Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Риби: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Сумісність у парі, що складається з жінки-водолія та чоловіка-риби, відносна, дивлячись з якого боку подивитися. З одного боку, гороскоп зодіакальної сумісності говорить про великий відсоток збігу інтересів, з іншого ж, представники цих двох знаків Зодіаку багато в чому відрізняються один від одного. Загалом побудувати гармонійні стосунки їм буде нелегко.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо загалом, то у чоловіків-риб та жінок-водоліїв досить непогана сумісність, адже у багатьох своїх поглядах вони сходяться і багато інтересів можуть розділяти. Наприклад, варто відзначити той факт, що це два романтики з гарною уявою і відмінною фантазією, дві людини, які вічно витають у хмарах і намагаються відсторонитися від насущних проблем (зарплати, гонка за матеріальними благами, розклад справ тощо). У цьому вони схожі, і це поважають одне в одному. Але незважаючи на цю схожість, багато в чому вони й відрізняються одна від одної.

Так, узяти навіть способи життя. Незважаючи на всю свою схожість, вони мріють про різне. Жінка Водолій любить повеселитися, їй потрібні нові емоції та враження, вона прагне пригод та нових емоцій, прагне розваг, веселощів, свята, вона не може сидіти вдома і просто відпочивати. А чоловік Риби навпаки, надто домашній, він не любить масовості, не любить бути в центрі уваги, йому подавай спокій і можливість просто пофілософствувати. Ось через таку відмінність способів життя і можуть у цій парі виникати проблеми. Хоча знову ж таки, є й тут одне невелике «але» — Рибу можна перевиховати, і якщо його супутниця піднапружиться, то вийде витягнути його з дому і перетворити на веселуна. Але, втім, це рідкісний випадок.

Натомість є й один великий плюс у такому союзі – вона полягає насамперед у тому, що представники цих двох знаків Зодіаку можуть принести один одному користь у плані кар’єри та розвитку. Вони дві творчі людини з хорошими уявами, і разом вони можуть генерувати такі ідеї, про які інші пари тільки мріяти.

В любові

У коханні у жінки Водолія та чоловіка риби все може бути легко та просто. Навіть на самому початку стосунків їх не буде ніщо обтяжувати – дівчина в даному випадку має всі ті якості, які потрібні хлопцеві, а він, як справжній романтик, природно, просто не зможе не задовольняти потреби своєї супутниці. До речі, у коханні у них може бути стільки романтики та пристрасті, скільки іншим парам ніколи не досягти, навіть через багато років стосунків.

Advertisement

Цукерково-букетний період для цієї пари обіцяє бути і зовсім ключовим у коханні. Саме в цей період вони і зможуть порозумітися з багатьох питань, якщо постараються, і це допоможе їм на етапі притирання. Якщо під час цукерково-букетного періоду вони змиряться з недоліками один одного (домовитість риби та волелюбність Водолія), то в коханні їм буде простіше, і пізніше їм буде набагато легше побудувати справді гармонійні стосунки. Але не можна не відзначити той факт, що здебільшого змінюватися доведеться саме Рибі, адже він і в моральному, і в психологічному плані слабший за свою супутницю.

До речі, сумніватися в коханні супутника жінці-водолі не доведеться, як і йому не доведеться сумніватися в коханні його партнерки. Адже вони обидва щирі і чесні, їхні почуття прозорі, вони не вміють хитрувати в плані почуттів і виставляють їх напоказ.

Поради чоловікові

  • будьте хоч трохи непередбачуваним;
  • постарайтеся частіше брати ініціативу до рук (у відпочинку тощо);
  • будьте чоловіком і завжди тримайте свої слова;
  • не намагайтеся бути лідером у парі – не вийде;
  • не критикуйте її, інакше задавить інтелектом.

Поради жінці

  • частіше говорите з ним про його переживання, образи, почуття;
  • не тисніть на нього занадто сильно у спробах перевиховати;
  • станьте лідером у вашій парі, але явним, а негласним;
  • від вашої ініціативності багато залежить – пам’ятайте це;
  • романтичність та пристрасть – ваша зброя проти її депресивності.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіків-риб нерідко виникають конфлікти з жінками-водоліями лише через те, що другі не розуміють, як можна жити таким замкненим та відстороненим життям. Через це у шлюбі можуть виникати сварки, істерики. Та й образи жіночої половини також не виключені. Вона може ображатись на свого партнера, помилково вважаючи, що він просто не хоче проводити з нею час.

Гармонії ж у шлюбі двом представникам цих непростих знаків Зодіаку допоможе досягти лише одне – вони обидва повинні перестати сприймати недоліки один одного надто близько до серця. Адже нічого поганого в надмірній рухливості Водолія та нудності Риби немає – це лише способи життя, звички, які можна перебороти, якщо діяти правильно. Якщо вийде, то у шлюбі буде гармонія.

А головне, жінці-водолію в шлюбі потрібно перестати критикувати свого чоловіка і зробити все для того, щоб будучи з нею в шлюбі, він не відчував себе покинутим і покинутим у той час, як вона буде зайнята своїми пригодами та подорожами. Цього можна досягти шляхом лестощів, комплементів, похвали та справжніх проявів почуттів. Риби дуже чутливі до слів, вони приймають все сказане надто близько до серця і люблять, коли їх здіймають.

Переваги та плюси спілки

Переваг у парі Водолій-Риби також є чимало. По-перше, представники цих знаків можуть разом багато чого досягти. Адже обидва наділені чудовою уявою. Фантазією і вмінням знаходити такі варіанти розв’язок, яких не побачити нікому більше. Подвійний творчий підхід до будь-якої справи допоможе їм досягти всього, чого вони тільки захочуть. Головне, щоб діяли разом, злагоджено.

Advertisement

Плюс у цій парі чудова сумісність у ліжку. Про не проти поекспериментувати, обоє люблять різноманітність, і обидва не проти проявити якнайбільше пристрасті. Та й почуття обидва виставляють завжди напоказ, будучи віч-на-віч, а це вже само по собі є великим плюсом.

І що не менш важливо, ці дві людини можуть одна одну доповнити тими рисами, яких їм не вистачає. Звичайно, доведеться і багатьом пожертвувати обом, і багатьом поступитися, але все це блякне на тлі ідилії, яку може створити ця пара.

Недоліки спілки

Найбільша нестача відносин між представниками таких двох знаків Зодіаку, як Риби та Водолій, полягає у непорозумінні. Ну, не можуть вони обидва зрозуміти, як можна жити так, як живе партнер. Одному не подобаються вічні гулянки другої половинки, іншому не подобаються домашні посиденьки.

Друга проблема може полягати в причіпках та критиці жінка Водолія. Вона просто не може стриматись у моменти, коли є за що покритикувати другу половинку. А чоловіки-риби будь-яку критику приймають надто близько до серця та ображаються.

І третє, хоч і не останнє – у таких парах зазвичай балом править матріархат, і це може сильно зачіпати самолюбство чоловіка-риби. Жінка може зробити лише одне – перестати надто явно демонструвати своє лідерство.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве