Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Cтрілець: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-Стрілець

Одна з найкращих пар, які тільки можуть бути створені, це чоловік-стрілець та жінка-терези . Про це ж свідчить і їхня сумісність у плані характерів і натур, і про це свідчить і зодіакальний гороскоп сумісності. Представники цих знаків Зодіаку можуть створити по-справжньому міцну і щасливу пару, вони один в одному можуть бачити бажані ідеали, і взагалі, разом вони можуть багато чого досягти в житті. Щоправда, на початку їм все одно доведеться пройти нелегкий етап притирання.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Cтрілець

Що жінка-терези, що чоловік-стрілець, обидва можуть бачити один в одному той зразок ідеалу, про який мріє кожна людина на планеті. Представники цих знаків Зодіаку буквально створені один для одного, вони, не намагаючись задовольнити партнера своєю поведінкою, все одно роблять це, і це чудово. Емоційність, планомірність, що іноді змінюється непередбачуваністю, заводять чоловіка Стрільця. Жінку Терези може заводити непостійність і вічно дитячий характер Стрільця.

Що не менш важливо, так це те, що в такій парі всі сварки завжди закінчуватимуться дуже пристрасним примиренням. При цьому ключову роль відіграє здатність Стрільця йти на поступки і компроміси щодо критики і причіпок жінки Терезів, що в свою чергу може бути гідно оцінено і самими Терезами. Їхній союз схожий навіть на самому початку на відносини людей, які давно знають один одного.

А плюс до всього вони дуже схожі темпераменти. Вони обидва яскраві, обоє люблять спілкуватися з людьми і обидва бажають максимально розширити своє коло спілкування. Водночас вони є досить яскравою та товариською парою. І взагалі, вони обоє можуть привнести в життя одне одного те, чого кожен з них якраз і потребує.

Сумісністьт в любові жінки-Терези та чоловіка-Cтрільця

Як би там не було, а в коханні не буває простоти. Тим більше у парі, в якій стосунки будуються на темпераментах жінки-терези та чоловіки-стрільця. Так, на самому початку в їхніх стосунках може вирувати пристрасть, любов з першого погляду, вічні замилування один одним і почуття, що не піддаються жодним сумнівам. Але пізніше у коханні вони можуть початися великі проблеми. До слова, вина за це лежить часто на Терезах, які в силу свого характеру просто не можуть стерпіти поруч такої ж яскравої людини, якою є самі.

Advertisement

Але старт усім проблемам у коханні може дати все ж таки чоловік Стрілець з його нездатністю Стрілець настільки непокірний, що це заводить жінку Терези і породжує в ній азарт, який згодом і стає тим руйнівним фактором, який і зіграє найважливішу роль у коханні. Він непокірний, а вона весь час намагається його перевиховати, незважаючи на те, що він і так для неї надто ідеальний.

Щоб у коханні була гармонія і порозуміння, жінці-терези потрібно зрозуміти одну просту істину – як би ви не намагалися, змінити його вам не вдасться. Терезам потрібно навчитися поступатися і підлаштовуватися під спосіб життя свого партнера – тільки тоді в коханні між Терезами та Стрільцем може з’явитися справжня гармонія. Інакше стосунки будуть приреченими на вічні сварки та образи обох половинок одна на одну.

Поради чоловікові-Стрільцю

 • більше часу проводите разом;
 • не давайте їй надто сильно занурюватись у побутові проблеми;
 • частіше проявляйте ініціативу і відпочивайте те щоб вона це запам’ятовувала;
 • будьте оптимістом навіть у найскладніших ситуаціях;
 • не забувайте виявляти терпимість і поступатися їй;
 • ніколи не критикуйте її.

Поради жінці-Терезам

 • перестаньте намагатися перевиховати його – все одно не вдасться;
 • будьте більш терпимими, ніж є насправді;
 • не будьте вічно незадоволеною і прискіпливою – довго не витримає цього;
 • підтримуйте його у всіх його починаннях;
 • ніколи не обмежуйте його у свободі.

Сумісність у шлюбі Жінка-Терези та чоловік-Cтрілець

Незважаючи на свою зовнішню м’якість та надмірну жіночність, саме жінка-терези є тим негласним лідером, на якому тримаються стосунки у парі Стрілець-Терези. І саме жінка Терези може у шлюбі стати тією людиною, яка забезпечить стосунки та сім’ю всім необхідним. Ну а для того, щоб забезпеченням усім необхідним зайнявся Стрілець, Терезам потрібно зіграти роль стимулятора. Стрілець занадто швидко остигає у всіх своїх починаннях, побачивши труднощі він здається – його друга половинка повинна в такі моменти підтримувати його і не давати йому зупинятися.

Найчастіше у шлюбі чоловіки-стрільця і ​​жінки-терези наступають розлади через те, що Терези занадто прискіпливі і багато критикують свого партнера. Гармонії вдасться досягти тільки тоді, коли жінка Терези зрозуміє, що критикувати і повчати свого чоловіка їй просто невигідно, та й не ефективно.

Втім, яким би не були стосунки у шлюбі, є фактор, у якому у цієї пари завжди все буде гаразд. Так-так, йдеться про ліжко. Вони обидва пристрасні і чуттєві, обидва відчувають, що потрібно партнеру, і обидва здатні зрозуміти, що потрібно робити для задоволення другої половинки. У шлюбі у них можуть бути розлади, сварки, скандали та образи, але ліжко все це завжди зможе загладити.

Переваги та плюси спілки

А ось переваг у пари Стрілець-Терези набагато більше. Наприклад, як уже говорилося раніше, у представників цих знаків Зодіаку чудова сумісність у ліжку – адже це основний фактор у відносинах між чоловіками та жінками.

Advertisement

Друга перевага полягає в тому, що в цій парі всі сварки завжди закінчуються пристрасним перемир’ям і ніколи не доводять до розлучення чи розставання. Адже в багатьох парах все інакше – у багатьох відносинах сварки часто стають фатальними. Але не тут – тут все інакше. Тут гармонія, порозуміння, і кохання, навіть під час сварок та скандалів. «Домашніх війн» тут немає.

Ну і не менш важлива, хоч і не остання перевага, це батьківський фактор. Вони обоє можуть стати хорошими батьками і в парі створять відмінний дует батьків, які зможуть дати своїм дітям все те, чого вони якраз і потребуватимуть.

Недоліки спілки

Найбільша вада цих відносин полягає в тому, що жінки-терези нерідко розчаровуються в чоловіках-стрільцях. Стрільці щасливі і найчастіше домагаються завдяки щасливому випадку, завдяки удачі, але в дорослому житті все складніше, і в ньому Стрілець і може зіткнутися з проблемами, які йому здадуться непереборними. Стрільці схильні здаватися у своїх починаннях, і це може дуже не подобатися жінкам Терезам.

Другий негативний фактор може полягати в тому, що Терези просто не можуть не критикувати своїх партнерів. А випадок із чоловіком-стрільцем і зовсім переповнений критикою та жіночими невдоволеннями. Пережити такий Стрільцеві буде дуже нелегко.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве