Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Діва: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Пари, в яких є жінка-водолій та чоловік-діва, здебільшого приречені на розлучення, і про це свідчить і гороскоп зодіакальної сумісності. У представників цих знаків Зодіаку погана сумісність, у них багато відмінностей, і вони важко ладнають, як у відносинах в цілому, так і в побуті.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то у пари Водолій-Дєва дуже погана сумісність, і це не дивно, адже представники цих двох знаків Зодіаку дуже відрізняються один від одного і практично в усьому бачать лише недоліки. Так, особливо незадоволеним буде в такій парі чоловік-діва – він обережний, вважає за краще проводити час у домашніх умовах, не любить відступати від планів і намагається жити відповідно до правил, які сам і придумав. Йому не зрозуміти, як можна жити так непередбачено та спонтанно, як це робить його супутниця-водолій. Але не варто думати, що незадоволеним буде лише він.

Жінці-водолі теж доведеться нелегко, адже її свободу такий чоловік намагатиметься обмежувати в усіх напрямках. Водолії не пристосовані до домашньої рутини, вони не люблять одноманітність, цінують свою свободу та незалежність, і їм не подобається, коли хтось намагається їм нав’язувати домоседство. Їй не зрозуміти, як це, жити за правилами і не відступати від планів, для неї такий спосіб життя надто нудний.

Ось на тлі всього цього і можуть виникати сварки і справжнісінькі скандали, і ось усе вищесказане і призводить в більшості випадків до того, що пари просто розпадаються. Хоча, безумовно, бувають і винятки. Але трапляються вони тоді, коли обом половинкам хочеться зберегти стосунки, і коли обидва готові йти на поступки та жертвувати чимось дорогим заради щастя другої половинки. Та й не варто думати, що стосунки таких пар переповнені лише негативом. Навпаки, крім усього вищесказаного, жінки-водолії та чоловіки-дівки можуть бути щасливими у відносинах і принести один одному неймовірно багато користі.

В любові

У коханні у жінок-водоліїв з чоловіками-дівами все дуже непросто. Навіть на початку відносин можуть бути проблеми. Наприклад, взяти навіть старт стосунків – чоловік Діва ніколи не стане домагатися такої розпусної, сміливої, волелюбної та непередбачуваної дівчини, як жінка Водолій, йому буде страшно від усвідомлення того, що вона може щось робити не так, як він цього захоче. У результаті, домагатися стосунків доведеться саме Водолію, і те, це буде непросто, адже доведеться вдавати, хитрувати, і задіяти інтелект на повну – Діви люблять інтелектуально-розвинених жінок…

Advertisement

Зате протягом усього цукерково-букетного періоду, коли стосунки вже почнуться, у коханні у цих двох може бути все навіть краще, ніж очікувалося. Чоловік буде поглинений новизною, загадковістю, унікальністю способу життя своєї супутниці, а вона бачитиме в ньому романтика та надійного захисника, «лицаря на білому коні». Від цього у коханні у них може стати все лише краще – зачаровані один одним, вони будуть готові піти навіть на поступки один одному. Але все в коханні зміниться з переходом на етап притирання.

З початком сімейного життя у цих двох почнуться такі проблеми в коханні, про які вони на самому початку і не підозрювали – так відбувається у більшості випадків, коли сходяться Діви та Водолії.

Поради чоловікові

  • прийміть її такою, якою вона є;
  • не робіть замах на її свободу – нею вона дорожить найбільше на світі;
  • намагайтеся якнайменше обмежувати її;
  • завжди залишайтеся романтиком, частіше дивуйте її;
  • проводьте більше часу разом поза домом – вона це оцінить.

Поради жінці

  • не намагайтеся його перевиховати – у вас не вийде зробити з нього веселуна;
  • будьте максимально терплячою щодо нього;
  • намагайтеся бути відповідальною та пунктуальною;
  • хоч трохи часу приділяйте побуту – він це оцінить;
  • завжди залишайтеся загадкою в його очах.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінок-водоліїв і чоловіків-дів не рідкісні скандали і сварки без приводів. Зазвичай причинами для них є вічні причіпки Діви до звичок і способу життя другої половинки. Водолії не побутові рабині за вдачею, вони намагаються більше часу проводити поза побутом, і Діви на це реагують вкрай негативно. Від цього у шлюбі і можуть виникати проблеми.

Але як би там не було, а перебороти всі ці проблеми Діва і Водолій все ж таки можуть. Все, що для цього потрібно, це почати поступатися один одному і намагатися змінитись. Чоловікові Діві потрібно стати рухливішим, частіше відпочивати з коханою дружиною подалі від побутових проблем, поза домом, і намагатися хоч іноді її дивувати. Ну а Водолію треба лише задовольняти потреби чоловіка в побутовій сфері. Тоді й стосунки у шлюбі стануть позитивнішими.

До того ж, у Водоліїв та Дів чудова сумісність у ліжку. Водолії є саме тими жінками, що можуть розворушити Дів. Варто лише застосувати трохи хитрощів, застосувати метод вихваляння в ліжку, і виявити пристрасність – у цьому випадку чоловік-діва забуде про всі проблеми і буде цілком і повністю задоволений своєю партнеркою.

Переваги та плюси спілки

Але й переваг таких відносин теж чимало. Наприклад, вони можуть принести один одному користь. Жінка Водолій отримає надійного захисника, людину, яка забезпечить її всім необхідним і зробить все для того, щоб досягти матеріальної свободи. А чоловік Діва поруч із такою яскравою і рухливою жінкою зможе поглянути на життя з іншого ракурсу, якщо, звичайно, сам цього захоче.

Advertisement

Плюс, у жінки Водолія та чоловіка діви чудова сумісність у ліжку. Вони в ліжку якраз доповнюють один одного. Але ключову роль, слід зазначити, зіграє в ліжку саме жінка. Адже вона пристрасна та емоційна, а це якраз те, що потрібно сухим і нудним Дівам.

Недоліки спілки

Найбільший недолік у відносинах між чоловіком-дівою та жінкою-водолієм полягає в тому, що їм дуже важко домовитися про те, як вони проводитимуть вільний час. Жінці в цьому союзі потрібні нові враження, емоції, відчуття, вона потребує руху. Чоловік же за натурою домосід і намагатиметься привчити свою партнерку до такого ж способу життя. Від цього і проблеми.

Другий недолік полягає в нездатності жінки Водолія стати відповідальною хазяйкою. Її партнеру потрібна стабільність та порядок у будинку. Домашній затишок, а вона уникає всього цього і проводити більшу частину часу поза домом. Звичайно, з’являється на цьому тлі непорозуміння, сварки, скандали, а в деяких випадках у Водоліїв трапляються ще й істерики.

Ну а плюс до всього цих двох людей важко порозумітися у питаннях матеріального плану. Вона марнотрата, а він економіст. Їм важко порозумітися у плані витрат, і на цьому фоні вони будуть весь час сваритися.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве