Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Овен: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Пару, в якій є жінка-водолій та чоловік-овен, цілком можна віднести до категорії найбільш гармонійних. Зодіакальний гороскоп сумісності на випадок такого союзу пророкує відсутність стабільності, але фортеця, якої багатьом парам не досягти за багато років. У представників цих знаків Зодіаку чудова сумісність, і разом вони можуть створити гармонійний дует.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то пара Водолій-Овен по праву може називатися найгармонічнішою і водночас незвичайною. Жінка-водолій і чоловік-овен різні і в той же час схожі. У них різні характери і темпераменти, різні цілі, як і переваги із захопленнями, але при цьому вони обидва мають амбіції, яких немає у багатьох представників інших знаків. Яскравий амбітний чоловік Овен і настільки ж яскрава, але непередбачувана жінка Водолій, ніколи не нудьгуватимуть один з одним, їм завжди буде чим зайнятися, вони завжди будуть радіти спільному відпочинку та розвагам.

Варто відзначити і той факт, що разом Овен та Водолій можуть утворювати ще й непоганий партнерський дует. Так що, якщо побачите двох партнерів, народжених під цими знаками Зодіаку, який працює в одній галузі, не дивуйтеся. А плюс до всього в них є те, чого багатьом парам не домогтися і за багато років співіснування: взаєморозуміння, взаємоповага, пристрасть, романтика, непередбачуваність і яскравість стосунків, і головне любов, істинна, чиста, прозора.

Єдине погане, що може статися в цій парі, це зрада чоловіка-овна та придушення жінки-водолія. Особливо друге трапляється найчастіше – сильні чоловіки, народжені під знаком Овна, найчастіше придушують своїх партнерок, що в свою чергу вкрай негативно впливає на стосунки в цілому. Хоча знову ж таки, бувають і винятки…

В любові

У коханні у представників цих знаків все просто та прозоро. Іскорка між ними пробігає вже за першої зустрічі, що й не дивно. Вони обидва бачать одне в одному те, чого таки потребують. Так, чоловік-овен бачить у своїй жінці-водалі уважність, яскравість, товариськість, готовність прийти на допомогу в будь-який момент і відсутність лукавства у почуттях та емоціях. А вона, у свою чергу, бачить у ньому надійного супутника, не позбавлена ​​пристрасності та романтичності.

Advertisement

Але все гладко в коханні у них тільки на початку відносин, у цукерково-букетний період. А вже після його закінчення в коханні може багато що змінитися. Особливо на етапі притирання, коли чоловіки Овен почне тиснути на свою дівчину Водолія, намагатися її перевиховати і «підім’яти» під себе, продемонструвати їй свою владу над нею та здатність нею маніпулювати – такі вони, представники цього астрологічного знака. Але патової ситуації в їхньому коханні ніколи не настане, і це пряма заслуга жіночої половини…

Справа в тому, що жінки цього Зодіаку дуже терплячі і заради кохання готові терпіти все. що завгодно. Вони романтичні, пристрасні, вміють маніпулювати почуттями інших людей та приваблюють своєю загадковістю. Ніхто не зможе вгамувати Овна так, як це зможе зробити така жінка. І завдяки цьому в коханні у них завжди буде все як годиться, навіть у найпатовіших випадках…

Поради чоловікові

  • ні в якому разі не тисніть на неї, не намагайтеся перевиховати;
  • дайте їй свободу та поважайте її особистий простір;
  • менше критикуйте, інакше піде в себе;
  • не лізьте в її обов’язки по дому; більше розмовляйте з нею до душі, надавайте знаки уваги.

Поради жінці

  • ніколи не критикуйте його дії;
  • не давайте навіть найменших приводів для ревнощів;
  • частіше кажіть йому компліменти і лестите – Овни це люблять;
  • не посягайте на його свободу;
  • станьте його надійною опорою – він це шанує.

Сумісність у шлюбі

Найбільша проблема у шлюбі чоловіка-овна та жінки-водолія полягає в тому, що у них надто різні переваги. Навіть розважатися вони можуть окремо один від одного, і це в свою чергу вкрай негативно позначається на відносинах у шлюбі. Особливо це стосується жіночої половини – дівчата-водолії надто товариські та мають багато друзів, а хлопці-овни вкрай негативно на це реагують. Згодом через це можуть почати проблеми у шлюбі: ревнощі, підозри, недовіра.

Щоб уникнути різноманітних пов’язаних із цим проблем, двом половинкам варто приділяти один одному більше уваги. Чим більше часу проводитиметься разом, тим менше приводів для підозр та ревнощів буде у Овна. Хоча знову ж таки, у випадку зі зрілими чоловіками Овнами все простіше – вони вже вміють себе контролювати і більш просто дивляться на окреме проведення свого подружжя.

Зате як би там не було у шлюбі загалом, а в ліжку у парі Овен-Водолій завжди буде стовідсоткова сумісність. Вони обоє пристрасні, обоє люблять експериментувати, і не цураються всього нового. Між ними може зароджуватися в ліжку така пристрасть, яку багатьом парам залишається лише помріяти. Хоча, звичайно, бувають і винятки, особливо у випадку з Овнами.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг відносин між Овном і Водолієм, то їх справді багато. Взяти навіть ліжко – тут у них просто чудова сумісність, вирує пристрасть і романтика, новизна і любов, тут вони по-справжньому задоволені один одним і в процесі можуть забути про будь-які образи один на одного.

Advertisement

Так само великий плюс можна знайти і в побутовому житті представників цих двох знаків Зодіаку. Тут вони можуть легко розподілити ролі і досягти максимальної гармонії. Головне, щоб чоловік-овен не ліз у справи своєї партнерки і не намагався її повчати у всьому, чого б не торкнулася її рука – адже Овни такі…

А плюс до всього з них можуть вийти чудові батьки. Чоловік серйозний і відповідальний, любить своїх дітей більше за себе коханого, здатний жертвувати заради них усім, що дорого. Жінка добра, м’яка, весела, і здатна подарувати дітям той позитив, якого вони потребуватимуть. У результаті може вийти хороший, ефективний і корисний батьківський дует.

Недоліки спілки

Усього дві проблеми мучать цю пару протягом усього їхнього спільного проживання. І обидві виходять від чоловіка-овна. По-перше, недолік може виливатися у вигляді постійної ревнощів Овна та його бажання отримати жінку-водолія цілком і повністю. Ці чоловіки є власниками, і їм важко змиритися з тим, що воля дівчини-водолія ніяк не бажає підкорятися нікому, крім свого власника.

Другий недолік полягає в надмірному, часом безпідставному, безглуздому і жорсткому ревнощі, до якого цього чоловіка щоразу протягом усього життя спонукатиме його жінка Водолій. І якщо в нього зародиться почуття ревнощів, то вгамувати його вже не вийде, яких би зусиль не докладала до цього його друга половинка.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве