Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Скорпіон: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-Скорпіон

Союз, у якому є жінка-терези і чоловік-скорпіон, може бути дуже цікавим випадком. Зодіакальний гороскоп сумісності говорить про такий випадок про хорошу сумісність інтересів, цілей, захоплень та переваг, але пророкує і масу проблем, пов’язаних з побутом. Зате представники цих двох знаків Зодіаку завжди швидко і легко знаходять спільну мову.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Скорпіон

Романи між Скорпіонами і Терезами зав’язуються зазвичай різко, раптово, на подив всього оточення. При цьому відносини між ними можуть бути настільки згуртованими і міцними, що в результаті рано чи пізно приведуть до справді міцного шлюбу та створення сім’ї.

Проте не можна виключати і зворотного. Справа в тому, що темпераменти та шляхи досягнення спільних цілей у представників цих знаків Зодіаку дуже відрізняються. Так, сумісність у них хороша, у них можуть бути спільні цілі, загальні хобі та уподобання, але шляхи у них завжди і в усьому різні, та й способи життя у них дуже різні. До того ж різниться в них і ставлення до життя. Наприклад, жінка Терези у всьому і завжди намагається досягти компромісу, рівноваги, балансу, у той час як чоловіки Скорпіони, навпаки, весь час йдуть напролом, воліючи досягати поставлених цілей, або безпосередньо, або через інтриги.

Чи зможуть ужитися представники цих двох знаків, сказати з точністю на сто відсотків досить складно, але те, що такі відносини запам’ятаються кожній із двох половинок, це вже точно. До того ж, Терези та Скорпіон дуже швидко прив’язуються один до одного, у них взаємне дуже сильне тяжіння, яким буде забезпечено взаємне щастя.

Сумісність в любові Жінки-Терези та чоловіка-Скорпіон

У коханні у чоловіка Скорпіона та жінки Терезів все дуже непросто влаштовано. На початку відносин їх може неймовірно сильно тягнути один до одного, як на духовній основі, так і на фізичній. На початку стосунків у коханні на них чекатиме і пристрасть, і романтика, і кохання як таке, і ніжність, і порозуміння, але з часом, коли полум’я новизни вичерпається, все зміниться. Ось тоді і можуть почати справжні проблеми в коханні.

Advertisement

Добре справи в такій парі можуть бути тільки у випадку, якщо в період притирання Скорпіона і Терези буде об’єднувати щось крім духовності та любові. У них у коханні можуть бути великі проблеми в цей період відносин, але якщо їх об’єднає спільна справа, захоплення або хобі, то найімовірніше, притирання пройде успішно, і вже тоді, по закінченні цього періоду, все в їхніх стосунках може налагодитися, як у кохання, так і в цілому.

А ще варто було б сказати, що у коханні у них великі шанси на фортецю та довговічність завдяки гарній сумісності у ліжку. У ліжку вони як ніхто інший відчувають одне одного і можуть взаємно вгадувати настрій, емоції та побажання. Правда, варто відзначити той факт, що Скорпіонам швидко набридає одноманітність, а значить, Терезам доведеться постійно вносити різноманітність у «постільні забави».

Поради чоловікові-Скорпіону

 • постарайтеся якнайменше критикувати її;
 • у жодному разі не показуйте їй своїх ревнощів;
 • не намагайтеся її витягти у світ, якщо сама вона цього не хоче;
 • не намагайтеся перевиховати її;
 • не обмежуйте її у свободі;
 • постарайтеся забезпечити її всім, чого вона потребує.

Поради жінці-Терезам

 • ніколи не давайте приводів для ревнощів;
 • не критикуйте та не повчайте його;
 • не дай вам Бог принижувати його чоловічі гідності;
 • не лінуйтеся вибачатися перед ним за провини – не змушуйте мститися;
 • спробуйте виявляти максимум ніжності та ласки;
 • беріть у ліжку ініціативу у свої руки.

Сумісність у шлюбі

Досягти гармонії у шлюбі в цьому союзі може саме жінка-терези. Якщо ви жінка, яка народилася під таким знаком Зодіаку, як Терези, то приготуйтеся до поступок і постійних кроків через себе. Іншого шляху немає – або ви навчитеся поступатися йому, віддасте йому право на лідерство і схилиться перед ним, влаштовуючи лише зрідка скандали та “революції непокори”, або ви втратите його вже через кілька років спільного життя. Так-так, доведеться поступатися, і багато, навіть у найдрібніших дрібницях, які, здавалося б, не повинні бути йому важливими.

Ще один момент Терезам на замітку – вам доведеться грати у шлюбі ще й роль його особистого психолога. Вам потрібно навчитися витягувати чоловіка Скорпіона з депресій, у яких він опиняється майже кожен місяць. Якщо ви навчитеся розуміти його, морально підтримувати у важкі хвилини і витягувати з депресій, то повірте, він вас винагородить за це, і не лише у духовному розумінні, а й у фізичному.

І головне – ніколи і за жодних умов не використовуйте свій природний дар акторства. Будь-яке вдавання Скорпіон відразу розкусить. І повірте, якщо це станеться, то довіри вам ніколи не буде. А недовіра чоловіка-скорпіона, це найгірше, що може бути у спільному житті з ним. Воно напевно зруйнує стосунки та посіє хаос у шлюбі.

Переваги та плюси спілки

Але як би там не було, а пара, що складається з чоловіка Скорпіона та жінки Терезів, обов’язково матиме ще й купу плюсів. Відносини між представниками цих знаків складні, але у них чудова сумісність у ліжку. Плюс вони обидва яскраві і завжди знаходяться в центрі уваги людей з оточення. Вони бажані гості у будь-якій компанії, їх завжди та скрізь слухають, їм усі симпатизують. Щоправда, під час їхньої сварки краще нікому не перебувати поруч, бо зачепить.

Advertisement

А ще в цій парі, незважаючи на вічні розбіжності та сварки, партнери можуть добре розуміти одне одного. Так, вони можуть не погоджуватися, але розуміти будуть. Але це вже щось…

Недоліки спілки

Взагалі відносини між жінкою-терези та чоловіком-скорпіоном можуть бути дуже складними, особливо для самої жінки. Її тонкій натурі дуже складно можливо ужитися з буйним і навіть часом агресивним темпераментом Скорпіона. Він зрештою може постати перед нею в ролі тирана, нелюда, що вбиває її психіку.

Друга ж проблема, це вічні проблеми у побуті та спроби Скорпіона перетворити жінку Терези на побутову рабиню. При цьому якщо вона здасться, то це, навпаки, відштовхне його. Ось такий він двоїстий, характер Скорпіона.

А ще Скорпіон може до божевілля довести свою жінку ревнощами та вічними підозрами. Як тільки хоч один раз він підловить свою партнерку на хитрощі або лукавстві, адже це обов’язково трапиться з Терезами, почнеться неймовірне: ревнощі, підозри, допити та допитування. Все це може неабияк зіпсувати відносини між Терезами і Скорпіоном.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве