Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Діви: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-Діви

Сумісність у парі, створеній чоловіком-дівою та жінкою-терезами, не надто хороша. Гороскоп зодіакальної сумісності на такий випадок говорить про великі шанси на міцні відносини, тоді як насправді такі пари вживаються дуже рідко. Представники цих знаків Зодіаку дуже різні як темпераментами, так і характерами, і так і способами життя.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Діви

Пара, в якій є жінка-терези та чоловік-діва, це завжди досить складний союз. З одного боку, у цій парі є те, що необхідно для фортеці: чесність, щирість, відповідальність, кохання, романтика та пристрасть. Але з іншого, надто вже відрізняються представники цих знаків Зодіаку. У чоловікові Діві жінка Терези може знайти те, що їй потрібно найбільше. Це і стабільність, і сталість, і надійність, і відданість, і планомірність. Але в той же час вона не знайде того, що могло б її прив’язати до нього ще сильніше, того, чого вона потребує, як жінка. Йдеться про пристрасть, романтику, почуття та емоції, які просто недоступні черствому і надто серйозному чоловікові Діві.

Чоловік Діва теж може знайти в супутниці-терезах те, що йому потрібно. Любов, жіночність, почуття, пристрасність, розуміння, моральну та духовну силу, помічника та партнера в одній особі. Але як би там не було, а йому все одно буде з нею складно, адже йому доведеться завжди гнатися за неї, за її ідеями, за її настроєм. Усе це часто призводить до того, що союзи між Терезами і Дівами руйнуються ще до початку як таких серйозних відносин. Хоча бувають і винятки, в яких стосунки все ж таки встигають перейти на етап серйозності – правда, тоді вже союз напевно триматиметься не на коханні та почуттях, а на звичці, прихильності.

Сумісність в любові жінки-Терези та чоловіка-Діви

На самому початку стосунків у коханні у Терезів і Дів можуть виникати неймовірні проблеми, особливо у спілкуванні. Плюс, завойовувати доведеться обом один одного. Щоб завоювати такого чоловіка, жінці-терези потрібно стати відповідальною, пунктуальною, планомірною та передбачуваною. Йому ж, чоловікові-дівці, треба стати навпроти, хоч трішечки непостійним, навчитися дивувати її, вносити більше різноманітності.

Якщо пара вже створена, то тут уже доведеться діяти інакше. У коханні у цієї пари завжди будуть проблеми. Вони можуть ґрунтуватися на матеріальності, на почуттях, на нестачі різноманітності, на монотонності стосунків та різниці у темпераментах. Але може в коханні бути і гармонія, якщо обоє почнуть змінюватися в той бік, в який треба змінитись, щоб задовольнити партнера. Але якщо чоловік Діва може піти на поступки без будь-яких докорів, то жінка Терези буде довго чинити опір, і то, потім, якщо і піде поступки, ними дорікатиме свого чоловіка при кожній можливості, що з’явилася.

Advertisement

Уникнути цього всього вдасться лише в тому випадку, якщо Діва піде на поступки та змириться з вадами своєї партнерки. Тоді в коханні може настати період гармонії та спокою. Але й те, не довго, бо рано чи пізно в чоловікові Діві все одно заграє чоловічу гідність.

Поради чоловікові-Діваим

 • частіше виходьте на люди разом;
 • даруйте їй подарунки та всіляко надавайте знаки уваги;
 • вносите якнайбільше різноманітності у ваше особисте життя;
 • не дорікайте її і не критикуйте;
 • дбайте про неї, як про дитину – їй це сподобається.

Поради жінці-Терези

 • постарайтеся якнайменше критикувати його;
 • лідерство за вами, але не варто ним користуватися надто явно;
 • будьте чесною у його відношенні, не волайте до ревнощів;
 • постарайтеся менше конфліктувати на побутовому грунті;
 • прийміть його таким, яким він є, якщо вийде;
 • не завадить більше близькості.

Сумісність у шлюбі

Основна проблема у шлюбі, укладеному між представниками цих двох знаків Зодіаку, полягає у спразі обох критикувати один одного. При цьому особливо пильну увагу хотілося б приділити критиці чоловіка-дівки. Саме вона і може зруйнувати стосунки і зробити жінку в шлюбі нещасною. Якщо ви жінка-терези і хочете жити з чоловіком-дівою, то вам доведеться навчитися ігнорувати уїдливу критику Діви. І знайте, критикує він не тому, що йому все в вас не подобається, а тому, що критика, це лише стиль його поведінки.

Обов’язково дозвольте матеріальну сторону. У шлюбі може виникати неймовірна кількість проблем у випадку, якщо жінка-терези не отримуватиме тих матеріальних благ, до яких звикла. Чоловіком це жінки повинен бути самодостатнім. Успішний, кавалер, що вміє заробляти гроші – з іншим у шлюбі вона ніколи не буде щасливою.

Зате як би там не було в шлюбі в цілому, а в ліжку у чоловіків Дів і жінок Терезів напевно буде справжнісінький Рай. Так, вони по-різному сприймають як таку ліжко, вони по-різному реагують на поведінку один одного в ліжку, але загалом задоволені один одним. Адже хороша сумісність у ліжку, це запорука хороших і тривалих стосунків.

Переваги та плюси спілки

Але є у союзу Терези-Діви багато плюсів. Серед них порозуміння і повага думки, любов, щирість, чесність, відкритість, вміння розмовляти про все наболіле без зайвих емоцій і скандалів, готовність обох йти на жертви заради блага другої половинки, і бажання обох створити по-справжньому міцну сім’ю, з дітьми будинком.

Плюс, у цій парі чудова сумісність у ліжку, адже саме ліжко у багатьох відношеннях і відіграє ключову роль. В даному випадку буде все ідеально, особливо якщо Діва зрозуміє, що потрібно хоч іноді вносити різноманітність в особисте життя і дивувати жінку Терези.

Advertisement

Недоліки спілки

Найбільший недолік відносин між чоловіками-дівами та жінками-терезами полягає в тому, що цим відносинам завжди не вистачатиме різноманітності. Але якщо чоловіка-дівку це влаштовує, адже йому якраз і потрібна стабільність, то з жінкою-терези все інакше. Без різноманітності в особистому житті вона починає задихатися, нудьгувати, і зрештою починати думати про розрив. Щоправда, на повноцінне розставання Терези вирішуються рідше від інших знаків Зодіаку.

Ще один недолік полягає в обопільній взаємній прискіпливості, до якої схильні і Терези, і Діви. Але якщо перші критикують у справі, лише тоді, коли справді є, за що критикувати, то другі навпаки, критикують лише тому, що не здатні інакше спілкуватися. Все їхнє спілкування нагадує суцільну критику, суцільні невдоволення.

А плюс є ще й така вада, як залежність фортеці союзу від матеріальної сторони. Як тільки настануть проблеми в матеріальності, як тільки Терезам здасться, що грошей не вистачає, стосунки підуть на злам.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве