Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Козеріг: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-Козеріг

Зодіакальний гороскоп сумісності говорить про те, що пара, в якій є жінка-терези і чоловік-козеріг, в більшості випадків є взірцем відносин, яких насправді не повинно бути. Так, на самому початку може здатися, ніби у них просто чудова сумісність, і так, на самому початку між представниками цих знаків Зодіаку зароджується любов, пристрасть, справжні непідробні почуття. Але все це настільки швидкоплинні та короткострокові фактори, що не встигнеш і оком моргнути, як усе закінчується.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Козеріг

На самому початку може здатися. Ніби чоловік Козеріг і жінка Терези створені один для одного. У них кохання, їхні почуття не залишають і шансів на сумніви в справжності, а їхня чарівність один одному взагалі вражає. Але все це відбувається лише в цукерково-букетний період, коли обидва представники цих знаків Зодіаку виявляються максимум терпимості щодо один одного. А вже по закінченню цього періоду все перевертається і відносини перетворюються на війну, в якій кожен вважає себе гідним кращого, ніж є.

Так, жінка-терези може почати висловлювати своєму партнеру всі свої невдоволення їм, пред’являти претензії і взагалі бачити свого партнера неотесаним грубіяном, який боїться проявити почуття. Ну а чоловіка-козерога може дратуватися надто сильна манерність Терезів. Загалом, з якого боку не подивися, а вже після цукерково-букетного періоду відносини Козеріг-Терези перетворюються на союз, якого нікому не забажаєш. Зазвичай у таких відносинах, якщо вони й продовжуються в подібних умовах, то все тримається на взаємній вигоді: Козерога тримає побутову відповідальність Терезів, а її може тримати поруч матеріальна вигода та здатність Козерога забезпечити її всім необхідним.

Сумісність в любові Жінки-Терези та чоловіка-Козерога

Спочатку в коханні між представниками таких знаків Зодіаку як Козеріг та Терези не повинно бути жодних проблем. У коханні у них все тече гладко, їх долає штиль стосунків та спокій, первинна пристрасть та почуття. Але жінці-терези доведеться докласти чимало зусиль, бо інакше завоювати чоловіка-козерога в неї не вийде. Його вона може залучити своєю постійністю, серйозністю, планомірністю, стабільністю. Козерогу, втім, теж доведеться постаратися.

Під час періоду притирання у коханні у них може бути настільки все ідеально, що здасться, ніби вони створені один для одного. Але насправді це не так. Через деякий час все стає на свої місця. У коханні можуть почати проблеми в той момент, коли одна з половинок втратить терпіння – тоді й почнуться розлади у коханні та стосунках загалом. Особливо багато негативу у стосунки може вноситися жінкою Терези, яка не проґавить жодної дрібниці та скористається будь-яким випадком, щоб покритикувати свого партнера.

Advertisement

Зате є тут і один дуже важливий момент, що скріплює пару і тримає Козерога-чоловіка поруч з Терезами. Цей момент полягає в тому, що ніхто, крім Терезів, не може і не здатний так добре розуміти Козерога. Саме спілкування з такою інтелектуальною та розумною жінкою і може його надихати, і одночасно утримувати у сфері її влади.

Поради чоловікові-Козерогу

  • будьте максимально ніжним і уважним щодо неї;
  • ніколи не дозволяйте собі критикувати її дії;
  • постарайтеся виявляти максимум терпимості до неї;
  • не обмежуйте у свободі та незалежності;
  • не показуйте своєї ревнощів, якщо вона з’являється.

Поради жінці-Терезам

  • будьте собою – Козерогам подобається чесність та щирість;
  • менше критикуйте його і не зачіпайте його гідність;
  • покажіть йому свої ревнощі – Козерогам це подобається;
  • забезпечте тил добрим побутом;
  • завжди підтримуйте його у всіх його починаннях.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі, укладеному між жінкою-терезами та чоловіком-козером, все дуже непросто. Відносини на побутовому рівні вони складаються дуже нелегко. Кожен постійно буде чимось незадоволений. Але при цьому обом доведеться тримати себе в руках, постійно, без зупинки, адже в цьому союзі, хоч би якою була сварка, ніхто не переможе, обидва будуть переможеними. Плюс, обидва дуже високоморальні люди і не потерплять, щоб їх принижували, щоб зачіпалися їхні переваги.

Дуже важливо Терезам з їхньою завзятістю та бажанням всіх змінити і перевиховати під себе, зрозуміти одну просту істину – чоловіка-козерога не змінити, і він як був неотесаним грубіяном і неуважним чоловіком, так їм і залишиться. Якщо вам, жінка Терези, не вистачає у шлюбі з Козерогом уваги та любові, то краще вже змиріться з цим і займіть себе чимось корисним. Ну чи спробуйте знайти щось, що зможе стати вашим спільним із чоловіком хобі – зазвичай це допомагає.

А найбільша проблема у шлюбі, з якою зіткнуться жінка Терези та чоловік Козеріг, це постіль. Саме з ліжка і може початися невдоволення. Справа в тому, що Козеріг не любитель фантазерства та ігор, він холодний і планомірний, у той час як Терезам тільки і подавай гру почуттів і пристрасті. У результаті в шлюбі та ліжку одночасно можуть початися проблеми, а це вже пряма дорога до розлучення.

Переваги та плюси спілки

Плюсів у союзі, в якому є жінка-терези та чоловік-козеріг, дуже мало. Та їх практично можна перерахувати на пальцях. Але якщо коротко, то виділити варто тільки такий плюс, як сумісність у розумінні побуту та поглядів на майбутнє. Вони обоє люблять стабільність і постійно думають про майбутнє. Вони обоє бажають своїм дітям всього найкращого, і обидва намагаються себе цілком присвятити сімейному побуту та дітям. З них вийдуть хороші батьки та відмінні кар’єристи.

І ще один плюс – вони обидва психологи за вдачею і вміють розуміти партнера, вміють вслухатися, співпереживати і співчувати – цього їм не позичати. Щоправда, їхнім стосункам усе це все одно не допоможе.

Advertisement

Недоліки спілки

Одна з найголовніших проблем у цих відносинах, як уже говорилося вище, це дуже погана сумісність у ліжку. Чоловік-козеріг може бути всім задоволений, його якраз і все влаштовуватиме, але жінка-терези весь час відчуватиме поруч із ним себе занадто непотрібною, незадоволеною. На цьому фоні можуть виникати великі проблеми, як у самих відносинах, так і в побуті, і у шлюбі загалом.

Ще один мінус у тому, що у цих відносинах обидві половинки є представниками високоморального класу людей. Вони обоє можуть пред’являти претензії один одному, але й обидва не дозволяють комусь критикувати їх – на цьому фоні може бути нестиковка. Якою б сильною не була сварка між ними, у ній ніхто не переможе – обидва залишаться переможеними та вимотаними.

Ну а третій, хоч і не останній мінус, це вічні спроби жінки Терезів критикувати чоловіка Козерога. Він може реагувати на це максимально спокійно і терпіти всі її витівки, але довго таке не триватиме. Рано чи пізно, Козеріг так розлютиться, що Терези будуть у справжньому шоці.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве