Connect with us

Гороскоп

Жінка-Телець та чоловік-Водолій: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісності говорити про те, що в союзі, в якому зійшлися жінка-телець і чоловік-водолій, не може бути протягом довгої години. І взагалі, давно астрологи схиляються до думки про те, що принаймні у своїй більшості, що такі союзи як Водолій-Телець просто не повинні траплятися. Але вони трапляються, навіть незважаючи на низьку сумісність, різницю в рисах і темпераментах, і навіть різницю у способах життя.

Загальна зодіакальна характеристика парі

Вони такі різні і настільки несумісні, що саме ця несумісність часом і починає захоплювати – не раз можна побачити пару, в якій партнери несумісні, і при цьому створюють міцний союз.

Секрет же фортеці цієї пари полягає насамперед у тому, що обидва знаки Зодіаку набувають у цьому союзі того, чого їм не вистачає. Найчастіше, роль такого «клейкого» фактору грають емоційні бурі, струси, шторми емоцій. У цьому союзі не буде місця спокою обох половинок або постійності, тут весь час кожен буде дивувати свого партнера, захоплювати, одночасно захоплювати і доводити до оповіді – адже немає нічого кращого для стосунків та їхньої фортеці, ніж зварювання, що закінчується зрештою спекотним примиренням.

Звичайно, обом у цій парі буде дуже нелегко. Жінку Тельця дратуватиме легковажність, непостійність і нескінченні «грішки» Водолія, тоді як Водолій ніколи не зможе змиритися із покухами Тільця на його свободу та незалежність. І все ж саме ця несумісність, ці протилежні фактори і відіграють найважливішу роль у зведенні фундаменту для відносин. А головне полягає в тому, що чоловік Водолій та жінка Телець ще до шлюбу зможуть дізнатися один одного настільки добре, наскільки іншим знак Зодіаку просто не вдасться. Ось такий гороскоп.

У любові

У коханні у цієї парі не все так просто. І проблема в першу чергу таїться в темпераменті та характері чоловіка Водолія – він дуже непередбачуваний, рухливий, активний, постійно намагається вигадати щось нове і потрапити в нову переробку, йому весь час мало всього, що є в його житті. Все це лякає стриману і спокійну жінку-тельця, але в той же час вона виступає в ролі саме того фактора, який і стримує пару від розриву – вона терпляча і все своє терпіння може накинути на недоліки Водолія.

Advertisement

Натомість у цих двох знаків Зодіаку чудова сумісність в інших факторах. Наприклад, чоловікові Водолію рано чи пізно набридає бігати і веселитися, і після чергових своїх пригод, будучи розпатланим і «морально побитим», він захоче повернутись у теплий будинок, переповнений ніжністю та турботою, які якраз і може надати йому жінка. .

Ну а найголовніше, це ті, що в любові в цій парі завжди рано чи пізно настають моменти перемир’я, і ​​ось у ці моменти обидві половинки і можуть стати по-справжньому щасливими: чоловік-водолій зробить усе можливе для того, щоб випросити прощення у своєї дами, а Телець жінка якраз і буде цьому рада. Адже цього і вимагає визнання своєї необхідності.

Поради чоловікові

  • частіше виявляйте максимум ніжності та турботливості;
  • будьте хоч трохи стриманим у своїх поривах та мечтах;
  • не намагайтеся її перевиховати під свої потреби;
  • хоч іноді будьте по-справжньому відповідальним – Тільці це цінують та люблять;
  • ніколи не намагайтеся її критикувати.

Поради жінці

  • виявляйте максимум стриманості;
  • не зазіхайте на його незалежність та свободу;
  • не показуйте своїх ревностей – може почати користуватися нею;
  • не намагайтеся замкнути його у «стінах побуту» – втечі;
  • виявляйте ініціативу, особливо у постелі.

Сумісність у шлюбі

Сумісність жінки-тельця і ​​чоловіка-водолія в шлюбі така, що вони весь час будуть зазіхати на волю один одного. Бажано, на самому початку відносин розставити чіткі межі власного простору кожного з партнерів – в іншому випадку, навіть будучи у шлюбі, будете тиснути один на одного, і тим самим породжуватимете неймовірне кількість нестиковок. Нарешті стосунки просто впадуть – розставання не уникнути.

Одним із найкращих факторів стосунків у шлюбі цих знаків Зодіаку є те, що вони чітко грають свої ролі. Водолій може шукати пригоди і «балуватися», дратуючи тим самим Тельця, але виконуватиме чоловічі обов’язки та робитиме все для матеріального достатку сім’ї. Телець же, наоборот, забезпечити шлюб і як таку сім’ю душевним спокоєм, що дуже важливо.

А ще не можна не відзначити ідеальної сумісності жінки-тельця та чоловіка-водолію в постелі. Вони ідеально підходять один одному в цьому плані – Водолія може приваблювати активність Тельця у постелі, фізична близькість, а Тільця може заводити неквапливість та невелика невпевненість у собі Водолія. Іншими словами, у постелі вони можуть доповнювати один одного, і це чудово, адже саме на «постільних іграх» і тримаються будь-які стосунки.

Переваги та плюси спілки

Головне перевага цієї пари полягає у сталості інтересів – вони обидва віддані своїм інтересам, обидва віддані своїм бажанням та цілям, і це їх і скріплює. Як тільки хтось піде на компроміс, почнеться тиск однієї половинки на другу. Але їхня наполегливість, наполегливість і не дає їм йти на вчинки – це і стикає їх лобами, і заодно і скріплює, не даючи обом партнерам відступати і продовжуючи інтригувати. Загалом складний фактор, але явно ставитися до переваг.

Advertisement

А ще, це чи не єдина пара символів Зодіаку, якій гороскоп обіцяє здатність звикати до недоліків один одного. Вони ніби разом, і як окремо. Вони швидко вчаться миритися з вадами партнера. Загалом у них все не так, як у інших, і це чудово.

Недоліки спілки

З мінусів, недоліків, насамперед в очі впадає несумісність темпераментів представників обох знаків Зодіаку. Їхні цілі, темпераменти, характери та способи життя настільки різні, що просто не можуть не конфліктувати. На цьому тлі можуть виникати зварювання, перепалки, непорозуміння – зате всі вони завжди будуть закінчуватися жарким примиренням.

Інший недолік таких відносин полягає в тому, що вони не поділяють інтересу один одного. Те, що спочатку може притягувати Водолія до Тельця і ​​навпаки, може почати відштовхувати. Закиди та критика на адресу один одного теж не виключені. В результаті, якщо обидва не підуть на поступки, пара може розвалитися, зникнути раз і назавжди.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве