Connect with us

Гороскоп

Жінка-Терези та чоловік-Водолій: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Терези чоловік-Водолій

Представники цих знаків Зодіаку, можна сказати, сумісні, але не настільки, щоб створити реально міцні та бурхливі стосунки. Сумісність тут хороша, але самі відносини можуть бути надто нудними, звичайними, постійними, стабільними і начебто за розкладом. Адже таке може задовольнити далеко не кожного представника навіть таких сумісних знаків Зодіаку.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Терези та чоловік-Водолій

Спочатку може здатися, ніби вони створені один для одного. Що чоловік Водолій, що жінка Терези, чудово розуміють один одного, шанобливо ставляться до думок один одного, і добре ладнають у побутових питаннях. Але з часом обом може набриднути буденність стосунків, обом може стати надто нудно. Врятувати ситуацію може лише одне – якщо обидві половинки почнуть вносити у щоденну близькість хоч трохи різноманітності.

Збоку і зовсім може здатися, ніби вони набридли один одному, ніби вони не цікаві один одному. Але насправді це не так, просто їхня любов, пристрасть, почуття та емоції розкриваються тільки в близькості, тільки в моменти єднання, коли немає зайвих очей та свідків. Наодинці вони можуть розкритися і проявити максимум почуттів, бути пристрасними та емоційними – правда недовго, адже в цій парі схильність до пристрасності та емоційності має лише жінка Терези.

Натомість, на відміну від інших спілок, у цьому союзі ніколи не буде надто сильних сварок і скандалів, адже обидва завжди підуть на поступки і обидва добре відчувають, що потрібно партнерові і чого він потребує на даний момент. Хоча знову ж таки, скрізь бувають винятки…

Сумісність в любові жінки-Терезів та чоловіка-Водолія

На самому початку стосунків між жінкою-терезами та чоловіком-водолієм може зав’язатися по-справжньому м’яке, пристрасне, чисте, чуттєве і сильне кохання. У цей момент у коханні у них не буде жодних проблем. Але після закінчення цукерково-букетного періоду все може змінитися. Водолії схильні до звикання, вони швидко звикають до всього без винятку, і в результаті починають сприймати звичне, як буденність. Терезам же таке ставлення може не сподобатися – ось тоді в коханні і можуть початися проблеми.

Advertisement

Тим не менш, багато чого в коханні двох статей залежить ще й від спілкування. А у випадку жінки Терезів і чоловіка Водолія в плані спілкування справи складаються якнайкраще. Вони розуміють одне одного, поважають думки, цінують єдність та відданість, можуть стати просто відмінними друзями. До того ж, у цих відносинах навіть прискіплива жінка-терези може змінитися і стати напрочуд терплячою.

У коханні в парі Водолій-Терези можуть іноді наступати періоди розбіжностей та взаємної непокори, іноді вони можуть взаємно почати протестувати проти недоліків один одного. Але навіть ці короткі періоди не змусять цю пару розлучитися. Баланс, до речі, є. На зміну сваркам завжди приходить гармонія та штиль, на зміну штилю помірні істерики, і так по колу.

Поради чоловікові-Водолію

  • частіше розмовляйте і проводите із нею задушевні розмови;
  • не бійтеся розумніти в її присутності – Терези оцінять це належним чином;
  • частіше проявляйте ініціативу (у плані відпочинку, проведення часу);
  • не обмежуйте її у свободі дій;
  • ніколи не показуйте ревнощів.

Поради жінці-Терехам

  • не намагайтеся його перевиховати – не вдасться;
  • не змушуйте його фокусуватися на чомусь одному – він на це не здатний;
  • проявіть максимум терпіння та поступливості;
  • критику виключіть із спілкування з ним;
  • будьте більш передбачуваною та менш загадковою з ним.

Сумісність у шлюбі Жінка-Терези та чоловік-Водолій

У шлюбі у чоловіка-водолія та жінки-терези все дуже непросто. І перша проблема, з якою може зіткнутися ця пара у шлюбі, це нездатність Терезів прийняти свого чоловіка таким, яким він є насправді. Надмірна товариськість Водолія просто не може не нервувати жінку-терези , навіть незважаючи на те, що в глибині душі вона теж прагне уваги та розширення кола спілкування.

Зате є один великий плюс, який якраз і зіграє на руку обом саме у шлюбі, у побутових відносинах. Вона полягає в взаємній здатності розмовляти, ділитися переживаннями, відкрито говорити про проблеми, що турбують. У шлюбі цих двох знаків Зодіаку немає місця недомовленості, скритності чи загадкам – тут все, як на долоні.

І що ще у шлюбі може зіграти на руку стосункам, то це чудова сумісність у ліжку. Терези в ліжку з чоловіком-водолієм отримують зазвичай все, що їм потрібно: любов, ніжність, увага, романтику. Водолій же отримає те, що йому потрібне: емоції, почуття, пристрасть. У результаті як би там не було в шлюбі, а в ліжку вони точно будуть задоволені один одним.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг, то їх чимало. Перше з них полягає в ліжку, де у чоловіка Водолія та жінки Терези просто відмінна сумісність. Саме завдяки гарній сумісності у ліжку відносини між представниками цих знаків Зодіаку і можуть тривати довше, ніж, начебто, повинні.

Advertisement

Друга перевага полягає в тому, що в цій парі завжди буде рівноправність, взаємна повага думок, почуття та щирість. Тут немає місця інтригам, зрадам, брехнею чи непотрібним лестостям – тут фундаментом відносин служить щирість, чесність, відданість, прозорість. Загалом, тут є те, чого багатьом парам якраз і не вистачає.

І що не менш важливо, у цьому союзі ніхто і ніколи не обмежуватиме у волі другу половинку. Так, Терези можуть ображатися через надмірне волелюбність Водолія, але до розриву чи сварок це навряд чи призведе.

Недоліки спілки

Найбільша проблема відносин у парі Водолій-Терези, це ненадійність чоловіка-водолія. Ні, він ніколи не відмовить у допомозі, і завжди виявить максимум турботи, але в потрібні моменти часто просто не виявляється поруч. Він ніяк не може вибрати, що йому важливіше – стосунки з коханою жінкою та сім’я, або друзі, які вічно потребують його підтримки. Звичайно, довго терпіти така жінка Терези не стане, та й не зможе, як би не намагалася.

І є ще один важливий недолік. Він полягає в надто малій кількості різноманітності. Цим стосункам явно не вистачає спільних пригод, подорожей, емоцій, пристрастей. Нудьга та сталість – ось що може зруйнувати цей союз. Щоправда, бувають і винятки – особливо велика ймовірність виключення у разі, якщо жінка Терези виявить невластиве їй ангельське терпіння.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве