Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Лев: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-Лев

На випадок пари, створеної жінкою-вагою та чоловіком-левом, зодіакальний гороскоп сумісності пророкує довге спільне життя та створення по-справжньому міцної родини. Статистичні дані, до речі, говорять про те, що серед усіх пар, саме у пари Лев-Терези найменший відсоток розлучень, що й не дивно, адже представники цих знаків Зодіаку мають відмінну сумісність, та ще й у таблиці знаків перебувають лише у знаку друг від друга. Плюс, у них досить сумісні стихії – Лев є представником Вогню, бурхливого, палкого, яскравого, а жінка-терези є представником стихії Повітря, що роздмухує Вогонь ще більше.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Лев

Пара, в якій є і яскрава жінка Терези, і яскравий чоловік Лев, може бути прикладом для наслідування інших пар. Вони яскраві, обоє люблять спілкування та розмови на інтелектуальні теми, обидва вміють контролювати свої емоції та легко справляються з усіма труднощами, які б не виникали у їхньому житті. Плюс вони є бажаними гостями в будь-якій компанії, що робить їх ще й популярними. Звичайно, без складнощів у відносинах їм теж не обійтися, але хоч би як там було, а в конкретному даному випадку, у пари є всі шанси на те, щоб подолати всі труднощі і створити реально міцну сім’ю.

Пристрасть, почуття, романтика, емоції, нові відчуття кожен новий день, кохання, яке не снилося представникам багатьох знаків Зодіаку – справді, в даному випадку просто чудова сумісність. Але є й безліч «але» у цих відносин – наприклад, їм обом доведеться пройти важкий для них етап притирання, протягом якого кожна з двох половинок тягтиме на себе ковдру. Втім, через це проходить практично кожна пара, незалежно від знаку Зодіаку та положення у таблиці.

Сумісність в любові жінки-Терези та чоловіка-Лева

У коханні у жінки-терези та чоловіки-лева все дуже непросто, але якщо дивитися на їхні стосунки в цілому, то можна сказати, що кращого союзу і бути не може. Пристрасть огортає ці відносини буквально з перших днів, їх цукерково-букетний період не схожий на те, що відбувається в інших парах, на його протязі вони насолоджуються один одним, і при цьому дуже швидко звикають один до одного, що відіграє важливу роль в майбутньому.

У коханні між Левом і Терезами стільки пристрасті, скільки багатьом і не снилося. Вони обоє цінують почуття та близькість, обидва намагаються створити міцні стосунки, і обидва не проти заступництва сильного партнера, якими вони власне є насправді. Правда, чоловікові Леву все одно доведеться нелегко, адже жінка Терези зрештою дуже любить критикувати (за рахунок цього і стверджується, як особистість), і Лев критику просто ненавидить.

Advertisement

Зате в цій парі просто чудова сумісність не тільки в коханні, а ще й у ліжку. Сексуальні відносини чоловік-лев та жінка-терези ставлять на перше місце, і завдяки цьому досягають максимальної близькості. Тут вони обоє можуть розкритися, відкритися партнери і бути собою, а не вдавати з себе тим, ким не є. Правда, Леву варто притримати коней, бо жінки Терези, хоч і пристрасні особистості, але люблять м’якість і легкість у ліжку.

Поради чоловікові-Леву

 • ніколи не обмежуйте її у свободі;
 • поважайте її особистий простір;
 • не показуйте ревнощів – цим користуватиметься;
 • будьте справжнім чоловіком і виявляйте максимум ініціативи;
 • станьте її провідником у навколишньому світі – її стіною;
 • не критикуйте її без приводу, бо відповідь буде пропорційною.

Поради жінці-Тереам

 • частіше хвалите його і кажіть йому компліменти;
 • більше часу проводите разом, не дайте йому віддалитися від вас;
 • менше ревнощів не завадить;
 • у відносинах з Левом завжди має бути загадка;
 • будьте більш поступливою щодо нього, не будьте принциповою;
 • не намагайтеся його повчати чи виховувати.

Сумісність у шлюбі

На самому початку у шлюбі можуть мати місце розбіжності, причому, в неймовірно великій кількості, а все потім, що кожен намагатиметься налагодити побут так, як йому цього хочеться. Але так річ не піде. У шлюбі у чоловіка-лева та жінки-терези у побуті має всім заправляти саме дружина. Лев же повинен будь-що-будь не лізти занадто нав’язливо в побут, і більше того, виключити навіть свої думки і поради з цього приводу.

Жінка Терези ж повинна зрозуміти одну просту істину – гармонії у шлюбі їй вдасться досягти лише тоді, коли чоловік Лев почне відчувати свою перевагу над нею, лідерство. А домогтися цього можна лише одним єдиним способом – більше говорити компліментів йому, хвалити його за заслугами і без, і виявити максимум жіночої слабкості.

І головне, Лев у шлюбі буде щасливим лише тоді, коли поруч із ним перебуватиме по-справжньому яскрава та жіночна дружина. Як тільки ви, жінка Терези, перетворитеся на побутову рабиню, він вас покине і втратить до вас інтерес навіки. Не дайте себе стати побутовою рабинею, завжди залишайтеся жінкою, навіть моя підлога або посуд. Навіть прокидаючись, ви повинні бути красивою та охайною, щоб він дивувався. Коли ви встигаєте нафарбуватися і привести себе до ладу.

Переваги та плюси спілки

А ось плюсів у парі, що складається з чоловіка-лева та жінки-терези, просто неймовірна кількість. Мало того, що багато в чому вони дуже схожі, і мало того, що обидва користуються популярністю в суспільстві, так вони ще й сильні духом, сильні психологічно і морально, що просто особисто позначиться і на відносинах між ними, і на їхньому становищі і статусі. у соціальному суспільстві.

Плюс, у них чудова сумісність у ліжку, завдяки чому у їхніх стосунках завжди буде присутня справжня, непідробна близькість. Адже це важливо, адже саме на цьому й можуть триматися стосунки навіть у найкритичніші моменти.

Advertisement

Ну і врешті-решт чоловік Лев і жінка Терези можуть стати відмінними батьками і дати дітям все те, чого вони потребують. Терези дадуть правильне виховання і навчаться серйозності, а Лев обдарує силою, стійкістю і навчить домагатися поставленої мети, незважаючи ні на що.

Недоліки спілки

У парі, в якій стосунки будує жінка Терези та чоловік Лев, лише дві проблеми, і одна з них полягає у темпераменті Лева. Чоловіки-леви занадто темпераментні, амбітні, і пихати, чим можуть зачіпати свою партнерку, в особі якої виступає дуже чутлива жінка-терези. Леви люблять публічність, постійно розширюють коло свого спілкування, заводять нові знайомства і цим змушують дружину нервувати, ревнувати, навіть стерти.

Друга ж проблема полягає у сприйнятливості Терезів та нездатності дам, народжених під заступництвом цього знака Зодіаку, спокійно реагувати на провини та невдачі своїх партнерів. Критика, повчання, моралі, виховання – Леву всього цього не уникнути, і від цього він тільки злиться на свою партнерку.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве