Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Козеріг: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Сумісність у жінки-водолія та чоловіка-козерога не надто хороша, але незважаючи на це, шанси на створення міцної пари у представників цих двох знаків Зодіаку все ж таки є. Про це свідчить і зодіакальний гороскоп сумісності та статистичні дані. Але давайте більш детально розберемося з тим, що така пара.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Пара, що складається з жінки-водолія і чоловіка-козерога є сумішшю гумору і серйозності, позитиву і практичності, простоти і обережності, безладності і сталості. Так-так, такі вже різні представники цих двох знаків Зодіаку. Але це не означає, що у них немає шансів на створення міцної та довговічної пари – навпаки, в деяких випадках саме ці відмінності і різниці і змушують їх бути разом, адже ними вони можуть доповнити один одного.

Наприклад, взяти чоловіка Козерога. Він надто серйозний, обережний, діє тільки за планом і ніколи не сходить з обраного шляху, а цілеспрямованість і працьовитість зовсім роблять з нього зразкового чоловіка. Ось все це може сприйматися жінкою Водолієм як недолік, і водночас як перевага. Вона в ньому може побачити надійного партнера і в майбутньому чоловіка, поряд з яким вона почуватиметься у безпеці.

Так само і жінка Водолій – вона, зі своєю мінливістю, позитивністю, вмінням роздавати гумор ліворуч і праворуч навіть у ситуаціях, де це здається недоречним, товариським і красномовним, може привнести в життя цього серйозного чоловіка позитив, якого йому якраз не вистачає . У ній він може побачити ту іскорку, якої у житті немає. І завдяки цьому він і намагатиметься бути з нею незважаючи ні на що. Звичайно, ці відносини не позбавлені проблем, але впоратися з цими проблемами Водолій і Козеріг все ж таки здатні, особливо, якщо в обох є почуття, справжні, непідробні…

В любові

У коханні у представників цих знаків все дуже непросто влаштовано. Взяти навіть початок стосунків – схилити чоловіка Козерога до стосунків жінці Водолію буде дуже нелегко. Він повільний, продумує кожен свій крок, придивляється уважно до людей і у всіх намагається знайти якийсь каверз. Жінці, у разі спокуси такого чоловіка, потрібно робити лише дві речі: у жодному разі не компрометувати саму себе, щоб не дати йому приводу сумніватися в чесності та щирості почуттів, і терпіти, поки він нарешті доведеться вирішити створити пару. Тиснути на нього не варто, бо від цього в коханні може у майбутньому виникнути лише більше проблем, ніж могло б бути.

Advertisement

Зате протягом усього цукерково-букетного періоду, коли почнуться стосунки, у коханні буде стільки гарного, що решті пар залишиться лише заздрити. Так, він серйозний і практичний, і так, не здатний фантазувати і дивувати, зате він кавалер від Бога, ввічливий, уважний, дбайливий, і дівчині, з якою вирішить створити пару, буде протягом усього «стартового» періоду приділяти стільки уваги, скільки жодна інша ні з ким іншим не отримає. Та й взагалі в коханні Водолія та Козерога атмосфера зазвичай така на самому початку відносин, що може здатися, ніби створення цієї пари передбачалося самою долею

Але на етапі притирання все буде набагато складніше, і саме на цьому етапі і можуть почати виявлятися проблеми, які назрівали від початку відносин. Наприклад, чоловік-козеріг може почати чіплятися до всіх дрібниць поспіль, а може і зовсім спробувати перевиховати свою супутницю.

Поради чоловікові

  • не потрібно намагатися її перевиховати – це її тільки злякає;
  • приділяйте їй максимум уваги, щоб вона не потребувала його;
  • намагайтеся проводити з нею більше часу з її друзями;
  • будьте терплячими і не з’ясовуйте стосунків на людях;
  • хоч іноді виявляйте ініціативу у виборі способу проведення часу.

Поради жінці

  • не намагайтеся відповідати всім його вимогам – все одно не вийде;
  • будьте терплячими і не критикуйте його за надмірну серйозність;
  • не бійтеся говорити йому про свої переживання та проблеми;
  • не просіть у нього допомоги – не показуйте своєї слабкості;
  • більше спілкуйтеся з ним на задушевні теми, наодинці.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у козерогів та водоліїв зазвичай все дуже непросто. Вічні причіпки та критика з боку чоловіка, нескінченні невдоволення способом життя з боку Водолія – все це не дозволить досягти гармонії у шлюбі та стосунках загалом. Але є й хитрощі, якими може скористатися жінка Водолій задля досягнення ідилії.

Пам’ятайте, чоловік Козеріг чіпляється не для того, щоб ви змінювалися, а для того, щоб ви зрозуміли, чого він хоче, він вміє прощати, тямущий і легко остигає – вам не потрібно підлаштовуватися під нього та його вимоги, не потрібно йому відповідати, просто слухайте його причіпки та кивайте головою. Повірте, йому цього вистачить. Головне, не суперечте і не давайте зрозуміти, що не хочете змінюватися.

Великі проблеми у шлюбі можуть виникнути і на тлі побуту. Жінки-водолії уникають побуту і намагаються триматися від нього подалі, а чоловіків-козероги навпаки, намагаються «притягнути за вуха» свою даму до побуту, бажаючи зробити так, щоб він відповідала тільки за будинок і тил. На цьому тлі у шлюбі можуть виникати сварки. Особливо істеритиме жінка.

Зате, хоч би як там було в шлюбі, а в ліжку у представників цих знаків Зодіаку досить непогана сумісність. Так, Козероги не надто пристрасні, але вони чуттєві, і це буде якраз до речі у разі створення пари із пристрасною жінкою Водолієм. Разом у ліжку вони можуть утворювати чудовий дует.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Проте переваг у таких відносин у рази більше. По-перше, жінка Водолій може навчити Козерога мислити креативно, навчити його життю, фантазування, розкрити в ньому дар уяви – саме те, чого Козерогам не вистачає. Ну а він зможе стати для неї не менш корисним, адже зможе забезпечити її матеріальними благами, впевненістю у завтрашньому дні та безпекою.

До того ж, у цієї пари чудова сумісність у ліжку та питаннях виховання дітей. Іншими словами, вони можуть скласти відмінний, корисний та взаємовигідний дует. Інше питання, чи зможуть ці люди вирішити питання з побутом.

Недоліки спілки

Головний недолік цих відносин полягає в тому, що чоловік-козеріг ніколи не залишить спроб змінити і перевиховати свою другу половинку. До того ж, зрозуміти, чого він хоче, в даному випадку буде досить важко, адже з одного боку, він хоче порядку в будинку та домашнього затишку, і щоб за них відповідала його дама, але з іншого, йому дуже симпатизує стільки непостійна і безвідповідальна дівчина. свято. Тобто Водолію доведеться відповідати відразу двом типажам, що непросто.

Другою ж проблемою може бути ревнощі чоловіка Козерога, що й не дивно. Водолії-жінки самі провокують на ревнощі, своїм спілкуванням, своєю розбещеністю, своєю простотою і популярністю.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве