Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Лев: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Мова не повертається назвати пару, що складається мул чоловіка-лева і жінки-водолія ідеальною. Навіть зодіакальний гороскоп сумісності не пророкує цій парі нічого доброго. Хоча сумісність і шанси на те, що союз буде успішним, нехай і невеликі, але все ж таки є. Просто представникам цих знаків Зодіаку доведеться докласти чимало зусиль до того, щоб зробити свої стосунки довговічними.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то стосунки між чоловіком-левом та жінкою-водолієм більше нагадують нескінченну гонку Лева за його здобиччю. І вина за це лежить насамперед саме на жіночій половині. Справа в тому, що чоловікові Леву, як би він не намагався, просто не наздогнати цю енергійну і дієву даму, йому не вдасться закувати її в кайдани кохання і зробити такою, якою він хоче її бачити. Хоча не можна не відзначити і те, що саме це і підігріватиме в ньому почуття до неї, адже Лев без погоні за здобиччю не може бути тим чоловіком, якого зазвичай характеризує цей знак Зодіаку.

Порозумітися жінці Водолію з таким чоловіком теж буде важко. Йому не зрозуміти, як можна жити так непередбачено, непостійно, нестабільно та непланомірно. А їй не зрозуміти, як можна настільки сильно зациклюватися на власному самолюбстві та матеріальних цілях. У результаті їхні інтереси постійно розбігатимуться, а дії ними ж і засуджуватимуться. Але це не означає, що їм судилося розлучитися. шанси на довге співіснування в межах однієї пари у них є, і чималі, але обом доведеться чимось жертвувати або цілями та інтересами, або своїми забобонами.

Проте не можна не відзначити той факт, що такі пари, якщо раптом і будують сімейні стосунки. То вже назавжди. Так, Леви схильні до загулів і зрад, так, Водолії не можуть довго перебувати в чотирьох стінах, як цього вимагає чоловік-лев, але разом вони здатні співіснувати, жертвуючи своїми інтересами та звичками в ім’я взаємного блага. Головне, щоб розуміння того, що це потрібно, дійшло обох до того, як закінчиться терпіння в однієї з половинок.

В любові

Самі відносини між представниками цих двох протилежних знаків Зодіаку будуються дуже довго і зазвичай зав’язуються далеко не один день. Та й у коханні у них не все так просто, як у багатьох інших пар. Жінка-водолій та чоловік-лев можуть довго придивлятися одна до одної, перш ніж піти на якісь конкретні дії. І якщо Водолію не важко зв’язати себе відносинами, то Лев у коханні дуже нерішучий і може довго не наважуватися створювати пару.

Advertisement

Але після створення пари, на самому початку відносин, зокрема, під час цукерково-букетного періоду, у коханні у них не буде нічого такого, через що хтось із них міг би пошкодувати про прийняте рішення. А все тому, що цих людей спочатку тягне один до одного фізично. Пристрасть, романтика, яскравість, сварки та сцени ревнощів, почуття, які не піддаються жодному поясненню – все це робить їх пару одночасно і яскравою, і щасливою. Щоправда, проблеми можуть початися в коханні після переходу на етап притирання.

До речі, у коханні чоловіка Лева жінці Водолію не доведеться сумніватися, це факт, адже представники цього знаку не вміють фальшивити чи хитрувати. Але це не означає, що можна розслабитись. Ці «хижаки» дуже люблять різноманітність і легко піддаються маніпулюванню представницями жіночої статі. Так що, якщо ви дівчина-водолій, будьте напоготові, бо ваші суперниці постійно посягатимуть на цього яскравого, енергійного, товариського і самозакоханого «самця».

Поради чоловікові

  • приділяйте їй більше уваги;
  • виявите максимум терпіння;
  • не критикуйте її надто різко;
  • не намагайтеся бути лідером у парі;
  • не посягайте на її особистий простір.

Поради жінці

  • не потрібно провокувати його і давати привід для ревнощів;
  • більше часу проводите з ним разом;
  • не лестите, але кажіть йому компліменти;
  • ніколи не принижуйте його чоловічі переваги;
  • намагайтеся більше приділяти уваги загальному побуту.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-лева та жінки-водолія може виникати багато труднощів. Насамперед вони можуть стосуватися побуту. У шлюбі жінка Водолій може продемонструвати мінімум відповідальності, адже всіма силами опиратиметься побуту та побутовій діяльності. А Лев через це може і зовсім лютувати, адже, на його думку, всі жінки в шлюбі повинні присвячувати себе саме побуту, так би мовити, тилу свого чоловіка. Але це не єдина проблема, з якою може ця пара зіткнутися у шлюбі.

Ще одна проблема може стосуватися різниці поглядів на життя. У чоловіків, що народилися під заступництвом цього знака Зодіаку, одна мета – налагодити матеріальний добробут, забезпечити сім’ю всім необхідним, домогтися поваги людей, які оточують сім’ю. У жінка-водоліїв цілі надто розмиті, і це може «бешкетувати» Львів. Уникнути сварок з цього приводу в шлюбі вдасться тільки в тому випадку, якщо чоловік перестане чекати від своєї жінки більшого, ніж вона здатна дати.

Але зате як би там не було в шлюбі в цілому, а в ліжку у Лева і Водолія завжди буде все краще нікуди, адже у них чудова сумісність у ліжку, і саме тут вони й зможуть пробачити один одному будь-які недоліки.

Переваги та плюси спілки

Найголовніший позитивний фактор у цих відносинах полягає в тому, що тут об’єднуються дві дуже яскраві та дієві людини, емоції та пристрасть. Водночас чоловік-лев та жінка-водолій можуть створити по-справжньому яскраву пару. Більш того, вони можуть бути дуже корисними один одному і скласти відмінний партнерський дует, багато чого досягти в житті і досягти цілей, яких поодинці їм не досягти.

Advertisement

Хороша сумісність у ліжку, здатність стати відмінними батьками та скласти дует у плані партнерства, щирість почуттів, пристрасть, емоційність, яскравість обох половинок – ось усі переваги, якими можуть похвалитися пари Лев-Водолій. Тож навіть дивно, чому ці пари мають менше сумісності та шансів на міцні відносини, ніж у багатьох інших.

Недоліки спілки

Головний недолік цієї пари полягає в тому, що чоловік-лев буде весь час чекати від своєї дружини-водолія більше, ніж вона може дати. Для нього неприпустимий сам факт, щоб жінка не присвячувала всю себе сім’ї та побуту. А для неї побут не надто важливий, щоби присвячувати йому свій час і себе особисто. На цьому фоні може виникати багато сварок та скандалів.

Ще одна проблема полягає в ревнощі, на яку Водолій-жінка весь час провокуватиме свого чоловіка. Вона волелюбна, любить гуляти та розважатися, веселитися та спілкуватися з людьми, має багато друзів різних статей та з усіма досить близька. Це може змусити Лева ревнувати її і навіть підозрювати у невірності. Адже ревнощі Львів здолати, якщо вона вже виникла, не так і просто.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве