Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Овен: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-Овен

Чоловік-овен і жінка-терези, це Марс і Венера, одні з найдивніших і найскладніших знаків Зодіаку, пара, якій зодіакальний гороскоп сумісності пророкує міцні та довгі стосунки навіть попри те, що між цими людьми дуже багато різного. Вони відрізняються буквально у всьому, і в темпераментах, і в характерах, і в захопленнях, і навіть у способах життя, але при цьому вони мають і багато спільного, наприклад, цілі на майбутнє, що полягають в особистісному процвітанні, владі, матеріальних благах і моральне задоволення життям.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Овен

Збоку може здатися, що дивніше пари просто не знайти – ну занадто вони різні, щоб стати в результаті одним цілим. Але насправді протилежності, як і завжди притягуються, і протилежні один одному знаки Зодіаку, такі як овен і Терези, якраз і служать цьому черговим доказом. У цих відносинах вічно вирують пристрасті, у них весь час спілкування переповнене емоціями, пристрастю, почуттями, суперництвом, амбіціями, боротьбою за владу та лідерство. І при цьому, пара, в якій є жінка Терези і чоловік Овен, може виявитися дуже міцною, навіть міцнішою, ніж найсумісніші пари, що складаються з найбільш сумісних знаків Зодіаку.

Сказати, що жінка-терези та чоловік-овен створені один для одного, те саме, що не сказати нічого. Ці відносини настільки яскраві, дивні, незрозумілі та загадкові, що з боку це може виглядати просто вражаюче. Але найцікавіше полягає навіть не в цьому, а в тому, що незважаючи на сильну різницю у всьому, представники цих знаків Зодіаку прагнуть одне одного. Втім, бувають і винятки.

Сумісність в любові жінки-Терези та чоловіка-Овна

У коханні між жінкою-вагами та чоловіком-овном все дуже непросто влаштовано. Пристрасть, любов, романтика, близькість, про яку багатьом парам залишається тільки мріяти, весь час межують з агресією, ненавистю та взаємним непорозумінням. І тим не менше, як би там не було, а в коханні, саме в такому коханні, обидва будуть задоволені всім без винятку. До того ж у них обох є те, що обох і притягує. Так, жінка Терези може любити свого партнера за властиву Овнам впевненість у собі, рішучість і настирливість, що перемішуються з джентльменськими поривами, а чоловіка Овна може приваблювати непостійність, загадковість та жертовність егоїстичних Терезів.

Але при всьому вищесказаному, завойовувати в цій парі доведеться не чоловікові жінку, а навпаки, Терезам Овна. Причому доведеться докласти максимум зусиль, щоб привернути увагу чоловіка знака Овен. Доведеться бути максимально жіночною, непорочною, чистою, загадковою та пристрасною, м’якою та ніжною, контролювати себе, тримати під замком усі свої успіхи – загалом, бути такою, якою за ідеєю у підсвідомості Овна і є ідеальна жінка.

Advertisement

А головне, щоб у коханні була гармонія і пристрасть, почуття і ніжність, потрібно весь час йти на поступки один одному, але не в усьому, а лише у найважливішому, адже сварки у цій парі все одно мають бути, адже саме вони і є тим фактором, який постійно підігріватиме стосунки між пристрасним чоловіком Овном та інтелектуальною жінкою Терезами.

Поради чоловікові-Овну

 • не перечте їй і частіше поступайтеся;
 • не ревнуйте її без приводу – почне робити на зло;
 • радиться з нею і діліться ідеями;
 • будуйте разом плани на майбутнє;
 • дайте їй зрозуміти, що вона королева, а не просто ваша кохана.

Поради жінці-Терези

 • ніколи не давайте йому приводів для ревнощів;
 • частіше поступайтеся йому лідерство у парі;
 • ні в якому разі не критикуйте його;
 • не намагайтеся його перевиховати – опір буде неймовірним;
 • не дорікайте його безініціативності;
 • виявляйте ініціативу у ліжку.

Сумісність у шлюбі

Вжитися в шлюбі чоловікові Овну та жінці Терезам буде дуже нелегко, адже у шлюбі у них постійно стикатимуться лобами їхні інтереси, їхні цілі, їх захоплення та переваги, їхні погляди на життя, зрештою. Причому тут постійно вирує війна за лідерство і владу, і жоден не здасться. Кожен до останнього гнутиме свою лінію. Втім, можливо, саме на цій боротьбі і триматиметься їхній шлюб, адже боротьба завжди додає бурхливості та пристрасті.

Щоб у шлюбі між Овном і Терезами була гармонія, обом доведеться навчитися утихомирювати вчасно своїх демонів, навчитися тримати під контролем емоції. Інакше сварок не уникнути – що чоловік-овен, що жінка-терези, можуть легко наговорити партнеру в пориві агресії та образи таке, про яке пізніше сильно шкодуватимуть. А ще обидва схильні приймати поспішні рішення, дуже неправильні і акцентовані на емоціях, а не на здоровому глузді.

Зате побут – ось тут у них буде гармонія стовідсоткова. Адже обидва прагнуть побутового благополуччя, матеріального достатку та домашнього затишку, обидва цінують домашній штиль, і обидва до нього тягнуться щосили. Якщо пощастить, то тут саме Овен і Терези і можуть знайти точку дотику.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг відносин між жінкою Терезами та чоловіком Овном, так їх тут достатньо. Але найголовніше полягає в тому, що своєю різницею і своїми різними поглядами на життя, і своєю боротьбою за владу вони постійно підігріватимуть свої стосунки…

Плюс до всього в побуті у Овна та Терезів завжди порядок і гармонія. У їхньому будинку завжди порядок, побут налагоджений, все відбувається, як за розкладом, всюди затишок та комфорт. Їхній будинок, це їхній палац, і разом вони зроблять все для того, що в сімейному гніздечку був максимальний комфорт.

Advertisement

І ще один плюс – Терези та Овен мають дуже непогану сумісність у ліжку, а значить, пристрасть між ними ніколи не згасне. До того ж, грає на руку той факт, що обидва знають, чого хочуть партнери.

Недоліки спілки

Найбільший недолік цих відносин полягає в тому, що в них постійно йде боротьба за владу і правоту в усьому без винятку. Особливо в побуті – чоловік-овен весь час висловлює свою думку про те, як має виглядати їхній побут, а жінка-терези весь час сперечається з ним і доводить своє, навіть якщо це «своє» дуже схоже на те, про що говорив її партнер. . Складна ситуація, з якого боку не подивися…

Але є ще один недолік. Він полягає у різних поглядах на соціальні норми. Наприклад, жінка Терези весь час намагається виглядати максимально добре, спілкуватися з людьми, як на світському рауті, стримуватися, а чоловік Овен, навпаки, занадто прямолінійний і різкий, не стримує емоцій і навіть не намагається контролювати себе. На цьому тлі у них виникає багато суперечок та сварок.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве