Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Близнюки: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-Близнюки

Зодіакальний гороскоп сумісності на випадок, коли стосунки будують жінка-терези та чоловік-близнюки, говорить про хороший зв’язок, до того ж, як на фізичному, так і на моральному, і так і психологічному рівні. У цій парі чудова сумісність, незважаючи на те, що представники цих знаків Зодіаку дуже різняться і не схожі один на одного.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Близнюки

Навіть незважаючи на відсутність схожості в елементарних факторах (устремління, цілі, уподобання), вони легко знаходять точки дотику і можуть побудувати досить міцні відносини, по-справжньому близькі, у яких кожен розумітиме і підтримуватиме свого партнера.

Збоку може здатися, що жінка Терези і чоловік Близнюки уникають один одного і бояться зробити перший крок до стосунків, але насправді це лише така доросла гра в наздоганяння. Вони просто не можуть без цього, їх обох заводить гра в наздоганяння, коли їм обом доводиться бігати один за одним і прикидатися байдужими. Дивовижна пара, з якого боку не подивися. Вони всім своїм існуванням доводять, що хороша сумісність може бути навіть у парі, де зійшлися несумісні знаки Зодіаку.

Чоловіка Близнюка просто не може не приваблювати непостійність у настрої та непередбачуваність жінки Терезів, яка всім своїм виглядом показує, що їй наплювати на думку оточуючих, хоча насправді тільки й прагне, щоб на неї звертали увагу. Близнюкові вона зрозуміла, як ніхто інший. Сама ж вона теж у захваті від темпераменту Близнюка, але по-своєму – їй подобається його загадковість, енергійність, і те, що він іноді поводиться, як дитина, якій якраз і не завадить її опіка.

Сумісність в любові жінки-Терези та чоловіка-Близнюки

Найцікавіше полягає в тому, що знайти точки дотику Терезам і Близнюкам легко навіть на самому початку відносин. Вони обоє люблять поговорити, поговорити ні про що, зачепити щиру тему і просто трохи побалуватися. Плюс, їм обом подобається невимушеність, яку вони якраз і можуть один одному гарантувати у спілкуванні та стосунках в цілому. І взагалі, початок стосунків, цукерково-букетний період, це той самий час, коли жінка-терези та чоловік-близнюки будуть по-справжньому щасливими один з одним.

Advertisement

Але в коханні завжди все не так просто, як хотілося б, і пара Терези-Близнюки якраз і доводить це на ділі. Вони можуть купатися в коханні один одного, радіти кожній спільно проведеній годині, насолоджуватися один одним, але при цьому весь час боротимуться між собою. Близнюк боротиметься за свою свободу, а Терези за владу над свободою чоловіка-близнюка. Ось так от нелегко все влаштовано у коханні між цими знаками.

Як би там не було в коханні, і як би не здавалося з боку, що обидва задоволені стосунками, насправді в цій парі нерідкі сварки та скандали. Особливо у дорослих представників цих знаків Зодіаку. До того ж, зазвичай сварки та скандали відбуваються на тлі небажання Близнюка огортати себе шлюбними кайданами, і небажання Терезів перебувати у вільних стосунках. До слова, вина лежить зазвичай на Терезах – жінка-терези просто боїться втратити волелюбного і непостійного Близнюка, і тому намагається його якнайшвидше схилити до серйозних відносин.

Поради чоловікові-Близнюкам

 • ні в якому разі не критикуйте її вчинки та поведінку;
 • не давайте їй приводів для ревнощів – не образиться, але помститься;
 • постарайтеся більше часу проводити разом, наодинці;
 • частіше проявляйте ініціативу щодо відносин і його розвитку;
 • не давайте їй звикати до влади над вами, у жодному разі.

Поради жінці-Терези

 • ніколи не намагайтеся обмежувати його у свободі;
 • не зазіхайте на його особистий простір;
 • будьте романтичною та жіночною;
 • у ліжку ініціатива має належати вам;
 • не намагайтеся його перевиховати;
 • не ревнуйте без жодного приводу.

Сумісність у шлюбі Жінка-Терези та чоловік-Близнюки

Насамперед, щоб досягти гармонії у шлюбі, жінка-терези повинна усвідомити одну просту істину – чоловік-близнюки ніколи не житиме з жінкою-пилкою, яка пиляє його з приводу і без нього, і яка намагається зробити з нього серйозного чоловіка, перевиховати його . Він не зазнає критики та повчання – йому потрібна свобода, її він цінує у відносинах найбільше.

Як тільки чоловік Близнюки відчує, що його партнерка намагається командувати та нав’язувати йому свою думку, він піде. Якщо ж ви, жінка Терези, навчитеся приймати його таким, яким він є, і дасте йому свободу, все зміниться – свобода вплине на нього не так, як має, вона навпаки, прив’яже його до вас, ось побачите.

Побут у шлюбі повинен належати безпосередньо жінці-вагам. Представники знаку Близнюки не люблять займатися побутовими проблемами і занурюватися в побут загалом, вони вважають за краще триматися від нього на відстані. І не тягніть його силоміць у побут – втече, і не помітите. Та й вам буде спокійніше, якщо всі побутові питання висітимуть на вас, адже у вас буде свобода.

Переваги та плюси спілки

Переваг у цих відносин достатньо. Взяти навіть спілкування – вони багато в чому сходяться і намагаються більше часу проводити разом, так, щоб спільне проведення часу запам’ятовувалося і несло в собі багато нових вражень, емоцій. Обидва не можуть прожити і дня без спілкування, обидва хочуть веселитися, хочуть свята та нових відчуттів, обидва дуже дієві.

Advertisement

Другий плюс полягає в тій самій грі в наздоганяння, завдяки якій почуття цієї пари навряд чи колись почнуть остигати. Здавалося б, немає нічого кращого за стабільність, але ні – що більше вони тікають один від одного, чим більше загадковості у їхніх стосунках, тим міцнішим стає їхнє кохання. І це влаштовує обох, і жінку Терези, і чоловіка Близнюки.

А що не менш важливо, у них чудова сумісність у ліжку. Тут вони як ніхто інший можуть доповнити один одного і подарувати себе і партнеру масу насолод. А ще завдяки сумісності у ліжку у них вирішуються майже всі проблеми у стосунках.

Недоліки спілки

Якщо дивитися на відносини Терези-Близнюки в цілому, то недоліків у них не так вже й багато. Основна проблема полягає в тому, що жінка-терези дуже сильно тисне на свого партнера і бажає бачити поряд із собою сильного і цілеспрямованого чоловіка. Чоловік-близнюки в свою чергу всіляко уникає будь-якої відповідальності і розпорошується на дрібниці, не домагаючись поставлених цілей і кидаючи справи на півдорозі. Все це призводить жінку Терези в лють, на тлі чого і можуть відбуватися сварки. Починаючи давити ще більше на свого партнера, критикуючи його і акцентуючи увагу на його недоліках, вона тим самим змушує більше страждати на себе, ніж його самого.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве