Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Рак: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-Рак

Сумісність у випадку, коли пара складається з чоловіка-рака і жінки-терези, не дуже й хороша. У цьому союзі кожен тягне на себе ковдру, кожен хоче стати кращим за партнера, кожен намагається хоч якось виїхати за рахунок слабких сторін партнера, і це вкрай негативно впливає на відносини. Гороскоп сумісності щодо цього говорить лише про одне – цій парі краще не бути…

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Рак

В ідеалі, Рак і Терези не повинні бути разом і повинні уникати тривалих стосунків, бо в даному випадку є ризик, що зрештою обидва представники цих знаків Зодіаку залишаться ні з чим, і без стосунків, і без досвіду, і без добрих спогадів про втрачений час. Втім, як і в будь-якому іншому випадку, тут також можливі винятки.

Пара, в якій лідерство на себе бере жінка-терези, що не рідкість, просто приречена на руйнування, бо Раку поруч із владною жінкою просто некомфортно, він усіма можливими способами намагатиметься відсторонитися від неї. Але й чоловікові-раку лідерство в цій парі теж не повинно належати, тому що в такому разі у пари не буде шансів, не на матеріальний достаток, не на досягнення спільних цілей – адже Рак боязкий і потайливий, і дуже боїться приймати доленосні рішення. Іншими словами, у цих відносинах ініціативність та лідерство не повинні належати нікому.

Ще один великий мінус полягає в тому, що в цій парі заправляти балом буде нудьга та одноманітність. Адже жодні стосунки не зможуть такого пережити, стосункам потрібна різноманітність, енергетичне підживлення, якого в парі Рак-Терези не домогтися. Що б не робила енергійна жінка Терези, Рак не дозволить їй внести різноманітність у стосунки.

Сумісність в любові жінки-Терези та чоловіка-Рака

У коханні у жінки-терези і чоловіка-рака все дуже складно влаштовано. Жінка-терези зі своїм високим інтелектом і швидкістю просто ніяк не може зрозуміти, що чоловікові-раку такий стиль спілкування ніяк не підходить. Він повільний, часом уникає серйозних розмов і взагалі не любить високоінтелектуальні розмови. Її ж це дратує, через що у коханні можуть виникати проблеми, особливо на тлі нестиковок у спілкуванні.

Advertisement

Тим не менш, на самому початку відносин їх може сильно тягнути один до одного якраз це різниця. Їм подобається одне в одному те, що зрештою дратуватиме. Раку може подобатися, як жінка-терези вирішує проблеми, її рішучість, швидкість, енергійність, а їй може подобатися його таємничість та загадковість. Звісно, ​​довго так не триватиме. Але до того часу в коханні у них може парити гармонія, навіть пристрасть, нехай і не така, як у випадку пари, що складається з представників інших знаків Зодіаку.

До речі, зав’язати стосунки раку і Терезам теж не важко. До того ж, не доведеться нікому з них і намагатися привернути до себе увагу. Спорідненість обидва відчують відразу.

Але в коханні все складніше, ніж у період цукерково-букетного періоду, так що розслаблятися не варто. Втім, як би там не було в коханні у Рака та Терезів, у період створення сім’ї в цій парі стосунки можуть і налагодитися.

Поради чоловікові-Раку

 • менше ховайтеся від серйозних рішень та зобов’язань;
 • беріть хоч іноді ініціативу у свої руки, особливо у важливих справах;
 • постарайтеся вносити у відносини більше різноманітності;
 • не намагайтеся змінитись і підлаштуватися під жінку Терези;
 • будьте простіше і більше проводите часу разом.

Поради жінці-Терези

 • не намагайтеся його перевиховати – не вдасться;
 • постарайтеся якнайменше критикувати його;
 • будьте обережні з настановами – образиться;
 • не намагайтеся стати лідером у парі;
 • допустіть його до всіх важливих рішень – нехай бере участь;
 • частіше кажіть йому компліменти і захоплюйтеся ним.

Сумісність у шлюбі

Щоб у шлюбі у чоловіка-рака та жінки-терези була гармонія, максимум зусиль доведеться докласти саме жіночій половині, Терезам. Жінці-вагам необхідно навчитися контролювати свої емоції та почуття, перестати зачіпати Рака за живе та критикувати його, скористатися головним своїм даром – даром дипломатії. Якщо це їй вдасться, то й чоловік-рак піде назустріч, і тоді у шлюбі буде не лише гармонія, а й усе те, на чому він триматиметься: почуття, щастя, кохання та пристрасть. Але головне не перестаратися, адже Раки є «наркоманами емоцій», і як тільки такий чоловік відчує свою перевагу в чомусь, влада почне ними користуватися повною мірою нахабно.

А ще необхідно піти назустріч своїй супутниці та раку-чоловікові. Тільки приборкавши свої страхи і почуття, і тільки став менше реагувати на критику, Рак зможе досягти рівноправності та гармонії у шлюбі з Терезами. Інакше стосунки швидко розпадуться, а шлюб, напевно, закінчиться розривом.

І головне – у цих відносинах усе тримається на довірі. У жодному разі не можна нікому з двох половинок давати приводів для ревнощів. Як тільки в шлюб настане ревнощі і підозри, все піде навперейми.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг, то їх теж чимало, але вони не надто значні, щоб стати фундаментом для міцних стосунків. Наприклад, переваги полягають насамперед у тому, що в цій парі на побутовому рівні можуть бути правильно розподілені ролі, навіть незважаючи на те, що Терези постійно претендуватимуть на лідерство. Плюс, Рак завжди буде добрим чоловіком, вірним, чуттєвим, чесним і відданим, а це вже чимало варте.

А ще у Рака та Терезів чудова сумісність у ліжку. І нехай часом не вистачатиме різноманітності, в цілому все одно все буде дуже добре. Головне, щоб хтось завжди виявляв ініціативу в ліжку.

Недоліки спілки

Найбільший недолік у відносинах між жінкою-вагами та чоловіком-раком, це їх надто різні погляди на життя і надто різні способи життя. Жінці Терезам важлива публічність, веселощі, святкування кожного дня, нові емоції та враження, нові відчуття, у той час як рак схильний до депресій та замикання в собі. На цьому тлі можуть виникати проблеми, сварки, скандали, а часом Рак може починати навіть ревнувати свою даму, притому, не маючи як реального приводу для цього.

Ще одна проблема цього союзу, це уразливість чоловіка Рака та його схильність до закритого способу життя. Жінка Терези може сприймати це за слабкість – тоді вона почне його критикувати, ображати, зачіпати за живе, думаючи, що цим зможе добитися від нього чогось нового. Але на жаль, від Рака таким способом нічого не досягти.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве