Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Телець: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-телець

Жінка Терези і чоловік Телець – пара, в якій завжди буде гармонія, до того ж, що виражається у всьому без винятку, і в побутових відносинах, і в коханні, і в ліжку, і в збігу в думках. Та й зодіакальний гороскоп сумісності представникам цих двох знаків Зодіаку пророкує міцні та дуже витримані стосунки. Іншими словами, як би там не було, а сумісність у парі, створеній жінкою-вагами та чоловіком-тельцем, дуже хороша. Щоправда, без складнощів у цих відносинах все одно не обійшлося.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Телець

З боку чоловік Телець та жінка Терези в парі нагадують якихось дуже різних близнюків. Вони такі різні, і в той же час так сильно доповнюють один одного, що просто неможливо не дивуватися. Їхні різні думки та різні звички настільки добре стикуються, що часом важко навіть віриться, що таке взагалі можливо. Втім, є і фактори, завдяки яким все стає на свої місця – наприклад, у тільця та Терезів дуже хороша сумісність у плані звичок, уподобань, і життєвих цілей. Вони обоє люблять комфорт, обидва цінують гарний одяг і перевагу над людьми, що оточують їх, обоє прагнуть до лідерства, притому, не до яскравого, а до негласного.

Все говорить про те, що в такій парі мають бути дуже міцні та довговічні стосунки. Щоправда, є одне «але» — на думку фахівців, найкраща сумісність буде лише в тій парі, яка була створена не в юності, а саме у зрілому віці, коли і Телець, і Терези вже визначилися зі своїми уподобаннями. Цілями, захопленнями та потребами. А юні представники цих знаків можуть сильно конфліктувати. Хоча бувають і винятки.

Сумісність в любові жінки-Терези та чоловіка-Тельця

У коханні у чоловіка тільця і ​​жінки Терезів завжди будуть проблеми, але не значні, а швидше скороминущі, не надто важливі. Наприклад, ці проблеми можуть стосуватися проведення часу – один воліє проводити час яскраво і незабутньо, харчуючись новими враженнями і відчуттями, тоді як інший (жінка-терези), любить проводити час так, щоб була хоча б мінімальна інтелектуальна користь. Втім, і не дивно, адже Терези за своєю натурою інтелектуали …

Головне, щоб на початку відносин жінка Терези не припустилася найбільшої помилки – помилка ця полягає в поведінці. Не варто чоловікові Тельцю демонструвати всю ту інтелектуальність і вишуканість, логічність і правильність, якою зазвичай наділені Терези – представники знаку Телець приземлені та прості, трохи черстві та грубі, їм не зрозуміти всього раніше названого.

Advertisement

А взагалі, у коханні ніколи не буває просто, і у коханні представників цих двох знаків Зодіаку теж не обходиться без проблем. Головне, щоб обидві половинки виявили точки дотику, щоб обидва знайшли щось спільне, тоді все і налагодиться, і в коханні, і в усьому іншому.

Поради чоловікові-Тельцю

  • у жодному разі не намагайтеся її критикувати та перевиховувати;
  • Постарайтеся частіше говорити їй компліменти і хвалити;
  • більше часу проводите наодинці і за задушевними розмовами;
  • виявляйте ініціативу в ліжку, влаштовуйте несподівані побачення;
  • не показуйте їй своєї залежності від любові до неї.

Поради жінці-Терези

  • ніколи не обмежуйте його у свободі та незалежності;
  • не робіть замах на його особистий простір – залиште трохи йому;
  • менше давайте приводів для ревнощів;
  • всі побутові питання намагайтеся вирішувати разом;
  • не давіть на нього своєю інтелектуальністю, правильністю, планомірністю.

Сумісність у шлюбі Жінка-Терези та чоловік-Телець

У молодому віці у шлюбі чоловікові Тельцю та жінці Терезам не уникнути розбіжностей та неймовірно бурхливих сварок. До того ж, у більшості випадків ініціатором сварок буде саме жінка. Але зрілим Терезам і Тельцю порозумітися набагато простіше – будуть нестиковки у шлюбі, особливо в побуті, будуть розбіжності, але вже не такі, як у молодих та енергійних представників цих знаків Зодіаку.

Головне, що треба в шлюбі обом зрозуміти, це те, що в цій парі ніколи не буде лідерів, і як тільки хтось один таки завоює лідерство, другий відразу ж піде від нього. Особливо це потрібно зрозуміти жінці Терези, яка всім своїм виглядом намагається показати партнеру, наскільки вона розумніша за нього, правильніша, і важливіша. У цих відносинах лідерству немає місця. У цьому союзі в основі гармонії у відносинах лежить не влада, не лідерство, а прийомистість, готовність кожного йти на поступки партнеру, і особливо готовність представниці Терезів.

Втім, як би там не було у стосунках, як би там не було у шлюбі, у ліжку у Терезів і тільця все має бути чудово. Правда, Тельцю вічно і всього не вистачає, а значить жінці доведеться весь час вигадувати щось нове і дивувати свого партнера, що не так уже й легко у разі чоловіка-тельця. До речі, взагалі в цих відносинах багато залежить від готовності жінки змінюватися і йти на поступки своєму партнеру.

Переваги та плюси спілки

Натомість є у цих відносинах і багато хорошого. Наприклад, стосунки, в яких однією половинкою є жінка Терези, а іншою, чоловік Телець, здатні забезпечити парі правильний, справжній, такий, яким він має бути, побут. Тут обоє цінують матеріальне, по-різному, але все ж таки, і обоє намагатимуться зробити свій будинок максимально комфортним, а це вже великий плюс.

Ще один не менш важливий момент, але не останній, це здатність обох стати добрими батьками. І особливо посилюється ця здатність у парі, коли Телець і Терези діють спільно, разом. Діти отримають від таких батьків все, і гарне дитинство, і безліч емоцій, і правильне виховання.

Advertisement

Недоліки спілки

Найбільший недолік цих відносин полягає у нестачі різноманітності. До того ж, різноманітності може не вистачати обом, як жінці-вагам, так і чоловікові-тельцю. Обом доведеться йти на жертви, змінювати свої погляди та звички заради того, щоб внести у відносини хоч якусь різноманітність. Інакше ці відносини довго не проживуть – розсиплються за першої ж сварки.

Ще один недолік, це надто різні погляди на матеріальні речі. Терези цінують матеріальне за розкіш, витонченість, неповторність і рідкість, а тільці цінують все за те, що воно просто є. Іноді жінці її чоловік-телець може здаватися занадто простим і практичним.

Ще одна проблема може виникнути у ліжку, де зазвичай обом бракує різноманітності. Обидва хочуть флірту, прелюдії, романтики. Але якщо жінка-терези вимагає цього і сама це дає, то Телець тільки чекає ініціативи від своєї партнерки.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве