Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Близнюки: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Сумісність у чоловіка-близнюка з жінкою-водолієм дуже непогана. На підтвердження цього твердження гороскоп сумісності знаків Зодіаку. ці люди можуть створити відмінну пару, вони багато в чому схожі і разом є досить яскравим дуетом.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Збоку може здатися, ніби ці люди прямі створені один для одного. Але це й не дивно, адже їх дуже багато поєднує. Взяти навіть стихію, що опікується ними – вони обоє належать до стихії Повітря, обидва заступаються нею, і обидва мають схожі риси. Є тільки одне велике “але” – такі пари рідко виявляються матеріально забезпеченими. І причина не в знаках Зодіаку, а в тому, що такі люди найчастіше не потребують, ні титулів, ні влади, ні лідерства, а значить, їм не потрібне і кар’єрне зростання, як не потрібна й фінансова перевага над людьми. Вони просто насолоджуються життям, таким, яким воно є…

Емоції, почуття, пристрасть, однакове ставлення до шлюбу та сімейних відносин, однакові погляди на життя та здатність знаходити точки дотику навіть у тих питаннях, які, здавалося б, просто не можуть не призводити до конфліктів – ось те, що допомагає цій парі досягти гармонії та стати по-справжньому щасливими. При тому, що не менш важливо, зазвичай у таких правах усім заправляє один простий, але корисний девіз – «рівні права та можливості».

До речі, зазвичай пари, в яких є жінка-водолій та чоловік-близнюки, довго вибудовують довірчі стосунки і надто довго йдуть до шлюбу. Одруження таких людей зазвичай відбувається вже в зрілому віці. Але є в цьому і плюс – річ у тому, що ці люди, якщо й йдуть на шлюб, то вже обдумавши всі наслідки та ухваливши обдумане рішення. Завдяки цьому шлюби Близнюків та Водоліїв і тримаються довше за інших. Навіть статистика вказує на те, що шлюби за участю Близнюків та Водоліїв розпадаються рідше за всіх інших…

В любові

У коханні вони настільки прекрасно, що залишається лише позаздрити. Навіть освідчення в коханні, жодному, ні другому, не доведеться довго чекати від партнера. Вони обидва щирі, всі їхні почуття непідробні, а пристрасть у них така щодо один одного, що породжує лише заздрість у оточуючих людей. Не дивно, що самі відносини починаються досить швидко, швидко розвиваючись аж до самого шлюбу. Втім, навіть у шлюбі їх пара не перестане бути такою гармонійною, якою була на початку…

Advertisement

Жінці Водолію та чоловікові Близнюки не доведеться довго добиватися один одного і освідчуватися у коханні незвичайними способами. Вони відразу відчують спорідненість своїх душ, одразу поглинуться один одним. Інша річ, що в період цукерково-букетних залицянь обидва можуть наробити помилок. Зазвичай однією і таких помилок є спроба прискорити стосунки – її роблять в основному саме Водолії, перебуваючи в захопленні, і плескаючись у коханні партнера, як риба у воді. Втім, цим у цієї жінки не вдасться відлякати Близнюка, і якщо він любить, то чинити опір прискоренню не стане.

Але є й проблеми відносин представників цих двох знаків Зодіаку. Зазвичай вони з’являються на тлі нестикування вітряності Близнюків із надмірною волелюбністю Водоліїв. Хоча і це не критично – у коханні від цього гірше у них точно не стане.

Поради чоловікові

  • не намагайтеся надто рано починати схиляти Водолія до шлюбу;
  • будьте максимально позитивним;
  • завжди залишайтеся загадкою для неї;
  • не втомлюйте її задушевними темами розмов;
  • не обмежуйте у свободі.

Поради жінці

  • залиште його особистий простір у його розпорядженні;
  • не критикуйте його без серйозного приводу;
  • покажіть, як ви дорожите їм;
  • частіше кажіть йому компліменти, хвалите його;
  • не завадить частіше брати ініціативу до рук, особливо у плані відпочинку.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі на початку обох може бути дуже нелегко змиритися з способами життя і звичками один одного. Чоловік-близнюки вітряний і непередбачуваний, а жінка-водолій надто волелюбна і не дозволяє йому контролювати себе. У результаті виходить нестиковка, не критична, але все ж таки. А на її тлі просто не може не виникати проблем у шлюбі та стосунках загалом. Але кохання та сумісність цих знаків Зодіаку у всьому іншому допоможе їм подолати проблему – напевно.

Проблеми можуть і на тлі побуту. Жоден, ні інший, не люблять побут, вони обидва намагаються уникати побутових справ і завдань, покладаючись лише на випадок. У результаті комусь із двох половинок може не сподобатися вічний бардак, дискомфорт та відсутність затишку у будинку. І природно насамперед від цього постраждає самолюбство жінки Водолія. Хоча і ця проблема у шлюбі для них не є критичною.

Зате в іншому у них у шлюбі може бути повноцінна ідилія. Особливо на тлі гарної сумісності в ліжку, якою таки можуть похвалитися Близнюки та Водолії. Заняття любов’ю в цій парі веселі, легкі, прості, ненав’язливі, спонтанні та цікаві., і все завдяки їхнім уявам та обожнюванню експериментів.

Переваги та плюси спілки

А ось переваг у відносин представників цих двох знаків Зодіаку набагато більше. Наприклад, ці люди рідко зазіхають на особистий простір один одного, розумію один одного, легко знаходять точки дотику і рідко конфліктують на ґрунті ревнощів. Вони буквально створені один для одного і легко ладнають здебільшого нагальні питання.

Advertisement

А ще у них чудова сумісність у ліжку. Чоловік Близнюк вносить у заняття любов’ю романтику та повагу бажань партнера, а жінка Водолій пристрасна і перетворює кожне заняття кохання на потік пристрастей та емоцій. Разом вони щасливі щодо фізичної близькості.

З них можуть вийти ще й добрі батьки. Так, матеріальна сторона питання може мати негативний відблиск, але загалом із них можуть вийти добрі батько та мати.

Недоліки спілки

Найбільший недолік відносин між чоловіками-близнюками та жінками-водоліями полягає в тому, що вони незважаючи на свою схожість, мають різні цілі та пріоритети. Він вітряний і непередбачуваний, веселун і оптиміст, а вона волелюбна і незалежна егоїстка, яка критикує всіх підряд за все, що тільки вважатиме гідним її критики. І Близнюкам чоловікам, які зв’язали своє життя з такою жінкою, у моральному плані неабияк одружується…

А другий недолік полягає у матеріальній нестабільності. Обом не потрібні гроші, влада, лідерство та домінування над оточуючими, обох не цікавить кар’єрне зростання. Адже це пряма дорога до бідності. Хоча, безумовно, бувають і винятки.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве