому шлюбі немає місця ревнощів чи зради. Жоден з партнерів ніколи не ризикуватиме такими гармонійними та чесними стосунками заради хвилинної насолоди на стороні. І цю вірність один одному вони збережуть до кінця.

Переваги та плюси спілки

Головна перевага союзу жінки Тельця і ​​чоловіка Терезів, це їх спільні погляди на майбутнє і як таке життя, їх спільні інтереси, їхнє спільне бажання жити красиво і насолоджуватися звичайними дрібними радощами життя, не занурюючись у повсякденні проблеми та рутину. Разом вони мислитимуть позитивно і діятимуть лише на благо себе та стосунків.

Advertisement

А ще одна перевага полягає у розподілі ролей. У цій парі кожен гратиме свою роль, не зазіхаючи на роль партнера. Жінка Телець може бути лідером та брати відповідальність за важливі справи на себе, а чоловік буде її тилом, її захистом, підтримкою та веденою людиною.

Ну а плюс до всього в цій парі сумісність ще й у ліжку, адже постільні забави якраз і є тим самим фактором, який найчастіше лягає в основу стосунків між статями.

Недоліки спілки

Одна з найголовніших проблем у союзі чоловіка-терези і жінки-тельця полягає в тому, що Терези схильні до мінливості настрою. Найчастіше мінливість стосується готовності поступатися – зазвичай Терези частіше йдуть на поступки, ніж Телець, але іноді вони починають проявляти таку впертість, та ще й у таких ситуаціях, що волосся може стати дибки. На цьому тлі і починаються проблеми у стосунках.

Ще один недолік, це те, що у Терезів немає почуття такту, немає відповідальності та обов’язковості, до якої звикла жінка-телець. Їй не дано зрозуміти, як це можна, взяти і не виконати обіцянку, не зробити те, що домовилися, або вимкнути телефон у момент, коли повинні зателефонувати. А Терези такі – таке відчуття, ніби чоловік спеціально поводиться так.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве