Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Риби: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-Риби

Сумісність у парі, яку вирішили створити чоловік-риби та жінка-терези , не надто вже й хороша, але все ж таки є. Зодіакальний гороскоп сумісності такому союзу пророкує недовге існування. Хоча бувають і винятки. Тим більше, що представники цих знаків Зодіаку дуже непередбачувані та непостійні.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Риби

Взагалі ж відносини між чоловіками-рибами та жінками-терези можуть складатися дуже непогано. Особливо це стосується пар, створених в молодості, в юності, коли обидва думають тільки про розваги, кохання з першого погляду та романтику. Що ж до дорослих пар, то тут все складніше. І особливо складно чоловікам-рибам, які просто не здатні звикнути до усталених поглядів і звичок жінки-терези . Втім, бувають і винятки, коли важче доводиться не Рибам, а саме Терезам.

Зазвичай у такому союзі кожна з двох половинок отримує те, що хоче. Так, жінка Терези може в таких відносинах отримати ту романтику, ту близькість і ту увагу, якої їй завжди не вистачатиме з представниками інших знаків Зодіаку. Що ж до чоловіка Риби, то він теж може отримати те, чого жадає – це і спокій, і тиха гавань, і затишний будинок, і відсутність побутових проблем, що покладаються на нього. Риба в обіймах Терезів, немов дитина, беззахисна, що почувається поруч із нею в безпеці. Інша справа, що самій жінці Терезам такий розклад може сильно не подобатися.

З іншого боку, у цьому союзі є те, чого немає у багатьох інших випадках. Йдеться про довірчі відносини, про відданість, про чесність, романтику, пристрасть, близькість, розуміння та повагу. Чи протримається такий союз довго, сказати складно, але шанси на фортецю все ж таки є, і досить великі.

Сумісність в любові жінки-Терезів та чоловіка-Риби

Що найцікавіше у коханні між Рибами та Терезами, так це те, що тут ролі трохи плутаються. Так, якщо в нормальних парах чоловіки домагаються жінок, то все інакше. Жінці-ватерези терези ги чоловік-риби просто не може не сподобатися, Терези зазвичай закохуються в Риб мало не з першого погляду, в їхню романтичність, в їхню чистоту і непорочність. А ось самим Терезам доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб привернути до себе увагу Риб. Проблема в тому, що такі чоловіки дуже бояться активних і самодостатніх жінок. Але якщо пара буде створена, то тоді на самому початку стосунків у коханні Риб і Терезів не буде проблем.

Advertisement

Проблеми в коханні можуть почати пізніше, коли минеться цукерково-букетний період, і коли почнеться період притирання. І основна проблема таїться у темпераменті жінки Терези. Такі пані просто не можуть не спробувати стати лідером у відносинах – у Раба просто не зможе не поступитися такою жінкою. Звідси й проблеми, як у коханні, так і у стосунках загалом.

Натомість взаємна непередбачуваність та непостійність, якими наділяються представники цих двох знаків Зодіаку, навпаки допомагають налагодити гармонію у коханні. Вони обидва навіки залишаться один для одного загадками, назавжди залишаться цікавими один одному, і навіть якщо їхня пара розпадеться, при зустрічі їх все одно буде тягнути один до одного, як уперше.

Поради чоловікові-Риби

  • не намагайтеся нав’язувати їй свою думку – не вдасться;
  • будьте ініціативним, особливо у ліжку;
  • знайте, Терези цінують матеріальні блага – забезпечте її ними;
  • виявляйте відповідальність і настирливість, завзятість – Терези це поважають;
  • не давайте приводу для ревнощів, бо доведеться потім пошкодувати про це.

Поради жінці-Терези

  • не намагайтеся його перевиховати – тільки відлякаєте таким чином;
  • постарайтеся менше критикувати його і не принижувати його переваг;
  • не посягайте на його свободу;
  • більше розмовляйте на щирі теми;
  • не намагайтеся вивчити його – він назавжди залишиться вам загадкою.

Сумісність у шлюбі

Щоб у шлюбі у чоловіків-риб та жінок-терези був гармонія і порядок, потрібно лише одне – терпіння Риби. Тільки від жінки-риби залежить те, наскільки щасливими вони обоє будуть у шлюбі. Їй треба взяти лідерство у свої руки, почати керувати своїм партнером, але робити це максимально тактовно і м’яко, щоб сам він навіть і не підозрював, наскільки сильно їм маніпулює його супутниця. Якщо вийде. То в шлюбі Риб і Терезів чекатиме гармонія і любов.

Великі проблеми у шлюбі можуть виникнути на тлі матеріальної нестабільності та нездатності чоловіків Риб заробляти достатньо грошей для того, щоб жінка Терези могла собі дозволити все, що захоче. І на жаль, більшість шлюбів представників цих двох знаків Зодіаку якраз і розпадається на ґрунті матеріальних проблем. Тут уже, або Рибі змінюватися, або Терезам змиритися і взяти все в свої руки.

Без проблем у шлюбі може не обійтися і щодо близькості. У ліжку у Терезів і Риб теж можуть виникати негаразди. І зокрема, тут уже проблеми ґрунтуватимуться на характері чоловіка Риби. Представники цього знака сприймають близькість, як п’єсу, їм потрібне і вступ, і пролог, вони прагнуть розуміння, близькості, ласки та ніжності, що жінки Терези рідко здатні дати. Та й нудно жінкам Терезам займатися всім цим, адже для них ліжко, це місце пристрасті, енергії, емоцій…

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг відносин між чоловіками-рибами та жінками-терезами, так їх не так вже й багато. Зате вони важливі і зустрічаються в сучасних парах дуже рідко. Так, до переваг можна віднести порозуміння, любов, щирість і відданість, чесність обох половинок щодо один одного, та непорочність почуттів. Тут кохання якщо є, то справжнє, без удавання і фальші.

Advertisement

І ще один важливий момент – якщо Рибам вдасться порозумітися з темпераментом і запалом Терезів, то разом вони можуть скласти досить ефективний і міцний дует у плані партнерства. Рибам потрібно лише проявити максимум поступливості і поступитися лідерством Терезам. Терези зі своєю завзятістю і жагою наживи завжди доведуть будь-яку розпочату справу до кінця, а чоловіки Риби з їхнім творчим потенціалом і фантазією здатні знаходити виходи з таких ситуацій, з яких багатьом знайти їх просто не під силу.

Недоліки спілки

Найбільший недолік відносин між представниками цих двох знаків Зодіаку полягає у моральній та психологічній слабкості чоловічої половини. Чоловіки Риби рідко доводять розпочаті справи до кінця, не часто досягають поставлених цілей, здаються побачивши труднощів і весь час намагаються сховатися під спідницею спритної, розумної і морально стійкої жінки Терези. Все це може принести чимало проблем, розбіжностей.

Ще один недолік полягає у характері жіночої половини. Жінки-терези своїм характером та темпераментом постійно тиснуть на ніжних та м’яких риб. Своїм бажанням бути лідером і перевиховати під себе партнера, вони буквально придушують у Рибах будь-яке бажання змінитись і стати хоч трохи чоловікоподібнішим.

А плюс до всього у цій парі погана сумісність у ліжку. Якщо чоловік-риба може бути задоволений тим, як все відбувається, то Терези будуть завжди нудьгувати в ліжку. Адже погана задоволеність однієї з половинок, це якраз той самий фактор, через який стосунки і можуть зруйнуватися в будь-який невідповідний момент.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве